Kaip pasipiršti?

Kaip pasipiršti?


Nusprendę pasipiršti savo išrinktajai tikriausiai norėsite tai padaryti kažkaip išskirtinai, originaliai, taip, kad abiem tai būtų įsimintinas įvykis, o merginai dar ir įspūdinga staigmena. Štai Jums kelios piršlybų idėjos, kurios sužadėtuves pavers vienu įsimintiniausių įvykių:


  • Jei didelės išlaidos – ne kliūtis. Svarstantys, kaip pasipiršti, turėtų apgalvoti kelionės galimybę. Nusivežkite savo išrinktąją į jos svajonių miestą Europoje, o gal ir už jos ribų? Ne paslaptis, kad didelė dalis piršlybų įvyksta meilės miestu tituluojamame Paryžiuje. Bet gal Jūsų išrinktoji svajoja aplankyti Romą, o galbūt muziejų sostinę Berlyną? Tad planuodami, kaip pasipiršti savo merginai, įvertinkite jos svajones. Sužadėtuvių žiedelio įteikimas svajonių mieste – tai bus įsimintina visam gyvenimui!


  • Negalintiems išlaidauti. Rezgate planą, kaip pasipiršti panelei, bet neturite daug finansinių galimybių? Atminkite, genialumas slypi paprastume, todėl kartais visai nereikia ieškoti įmantrių idėjų, nes, regis, visai banalus scenarijus gali dovanoti nepamirštamas akimirkas. Todėl piršlybų vakarui rezervuokite stalelį prabangiame restorane. Jus supanti muzika, prabanga, gėlės suteiks atmosferai romantikos. Kaip įteikti sužadėtuvių žiedą? Galite priklaupti ant vieno kelio ir visai publikai matant paprašyti savo išriktosios tapti Jūsų žmona. Jei įteiksit merginai gėlių, sužadėtuvių žiedą galima paslėpti vienos iš jų žiede. O dar vienas sprendimas – sukurkite „sąmokslą“, pavyzdžiui, su gyvą muziką restorane atliekančią grupe.


  • Piršlybos per šventes. Piršlyboms pasirinkite kokią nors šventinę dieną, pavyzdžiui, bene populiariausias pasirinkimas – Valentino diena, taip pat gali būti Šv. Kalėdos, Naujųjų metų naktis, mylimosios gimtadienis ar kita proga.


  • Ekstremalams. Planuodami, kaip pasipiršti mylimajai, įvertinkite judviejų pomėgius. Jei abu esate ekstremalaus laisvalaikio gerbėjai, tuomet ilgai nesvarstykite – piršlybas suorganizuokite po vandeniu, lekiant keturračiais, skrendant parasparniu, leidžiantis lynu atrakcionų parke ir kt.


  • Romantikams. Oro balionas daugeliui asocijuojasi su romantika, todėl pasipiršti oro balione bus puiki idėja.


  • Grįžkite į prisiminimus. Jei mąstote, kaip pasikiršti moteriai, žinokite, kad dailiosios lyties atstovėms labai reikšmingi prisiminimai, todėl piršlyboms pasirinkite judviem prasmingą vietą: pirmojo pasimatymo, pažinties, pirmojo bučinio ir pan.


  • Paprasta, bet ne prasta. Romantišką aplinką sukurkite namuose – žvakės, gėlės, mėgstamiausia Jūsų muzika, romantiška vakarienė ar maudynės žiedlapių kupinoje vonioje...


  • Piršlybos didžiuliame ekrane. Kaip pasipiršti įspūdingai? Nors tai sparčiai populiarėja, bet tikrai ne banalu – pasipirškite dideliame ekrane (susitarkit su atsakingais asmenimis, kad įrašytų jūsų klausimą: „[Merginos vardas], ar tekėsi už manęs?“), stebint didžiulei miniai, pavyzdžiui, varžybų menu, kino teatre, mėgiamos grupės koncerte ar kt.


Tiesa, svarbu ne tik, kaip pasipiršti merginai, bet ir kokį sužadėtuvių žiedą išrinkti. Būtų idealu, jei žinotumėte merginos nešiojamų žiedų dydį. Taip pat apgalvokite, ar Jūsų išrinktoji labiau prijaučia klasikai, ar dažniau renkasi kažką originalaus. Ne mažiau svarbus ir brangakmenių pasirinkimas. Dažniausiai sužadėtuvėms perkamas žiedas su briliantu – šis brangakmenis yra amžinos meilės simbolis, drauge saugantis nuo negandų bei stiprinantis harmoningą poros ryšį.

Paskelbė Aukso meistrai

Susijusios prekės

Sužadėtuvių žiedas "Amelia"

Sužadėtuvių žiedas "Amelia"

605.00€ Ex Tax: 605.00€

Žiedas "Dior" su briliantu

Žiedas "Dior" su briliantu

470.00€ Ex Tax: 470.00€

Žiedas "Astrea" su briliantu

Žiedas "Astrea" su briliantu

690.00€ Ex Tax: 690.00€

Žiedas  "Agnesa" su briliantu

Žiedas "Agnesa" su briliantu

690.00€ Ex Tax: 690.00€