Apmokėjimas


Už prekes galite atsiskaityti keliais būdais:

  1. Banko pavedimu.
  2. Per Cardinity sistemą debeto bei kredito kortele.
  3. Išsimokėtinai per MOKILIZINGAS sistemą
  4. Grynaisiais pinigais auksomeistrai.lt salone.


ATSISKAITYMAS BANKO PAVEDIMU


Už prekes mokėtiną sumą perveskite banko pavedimu į žemiau nurodytą įmonės banko sąskaitą. Atliekant tarptautinį pavedimą būtina nurodyti papildomus banko rekvizitus, pateiktus žemiau. Prieš atlikdami pavedimą, užsiregistruokite auksomeistrai.lt svetainėje, pasirinkę reikalingus parametrus, įdėkite norimą prekę į krepšelį, nurodykite kontaktinę ir pristatymo informaciją, bet priėję apmokėjimo etapą apmokėjimo neatlikite, o pinigus perveskite į žemiau nurodytą banko sąskaitą. Pavedimo dokumente būtinai reikia nurodyti užsakymo numerį, kuris suteikiamas pasirinkus prekę ir užsiregistravus svetainėje, taip pat galite nurodyti prekės pavadinimą.


Įmonės rekvizitai:

UAB „FABJORO“ 

a/s LT60 7300 0101 3466 4076       

Įmonės kodas: 303036143

AB Bankas „Swedbank“

Atliekant tarptautinį pavedimą, taip pat, nurodykite šią informaciją:

Banko adresas: Konstitucijos pr. 20A, LT-09321, Vilnius, Lietuva

SWIFT: HABALT22ATSISKAITYMAS PER CARDINITY VIRTUALŲ MOKĖJIMO KORTELIŲ SKAITYTUVĄ


1) Išsirinkite prekes.

2) Užpildykite reikalingus duomenis ir skiltyje „Apmokėjimas“ pasirinkite mokėjimo būdą "Kredito (debeto) kortele".

Apmokėjimą per Cardinity sistemą galėsite atlikti, jeigu turite sąskaitą banke ir esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį.

3) Pažymėję  „Kredito (debeto) kortele“ langelį, puslapio apačioje įveskite savo banko kortelės duomenis ir patvirtinkite mokėjimą.APMOKĖJIMAS GRYNAISIAIS PINIGAIS ATVYKUS Į SALONĄ


 Atsiskaityti už prekes grynaisiais pinigais galite atvykę į mūsų saloną Vilniaus mieste adresu Vingrių g. 13. Visada maloniai laukiame Jūsų. 


Primename, kad Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti iš karto po apmokėjimo gavimo. PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI SU MOKILIZINGAS


auksomeistrai.lt parduotuvėje galite pirkti išsimokėtinai, naudodamiesi mūsų partnerio „Mokilizingas“ paslaugomis. Džiaukitės pirkiniais jau dabar, pirkdami išsimokėtinai greitai, paprastai ir patogiai!


    Pirkimas išsimokėtinai su „Mokilizingu“


  1. Išsirinkite prekę.
  2. Užpildykite reikalingus duomenis ir pasirinkite apmokėjimo būdą „Mokilizingas“. Jūs būsite tiesiogiai nukreipti į „Mokilizingo“ apsipirkimo internetu savitarną.
  3. Patvirtinkite savo duomenis įvesdami asmens kodą bei pasirašykite asmens duomenų tvarkymo sutikimą pervesdami 1 ct iš savo banko sąskaitos.
  4. Užpildykite papildomus duomenis, reikalingus Jūsų mokumo įvertinimui.

Jeigu Jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai, Jums bus pateikti išsimokėjimo planų variantai, iš kurių galėsite pasirinkti Jums palankiausias sąlygas.

Pasirinkę planą, pasirašykite sutartį dar kartą atlikdami 1 ct pavedimą iš savo banko sąskaitos.

Jeigu viską atlikote teisingai – sveikiname, Jūs sudarėte sutartį ir netrukus būsite nukreipti atgal į elektroninę parduotuvę, kur Jūsų užsakymas netrukus bus pradėtas vykdyti.


    Ko reikia, norint apsipirkti išsimokėtinai internetu su „Mokilizingu“?

  1.  Asmeninės banko sąskaitos.


Finansuojamų prekių suma turi būti nuo 50.00 EUR iki 10000.00 EUR.

Išsimokėjimo terminas – nuo 6 iki 60 mėnesių.

Jūsų amžius turi būti nuo 20 iki 70 metų.

Gauti atlyginimą pagal darbo sutartį arba gauti nuolatines „Sodros“ mokamas išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.).

Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę).


Dėmesio!

Jei esate statutinis valstybės tarnautojas turite papildomai pateikti tarnybinį pažymėjimą.

Jei esate pensininkas, gaunantis pareigūnų ir karių, taip pat teisėjų valstybinę pensiją, turite papildomai pateikti pensininko pažymėjimą.

Jei esate ūkininkas, turite pateikti ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimą.

 


Pavyzdžiui, skolinantis 300 Eur, kai sutartis sudaroma 12 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 0 %,  sutarties mokestis – 0,59% adm. mok. mėnesiui, BVKKMN – 13,60 %, bendra mokėtina suma – 321,24 Eur, mėnesio įmoka – 26,77 Eur. Finansavimo sąlygos gali keistis atlikus Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą, Jums mokant pradinę įmoką ar pasirinkus kitą sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną.