Meniu
Prekių krepšelis

Prekių grąžinimas


PREKIŲ GRĄŽINIMAS


Mes siekiame, kad būtumėte patenkinti pirkiniais ir mūsų darbu. Todėl jeigu dėl kokių nors priežasčių prekė Jūsų netenkina, mes grąžinsime sumokėtus pinigus. 


Mes siūlome savo klientui net 30 kalendorinių dienų grąžinimo terminą nuo prekės gavimo dienos. 


Per 30 dienų nuo prekės gavimo dienos Jūs galite:


1. Keisti prekę į kitą modelį;

2. Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.


Prieš grąžinant prekę būtina susisiekti su mumis dėl prekės grąžinimo kodo ir instrukcijos tel. +370 682 27779.

Pinigai grąžinami per tris darbo dienas po to, kai mūsų kokybės specialistas apžiūri prekę ir įsitikina, kad prekė nepažeista. Prašome atkreipti dėmesį, kad dėvėtos, modifikuotos (tame tarpe ir graviruotos pagal kliento pageidavimą), pakeistos ar pažeistos prekės grąžinimui nepriimamos. Būtina turėti prekės grąžinimo kodą, grąžinti originalią pakuotę, kokybės sertifikatą ir nepažeisti etikečių.

Pagal individualų užsakymą pagamintos prekės (t. y. prekės ne iš Pardavėjo svetainėje auksomeistrai.lt siūlomo įsigyti pardavimui asortimento) nėra grąžinamos.

Norėdami užtikrinti saugų grąžinimą ant prekių siuntos nerašykite „juvelyriniai dirbiniai“ ar žodžių, kurie galėtų išduoti siuntos turinį ar vertę.


Svarbu! Transporto išlaidas grąžinant prekes apmoko pirkėjas.

Dėmesio! Jeigu už prekę dalinai mokėjote nuolaidos kuponu, tai grąžinamas kuponas bei papildomai sumokėta suma. Dovanų kuponai į grynuosius pinigus nėra keičiami.