Apmokėjimas


Už prekes galite atsiskaityti keliais būdais: banko pavedimu, per „paysera“ sistemą, kredito kortele per "paysera" sistemą ir grynaisiais pinigais auksomeistrai.lt salone.


ATSISKAITYMAS BANKO PAVEDIMU


Už prekes mokėtiną sumą perveskite banko pavedimu į žemiau nurodytą įmonės banko sąskaitą. Atliekant tarptautinį pavedimą būtina nurodyti papildomus banko rekvizitus, pateiktus žemiau. Prieš atlikdami pavedimą, užsiregistruokite auksomeistrai.lt svetainėje, pasirinkę reikalingus parametrus, įdėkite norimą prekę į krepšelį, nurodykite kontaktinę ir pristatymo informaciją, bet priėję apmokėjimo etapą apmokėjimo neatlikite, o pinigus perveskite į žemiau nurodytą banko sąskaitą. Pavedimo dokumente būtinai reikia nurodyti užsakymo numerį, kuris suteikiamas pasirinkus prekę ir užsiregistravus svetainėje, taip pat galite nurodyti prekės pavadinimą.


Įmonės rekvizitai:

UAB „FABJORO“ 

a/s LT60 7300 0101 3466 4076       

Įmonės kodas: 303036143

AB Bankas „Swedbank“

Atliekant tarptautinį pavedimą, taip pat, nurodykite šią informaciją:

Banko adresas: Konstitucijos pr. 20A, LT-09321, Vilnius, Lietuva

SWIFT: HABALT22


ATSISKAITYMAS PER CARDINITY VIRTUALŲ MOKĖJIMO KORTELIŲ SKAITYTUVĄ


a) Pasirinkę prekes ir užsiregistravę, skiltyje „Apmokėjimas“ pasirinkite mokėjimo būdą per „Cardinity“ sistemą. Apmokėjimą per „Credit Card / Debit Card (Cardinity)“ sistemą galėsite atlikti, jeigu turite sąskaitą banke ir esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį.

b) Pažymėję  „Credit Card / Debit Card (Cardinity)“ langelį, puslapio apačioje įveskite savo banko kortelės duomenys ir patvirtinkite mokėjimą.INFORMACIJA APIE SAUGUMĄ ATSISKAITANT PER CARDINITY VIRTUALŲ MOKĖJIMO KORTELIŲ SKAITYTUVĄ

Informacijos šaltinis: https://cardinity.lt/mokejimu-saugumas


Siekdamos užtikrinti internetinių atsiskaitymų saugumą, mokėjimo kortelių organizacijos sukūrė standartizuotais saugumo reikalavimais paremtą PCI DSS standartą. PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) yra mokėjimo kortelių industrijos duomenų saugumo standartas, kuris padeda užtikrinti, kad įmonės atsakingai tvarkytų kredito ar debeto kortelės savininko duomenis ir būtų užkirstas kelias nusikaltimams dėl duomenų atskleidimo.


Internetinės parduotuvės, kurios nori suteikti savo pirkėjams galimybę atsiskaityti mokėjimo kortele, privalo:


Atitikti PCI DSS keliamus saugumo reikalavimus arba

Naudoti PCI DSS reikalavimus atitinkančius „mokėjimo vartus“ (payment gateway), kurie saugiai sujungtų internetinę parduotuvę su korteles aptarnaujančiu banku (acquiring bank) bei leistų keistis apmokėjimo informacija.

Užsisakę Cardinity paslaugą, Jūs vienoje vietoje gausite prieigą prie mokėjimo vartų (Cardinity) ir korteles aptarnaujančio banko (UAB Click2Sell).


Cardinity sprendimai patikimi, greiti ir atitinka aukščiausius PCI-DSS duomenų saugumo standartus. Teikdami kortelių priėmimo paslaugas savo klientams, kartu siūlome ir papildomas atsiskaitymų saugumą didinančias priemones:


Card Verification Value (CVV2);

3D Secure („Verified by VISA“ ir „MasterCard SecureCode“ programos).

3D Secure


Tai papildomas saugumo lygmuo atliekant kreditines ir debetines transakcijas internetu. Naudojant šią paslaugą Jūs galite stipriai sumažinti atgalinių nuskaitymų (chargeback) riziką ir apsisaugoti nuo atsiskaitymų vogtomis kortelėmis.


Cardinity siūlo 3D Secure mokėjimų apsaugos sprendimus Visa ir MasterCard mokėjimų kortelėms. Mes skatiname visus savo pardavėjus naudoti 3D Secure kaip papildomą apsaugą norint išvengti pirkėjų sukčiavimo ir padidinti mokėjimų internetu saugumą. Norėdami įjungti 3D Secure apsaugą savo kortelių terminalui, Jums nereikės nieko daryti papildomai. Kreipkitės į mus ir mes Jums šią paslaugą aktyvuosime nemokamai.


Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio ir grįžtant į internetinę parduotuvę auksomeistrai.lt neperduodami. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka konkrečiam bankui, nes visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.APMOKĖJIMAS GRYNAISIAIS PINIGAIS ATVYKUS Į SALONĄ


 Atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais galite atvykę į mūsų saloną Vilniaus mieste adresu Vingrių g. 13. Visada maloniai laukiame Jūsų. 


Primename, kad Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti iškart po apmokėjimo gavimo.