Apie mus

APIE MUS


Aukšta prekių kokybė, individualus dizainas, nepralenkiamos kainos tiesiai iš gamintojo, profesionalus aptarnavimas, nuoširdūs patarimai - visa tai rasite mūsų kūrybinėse dirbtuvėse adresu Vingrių g. 13, Vilniuje.

Kuriame, eskizuojame ir gaminame vestuvinius ir sužadėtuvių žiedus, auskarus, pakabukus, apyrankes ir kitus papuošalus pagal individualius užsakymus.

Kuriame ir gaminame rankomis papuošalus su brangakmeniais. Atnaujiname ir remontuojame juvelyrinius gaminius.

Patariame ir konsultuojame įvairiais juvelyrikos klausimais. Kiekvienas individualus užsakymas yra kruopščiai aptariamas su klientu, parenkamas metalas ir brangakmeniai.

Ruošiant papuošalus su brangakmeniais, pateikiame jų sertifikatus. auksomeistrai.lt komanda stengiasi pažinti savo klientus ir pateikti geriausius patarimus bei pasiūlymus.

Siekiame, kad klientas liktų patenkintas įsigyta preke, todėl atsižvelgiame į kliento specialius pageidavimus, patariame kaip išsirinkti prekę, kuri idealiai atitiktų poreikius.

Stengiamės aptarnauti taip, kad kiekviena pirkimo patirtis būtų nepamirštama. Dėkojame savo klientams už pasitikėjimą, nuoširdumą bei reiklumą.

Dėka Jūsų mes tobulėjame. Sugrįžtantys klientai mums yra geriausias paslaugų kokybės įrodymas.

Jeigu turite klausimų, kviečiame susisiekite su mumis info@auksomeistrai.lt, Tel.:+370 682 27779.

Nuoširdžiai, Jūsų auksomeistrai.lt


Įmonės registracijos adresas ir kodas: UAB "Fabjoro" Įmonės kodas: 303036143

Registracijos adresas: Savanorių prospektas 56, Vilnius, LT-03135.


UAB „FABJORO“ – TOP ĮMONĖ 2018 Portalas rekvizitai.lt paskelbė 2018 metų TOP įmones, tarp kurių patenkame ir mes – UAB „FABJORO“!

Šis verslo stabilumo įvertinimas parodo, kad UAB „FABJORO“ plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.

TOP ĮMONĖS 2018 – tai verslo įmonės, kuriomis rekvizitai.lt pasitiki ir rekomenduoja, remdamiesi turimais duomenimis. Įvertinimą gauna tik tos įmonės, kurios atitinka nustatytus kriterijus.

Atrankos kriterijai: įmonės, įkurtos prieš du ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2018 pusmetį buvo didesnis nei 500 Eur. Lietuvoje šiuos atrankos kriterijus atitinka tik 6 iš 100 įmonių, todėl tikėtina, kad TOP įmonės ateityje išliks stabilios ir gebės vykdyti savo finansinius įsipareigojimus.