Meniu
Prekių krepšelis

Straipsniai RSS srautas

26 kov. Papuošalas, vertas kiekvienos moters rankos!
anna 0 18
Šiandien juvelyrinių dirbinių asortimentas maloniai stebina: nuo kuklių iki itin prabangių variantų, nuo minimalistinių spalvinių derinių iki spalvų n..
26 kov. Dovanų dėžutėje moteriai – apyrankė
anna 0 11
Juvelyrinis dirbinys visada pasiteisins kaip dovana moteriai. Tačiau ką pasirinkti, kai variantų daugybė? Norint įteikti žiedą, reikia puikiai žinoti ..
26 kov. Subtilumu ir elegancija spinduliuojančios Tennis apyrankės
anna 0 11
Išgirdus šio papuošalo pavadinimą galbūt prieš akis iškyla funkcionali, sportinė teniso apyrankė, tačiau šis aksesuaras kiek kitoks. Nors... nesakome,..
31 saus. Dovana Tėvo dienai
0 57
Birželio pirmą sekmadienį švenčiama Tėvo diena tikrai yra viena iš gražiausių švenčių, kai nudžiuginami tėčiai. O tam, kad nudžiugintume, neretai gero..
31 saus. Dovana Motinos dienai
0 56
Gegužės pirmąjį sekmadienį švenčiame labai gražią šventę – Motinos dieną. Jai artėjant daugelis suskumbame ieškoti dovanos vienam iš brangiausių žmoni..
24 lapkr. Papuošalai kaip asmenybės išraiška: kokį pasirinkti stilių 2024 m.?
0 252
Ne paslaptis, jog tinkamai pasirinkti papuošalai gali ne tik užbaigti visą įvaizdį, bet ir padėti išreikšti save, tuo metu jaučiamą emociją. Visa tai ..
24 lapkr. Pakabukų simbolika: kaip rasti tinkamą atspindį asmenybei?
0 157
Papuošalai – tai ideali priemonė išreikšti savo stilių bei asmenybę. Ne išimtis ir pakabukai. Jie ne tik gali padėti atspindėti tam tikrą nuotaiką ar ..
24 lapkr. Papuošalų priežiūra: kaip prailginti savo brangakmenių gyvavimą?
0 115
Papuošalai – tai juvelyriniai dirbiniai, kurie ne tik įvaizdžiui suteikia daugiau unikalumo, bet ir neretai turi itin didelę reikšmę žmogui. Kaip bebū..
24 lapkr. Pasirinkimas tarp aukso ir sidabro: kaip nuspręsti, kuris metalas jums tinkamiausias?
0 100
Papuošalai yra neatsiejamas elementas tiek laisvalaikio, tiek proginėje aprangoje. Jų pagalba galime nesunkiai išsiskirti iš minios bei savo įvaizdžiu..
24 lapkr. Perlo magija: kaip papuošalai su perlais pasakoja istoriją
0 210
Greičiausiai daugelis sutiks, jog papuošalai, pagaminti iš perlų, yra nesenstanti klasika. Nors jie neretai jie siejami su prabanga ir elegancija, tai..
24 lapkr. Vestuviniai žiedai per amžius: nuo senovės iki šių dienų
0 113
Ne paslaptis, jog šiuo metu vestuviniai žiedai yra savaime suprantama santuokos ceremonijos dalis. Tačiau ar kada susimąstėte, iš kur atsirado ši trad..
24 lapkr. Brangakmenių enciklopedija: nuo deimantų iki granatų
0 143
Papuošalai iš brangakmenių žavi savo spalvomis, išskirtinumu bei žvilgesiu. Žmonės jais puošiasi tiek kasdien, tiek išskirtinėmis progomis. Kaip bebūt..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 60 (5 puslapių)