Straipsniai

Deimantų forma ir svoris
TRADICINĖS DEIMANTŲ FORMOS: Round – apvalus briliantas, kurį sudaro 57 arba 58 briaunos; Oval – ovalo formos; Marquise – ovalo smailėjančiais galais formos. Karaliaus Liudviko XIV užsakymu sukurta forma markizei De Pompadur; Pear – kriaušės formos arba dar vadinamos lašo formos; Emerald – stačiakampio formos; Princess – kvadrato/princesės formos; Radiant – kvadrato ar stačiakampio formos, nukirstais kampais; Asscher – aštuonkampio formos. Sutinkami įmantrių formų briliantai: Heart – širdelės formos; Butterfly – drugelio formos; 21Cn – XXI amžiaus ir kt. BRILIANTO SVORIS..
Geriausia dovana moteriai
Kai reikia rinkti dovaną moteriai, vyrai dažai susiskirsto į dvi stovyklas: pasak vienų, išrinkti moteriai dovaną – juokų darbas, nes pasirinkimų spektras itin platus, o štai kitų pozicija priešinga –išrinkti dovaną moteriai – sunkus uždavinys, juo labiau jei nori nustebinti, sužavėti ir padovanoti kažką ne banalaus, o ypatingo. Taigi, ką dovanoti moteriai?Platus pasirinkimasDovanų moterims pasirinkimas išties labai platus, bet tai tikrai nereiškia, kad išrinkti lengva. Anaiptol, kuo daugiau galimybių, tuo sudėtingesnis sprendimo priėmimas.Renkant dovaną tikslinga atsižvelgti į moters pomėgius..
Ką dovanoti merginai?
„Ką dovanoti merginai?“ – klausimas, kurį dažnai sprendžia vyriškos lyties atstovai, artėjant Meilės dienai, merginos gimtadieniui, pažinties sukaktuvėms ar tiesiog norintys nustebinti be progos. Renkant dovaną tikslinga atsižvelgti į merginos pomėgius, tai, ką ji vertina ir pan. Bet nė viena nepaneigs, kad geriausia dovana merginai yra papuošalai – jiems atsispirti gali reta moteris...AuskaraiJei mergina nešioja auskarus, tuomet dailūs auskarai su deimantais, briliantais ar kitais brangakmeniais neabejotinai bus tobula dovana. Negana to, tai gali virsti tikra šeimos relikvija, kurią giminės m..
Ką dovanoti per Valentino dieną?
Kasmet vasario 14-ąją švenčiame Valentino dieną, dar vadinamą Meilės diena. O ar žinote, kodėl būtent Valentino vardu ji pavadinta? Teigiama, jog kadaise, II amžiuje, Romos vyskupu buvo Šv. Valentinas. O štai tuometinis Romos imperatorius uždraudė tuoktis, esą taip daugiau jaunų vyrų eis kariauti ir gins imperiją. Vyskupas netruko pastebėti įsimylėjėlių skausmą ir tuokdavo juos slaptomis. Bet Vyskupo Valentino elgesys neliko neišaiškintas – imperatorius tai sužinojo, uždarė vyskupą į kalėjimą, o būtent vasario 14 dieną nuteisė jį mirties bausme. Po kurio laiko vyskupas Valentinas buvo paskelbt..
Sužadėtuvių žiedo įteikimas
Įvairūs forumai ir juose verdančios diskusijos virtualioje erdvėje tik patvirtina, jog šiuolaikiniai vyrai sužadėtuvėms ruošiasi itin atsakingai ir ieško patarimų bei idėjų, kaip originaliai pasipiršti savo išrinktajai. Sužadėtuvių žiedo įteikimas daugeliui labai reikšmingas – siekiama, kad moteriai padarytų įspūdį ne tik pats žiedelis, bet ir pasipiršimas, kad tai taptų malonia staigmena, paliksiančia šilčiausius prisiminimus.Sužadėtuvių žiedo įteikimas turi kelti tik teigiamas emocijas abiems. Vadinasi, Jūs, vyrai, turėtumėte pirštis tik tuomet, kai visiškai neabejojate savo pasirinkimu ir t..
Ką padovanoti sūnui?
Visi tėvai, rinkdami dovaną savo sūnui, jaučia atsakomybę ir deda daug pastangų, kad dovana būtų apgalvota ir dovanos gavėjui labai patiktų. Sumąstyti, ką padovanoti sūnui, kol jis mažas, kur kas lengviau – dažniausiai užtenka pasižvalgyti po žaislų skyrius parduotuvėse. Bet štai paaugliui ar suaugusiam sūnui išrinkti dovaną sudėtinga. Siekdami palengvinti sprendimo priėmimą, pateikiame kelias idėjas. Juvelyriniai dirbiniai     Padovanoję juvelyrinį dirbinį niekada neprašausite pro šalį, nes tokia dovana turės išliekamąją vertę. Savo išvaizda besirūpinančiam jaunuoliui ..
Ką padovanoti vyrui?
Prieš šventinis šurmulys į mūsų gyvenimą ir mintis atneša ne tik džiugaus ir nekantraus laukimo, pakilios nuotaikos, bet ir savotiško chaoso, kuris labiausiai pasireiškia ieškant dovanų patiems artimiausiems. Moteris, paprastai viską skrupulingai planuojančias, dažnokai iš vėžių išmuša dovanos paieška savo antrajai pusei. Taigi, siūlome pagalbą ir patariame, ką padovanoti vyrui. Juvelyriniai dirbiniai – prabangi ir išliekamąją vertę turinti dovana     Nors kai kurie juvelyrinius dirbinius dar sieja išskirtinai su moterimis, turime pasakyti, kad pozicija klaidinga – vyri..
Ką padovanoti broliui?
Jei patiriate laimę turėti brolį, tuomet greičiausiai neprieštarausite, kad tai – vienas svarbiausių asmenų Jūsų gyvenime. O brangiems žmonėms renkame apgalvotas dovanas. Artėjant gražiausioms žiemos šventėms, gimtadieniui ar kitai progai tenka kaip reikiant „pamiklinti“ savo išradingumą – ką padovanoti broliui? Juvelyriniai dirbiniai     Tai bus tobulas pasirinkimas, jei norite, kad dovana ilgai išlaikytų savo vertę ir tiktų broliui ne tik dabar, bet ir po kelerių ar net kelių dešimčių metų. Jei manote, kad papuošalai yra labiau moteriai tinkanti dovana – vykite šią mi..
Madingi vyriški kaklo papuošalai
    2019 mados apžvalga: vyriški kaklo papuošalai – elementas, kurį privalo turėti kiekvienas stilingas vyras.    Ateinančių metų mados tendencijos diktuoja, jog vyriški kaklo papuošalai yra aksesuaras, privalomas turėti kiekvienam vyrui. Nenuostabu – pasižvalgius po mūsų šalies ar užsienio madų leidinius, žvaigždžių vakarėlius, oficialius renginius, retai kada išvystume vyriškos lyties atstovą, kurio kaklo nepuošia masyvus ar minimalistinis kaklo papuošalas. Tad kokios gi tendencijos vyraus 2019 metais? Brangakmeniai    Tendencijo..
Aksesuarai vyrams
Aksesuarai vyrams. Vyriškos apyrankės: auksinės, sidabrinės, odinės, bei gintaro karoliukų – ką pasirinkti?     Drąsiai galime teigti, kad tokių plačių eksperimentavimo galimybių vyriškų papuošalų rinkoje – juo labiau apyrankių – dar nebuvo! Vyriškos apyrankės auksinės, sidabrinės, odinės, vyriškos apyrankės iš gintaro karoliukų ir kitų medžiagų – pirmyn renkantis tai, kas idealiausiai derės prie skirtingų drabužių derinių bei įvairioms progoms. Tiesa, nepamirškime, kad plačios galimybės drauge suponuoja ir didesnę atsakomybę. Kokią? Pasirinkti tai, kas tiks, gebėti sude..
Masyvūs kaklo papuošalai
Masyvūs kaklo papuošalai: kas geriau vyrui – turėti MAŽĄ ar DIDELĮ papuošalą ant kaklo? Patarimai, kaip išsirinkti tinkamą aksesuaro dydį     Kaklo papuošalai vyrams – vienas labiausiai mėgiamų stipriosios lyties atstovų aksesuarų: masyvūs kaklo papuošalai, minimalistiniai kaklo papuošalai, madingi kaklo papuošalai ir kt. Platus pasirinkimas juvelyrinių dirbinių rinkoje leidžia rinktis tai, kas labiausiai dera prie veido, kūno sudėjimo, drabužių stiliaus, progos. Tik ne visi žino, kaip pasirinkti tinkamo dydžio kaklo papuošalą, kada verta rinktis didelį, o kada mažą akse..
Vyriškos apyrankės
Vyriškos apyrankės: mados tendencijos bei medžiagos – kurias pasirinkti ir prie ko derinti? Stilingiems vyrams apyrankių pasirinkimas labai platus: nuo odos iki pintų apyrankių, nuo gintaro karoliukų iki metalo ir t.t. Tiek vyriškos, tiek moteriškos apyrankės yra stilingo žmogaus papuošalų dėžutės dalis. Kokios formos ir medžiagos vyrauja bei ką ir kada geriau pasirinkti?     Auksinės grandinėlės – tai populiariausios vyriškos apyrankės, o populiarumą, galima teigti, suponuoja jų paprastumas, tvirtumas ir universalumas. Auksinių apyrankių dizaino sprendimų, formų gausa..
Praba - tai santykinis tauriojo metalo kiekis lydinyje. Lietuvoje prabas ir prabavimą apibrėžia įstatymas, o tauriųjų metalų ir jų gaminių priežiūra bei aukso prabos tikrinimas, remiantis šiuo įstatymu, atliekamas Lietuvos prabavimo rūmuose. Aukso prabą tikrina ir nustato tik patyrę specialistai. Lietuvos valstybiniai kontroliniai prabavimo ženklai, kurie patvirtina tauriojo metalo prabą, yra šie:Lietuvos valstybinis kontrolinis prabavimo ženklas – Lietuvos Respublikos nustatytas ženklas, kuris patvirtina, kad jį turintis gaminys yra Lietuvos prabavimo rūmų patikrintas ir paženklintas ir ati..
Ant kurios rankos nešioti vestuvinį žiedą?
Vestuvės – viena gražiausių švenčių gyvenime, kurią primena ne tik nuostabios nuotraukos, šilti ir ryškūs prisiminimai, bet ir dailus vestuvinis žiedas. Jis ne tik aksesuaras, bet ir simbolis, kurio reikšmė atskleidžiama ir tuoktuvių ceremonijos metu, kuomet ištariami žodžiai: „Imk šį žiedą – mano meilės ir ištikimybės tau ženklą.“ Tik štai dažnai kyla klausimas, ant kurios rankos nešioti vestuvinį žiedą?Mūsų šalyje dažniau vestuvinis žiedas nešiojamas ant dešinės rankos bevardžio piršto. Kai kurie laikosi pozicijos, kad vestuvinio žiedo nešiojimas ant dešinės rankos sietinas su sovietiniais l..
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 37 (3 puslapių)