Meniu
Prekių krepšelis

Juvelyro paslaugos

Aukšta prekių kokybė, individualus dizainas, nepralenkiamos kainos tiesiai iš gamintojo, profesionalus aptarnavimas ir nuoširdūs patarimai.

Auksomeistrai.lt – tai Vilniaus centre įsikūrę juvelyrikos namai, kuriuose kiekvienam siūlome ne tik turtingą asortimentą aukščiausios klasės juvelyrinių dirbinių, bet ir profesionalias juvelyro paslaugas Vilniuje. Jeigu Jums reikalingas patikimas ir kvalifikuotas juvelyras Vilniuje, kviečiame apsilankyti mūsų dirbtuvėse – atliekame platų spektrą restauracijos, atnaujinimo ir kitų rūšių darbų – padarysime viską, kad į Jūsų rankas patektų tik švarus, žėrintis, nepriekaištingos būklės juvelyrikos dirbinys.

Kuriame, eskizuojame ir gaminame:

Auksinius ir sidabrinius papuošalus, vestuvinius ir sužadėtuvių žiedus, auskarus, pakabukus, apyrankes ir kitus papuošalus pagal individualius užsakymus

Kuriame ir gaminame rankomis papuošalus su brangakmeniais

Atnaujiname ir remontuojame juvelyrinius gaminius

Restauruojame senovinius auksinius ir sidabrinius gaminius

Auksuojame

Rodžiuojame

Sidabruojame

Graviruojame

Patariame ir konsultuojame įvairiais juvelyrikos klausimais

Naudojantis mūsų juvelyro paslaugomis Vilniuje, kiekvienas individualus užsakymas yra kruopščiai aptariamas su klientu, parenkamas metalas ir brangakmeniai. Juvelyras papasakos apie kiekvieno metalo ar brangakmenio savybes ir geriausiai patars, kaip išpildyti Jūsų idėją individualiam papuošalui, kad jis ne tik gerai atrodytų, bet ir tarnautų bei džiugintų ilgus metus. Ruošiant papuošalus su brangakmeniais, pateikiame jų sertifikatus. Internetu užsakytos prekės ar pagaminti dirbiniai pristatomi visoje Lietuvoje bei užsienyje greitai ir saugiai.

Auksomeistrai.lt teikiamos juvelyro paslaugos Vilniuje išsiskiria geru kainos ir kokybės santykiu. Mūsų paslaugų įkainiai yra vieni konkurencingiausių rinkoje, o kliento poreikiams tenkinti sutelkiame visas savo jėgas ir dėmesį.

Jeigu domina juvelyro paslaugos Vilniuje, dėl informacijos ir konsultacijos kviečiame susisiekti:

el.paštu: juvelyras@auksomeistrai.lt,

tel.: +370 656 97585, Andrejus Jonutis.