Meniu
Prekių krepšelis

Straipsniai RSS srautas

24 lapkr. Papuošalai kaip asmenybės išraiška: kokį pasirinkti stilių 2024 m.?
0 14
Ne paslaptis, jog tinkamai pasirinkti papuošalai gali ne tik užbaigti visą įvaizdį, bet ir padėti išreikšti save, tuo metu jaučiamą emociją. Visa tai ..
24 lapkr. Pakabukų simbolika: kaip rasti tinkamą atspindį asmenybei?
0 16
Papuošalai – tai ideali priemonė išreikšti savo stilių bei asmenybę. Ne išimtis ir pakabukai. Jie ne tik gali padėti atspindėti tam tikrą nuotaiką ar ..
24 lapkr. Papuošalų priežiūra: kaip prailginti savo brangakmenių gyvavimą?
0 17
Papuošalai – tai juvelyriniai dirbiniai, kurie ne tik įvaizdžiui suteikia daugiau unikalumo, bet ir neretai turi itin didelę reikšmę žmogui. Kaip bebū..
24 lapkr. Pasirinkimas tarp aukso ir sidabro: kaip nuspręsti, kuris metalas jums tinkamiausias?
0 16
Papuošalai yra neatsiejamas elementas tiek laisvalaikio, tiek proginėje aprangoje. Jų pagalba galime nesunkiai išsiskirti iš minios bei savo įvaizdžiu..
24 lapkr. Perlo magija: kaip papuošalai su perlais pasakoja istoriją
0 19
Greičiausiai daugelis sutiks, jog papuošalai, pagaminti iš perlų, yra nesenstanti klasika. Nors jie neretai jie siejami su prabanga ir elegancija, tai..
24 lapkr. Vestuviniai žiedai per amžius: nuo senovės iki šių dienų
0 17
Ne paslaptis, jog šiuo metu vestuviniai žiedai yra savaime suprantama santuokos ceremonijos dalis. Tačiau ar kada susimąstėte, iš kur atsirado ši trad..
24 lapkr. Brangakmenių enciklopedija: nuo deimantų iki granatų
0 17
Papuošalai iš brangakmenių žavi savo spalvomis, išskirtinumu bei žvilgesiu. Žmonės jais puošiasi tiek kasdien, tiek išskirtinėmis progomis. Kaip bebūt..
24 lapkr. Modernūs papuošalai: naujovės papuošalų gamyboje
0 19
Naujausios technologijos daro įtaką ne tik kasdieniam žmonių gyvenimui, bet ir verslui. Ne išimtis - juvelyrikos pramonė. Čia įvairios šiuolaikinės in..
24 lapkr. Vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai 2024 m.: kaip pasikeitė mados ir tradicijos?
0 25
Sužadėtuvių ir vestuviniai žiedai yra kur kas daugiau nei tik papuošalai. Tai – simbolis, kuriuo išreiškiama meilė, atsidavimas ir įsipareigojimas san..
31 spal. Sužadėtuvių žiedai: kaip pasirinkti tobulą akmenį ir dizainą?
optionimage 0 65
Jei jaučiate, jog radote savo gyvenimo meilę bei jog dabar yra idealus laikas pasipiršti, nieko nelaukite ir leiskitės į to vienintelio sužadėtuvių ži..
19 bal. Laboratorijoje užauginti deimantai
0 1318
Kas yra laboratorijoje užaugintas deimantas?Laboratorijoje sukurtas deimantas „išauginamas“ laboratorijoje, naudojant pažangiausias technologijas, kur..
20 kov. Raudoni brangakmeniai
0 249
Raudona spalva aistringa, pastebima, ryški, asocijuojasi ir su meile, o pasirinkta įvaizdžiui teikia pasitikėjimo savimi, fatališkumo. Todėl jei norit..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 55 (5 puslapių)