Meniu
Prekių krepšelis

Apie mus

APIE MUS


Rankų darbo, aukštos kokybės juvelyrika, modernus dizainas, nepralenkiamos kainos, nuoširdūs patarimai ir meilė savo darbui bei klientams - visa tai rasite užsukę pas Auksomeistrų komandą.

Nesvarbu ar bendrausime telefonu, elektroniniu paštu ar sulauksime Jūsų mūsų kūrybinėse dirbtuvėse - dėsime visas įmanomas pastangas, jog Jūs ne tik išrinktumėte sau idealiai tinkantį ir patinkantį papuošalą, bet ir sužinotumėte daugiau apie juvelyrika bei brangakmenius.

Šioje elektroninėje parduotuvėje rasite platų vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų asortimentą, taip pat galime nudžiuginti auskarų, pakabukų, vyriškų ir moteriškų apyrankių, bei kitų papuošalų gausa. Įsigijus papuošalą internetu nereikės sukti galvos dėl pristatymo - siunčiame Lietuvoje ir užsienyje, bei suteikiame 30 dienų grąžinimo garantiją.

Norite kažko išskirtinio ir turite idėją - Auksomeistrai.lt juvelyrai sukaupę ilgametę patirtį, tad žinoma, gaminame ir pagal individualius užsakymus - esame tam, jog išpildytumėme Jūsų svajones.

Dirbame tik su patikimais brangakmenių tiekėjais iš viso pasaulio, tad kiekvienas gaminys su brangakmeniais turės bent Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatą ir didžioji dalis gaminių tarptautinius - pasaulyje pripažintus brangakmenių sertifikatus.

Visi papuošalai gaminami rankomis - mūsų dirbtuvėse, Vilniuje. Taip pat atnaujiname, remontuojame juvelyrinius gaminius, konsultuojame įvairiais klausimais susijusiais su juvelyrika. Mums svarbu padėti savo klientams ir suteikti Jums aukščiausio lygio paslaugas, nes tik savo klientų pasitikėjimo, reiklumo ir nuoširdumo dėka mes tobulėjame ir esame už tai be galo dėkingi.

Jeigu turite klausimų, maloniai siūlome susisiekite su mumis info@auksomeistrai.lt arba Tel.:+370 682 27779.

Nuostabių akimirkų bendrininkai,

Auksomeistrai.lt komanda


Įmonės registracijos adresas ir kodas: UAB "Fabjoro" Įmonės kodas: 303036143

Registracijos adresas: Savanorių prospektas 56, Vilnius, LT-03135.


UAB „FABJORO“ – TOP ĮMONĖ nuo 2018 metų ir kasmet. 

Portalas rekvizitai.lt kiekvienais metais skelbia TOP įmones, tarp kurių nuo 2018 metų patenkame ir mes – UAB „FABJORO“!

Šis verslo stabilumo įvertinimas parodo, kad UAB „FABJORO“ plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.

TOP ĮMONĖS – tai verslo įmonės, kuriomis rekvizitai.lt pasitiki ir rekomenduoja, remdamiesi turimais duomenimis. Įvertinimą gauna tik tos įmonės, kurios atitinka nustatytus kriterijus.

Atrankos kriterijai: įmonės, įkurtos prieš du ar daugiau metų, laiku teikiančios finansines ataskaitas, kurių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo ar pastebimai nemažėjo, darbuotojų skaičius buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams, kuris per pirmąjį 2018 pusmetį buvo didesnis nei 500 Eur. Lietuvoje šiuos atrankos kriterijus atitinka tik 6 iš 100 įmonių, todėl tikėtina, kad TOP įmonės ateityje išliks stabilios ir gebės vykdyti savo finansinius įsipareigojimus.

2019 metais UAB „FABJORO“ – TOP ĮMONĖ 2019

2020 metais UAB „FABJORO“ – TOP ĮMONĖ 2020

2021 metais UAB „FABJORO“ – TOP ĮMONĖ 2021

2022 metais UAB „FABJORO“ – TOP ĮMONĖ 2022

2023 metais UAB „FABJORO“ – TOP ĮMONĖ 2023