Apie mus


APIE MUS 


Aukšta prekių kokybė, individualus dizainas, nepralenkiamos kainos tiesiai iš gamintojo, profesionalus aptarnavimas, nuoširdūs patarimai - visa tai rasite mūsų kūrybinėse dirbtuvėse adresu Vingrių g. 13, Vilniuje. 

Kuriame, eskizuojame ir gaminame vestuvinius ir sužadėtuvių žiedus, auskarus, pakabukus, apyrankes ir kitus papuošalus pagal individualius užsakymus. Kuriame ir gaminame rankomis papuošalus su brangakmeniais. Atnaujiname ir remontuojame juvelyrinius gaminius. Patariame ir konsultuojame įvairiais juvelyrikos klausimais.

Kiekvienas individualus užsakymas yra kruopščiai aptariamas su klientu, parenkamas metalas ir brangakmeniai. Ruošiant papuošalus su brangakmeniais, pateikiame jų sertifikatus. 

auksomeistrai.lt komanda stengiasi pažinti savo klientus ir pateikti geriausius patarimus  bei pasiūlymus. Siekiame, kad klientas liktų patenkintas įsigyta preke, todėl atsižvelgiame į kliento specialius pageidavimus, patariame kaip išsirinkti prekę, kuri idealiai atitiktų poreikius. Stengiamės aptarnauti taip, kad kiekviena pirkimo patirtis būtų nepamirštama. Dėkojame savo klientams už pasitikėjimą, nuoširdumą bei reiklumą. Dėka Jūsų mes tobulėjame. 

Sugrįžtantys klientai mums yra geriausias paslaugų kokybės įrodymas.

Jeigu turite klausimų, kviečiame susisiekite su mumis info@auksomeistrai.lt, Tel.:+370 682 27779.

Nuoširdžiai,

Jūsų 

auksomeistrai.lt


Įmonės registracijos adresas ir kodas:

UAB "Fabjoro"

Įmonės kodas: 303036143

Registracijos adresas: Savanorių prospektas 56, Vilnius, LT-03135.555
333
222
444
111