Meniu
Prekių krepšelis

Prekių pristatymasPREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE


auksomeistrai.lt užsakytos prekės pristatomos nemokamai visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Prekių pristatymo terminas 12–17 darbo dienų nuo apmokėjimo gavimo dienos. Atskirais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti ir ilgiau. Prieš pristatydami Jums prekes, mūsų parneriai su Jumis susisieks dėl pristatymo laiko ir datos. Prekės pristatomos Pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Jeigu pageidaujate, kad prekės būtų įteiktos konkrečiam asmeniui, turite palikti komentarą užsakymo pateikimo metu ir nurodyti galutinio gavėjo vardą, pavardę ir kontaktinį telefono numerį. auksomeistrai.lt įsigytos prekės pasieks Jus įpakuotos prabangioje dėžutėje. Visos pristatomos prekės pristatymo metu yra apdraustos pardavėjo lėšomis, todėl galite būti tikri, kad gaminiai Jus saugiai pasieks.


PREKIŲ PRISTATYMAS UŽSIENYJE


Europos Sąjungos teritorijoje prekės pristatomos už 35 eurų mokestį. Prekių pristatymo terminas yra 3–7 darbo dienos nuo išsiuntimo dienos. Jeigu užsakymas yra pristatomas už Europos Sąjungos ribų, prašome susisiekite su mumis dėl pristatymo sąlygų ir galimybių el.paštu: info@auksomeistrai.lt


PREKIŲ  ATSIĖMIMAS  SALONE


Užsakytas prekes galite atsiimti auksomeistrai.lt juvelyrikos salone Vilniaus mieste, adresu Rūdninkų g. 4 , Prieš tai tel. +370 682 27779 arba el. paštu info@auksomeistrai.lt suderinę atsiėmimo laiką ir datą.