Kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą?

Kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą?


Poros gyvenime neretai minimos kelios sukaktys – ne tik vestuvių, bet ir sužadėtuvių metinės. Sužadėtuvėms skiriamas vis reikšmingesnis dėmesys, o sužadėtuvių žiedas, simbolizuojantis pasirengimą santuokai, dažniausiai, kaip ir vestuvinis žiedas, nešiojamas visą gyvenimą. Taigi, kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą? Vyrams, nusprendusiems pasipiršti, šis klausimas dažnai kelia daug nerimo ir streso. Pabandysime jį palengvinti – štai keli patarimai:

  • Pirmiausia reikia žinoti, kas Jūsų išrinktajai patinka. Jei sužadėtuvės nebus staigmena, tuomet apžiūrėti žiedų keliaukite drauge su savo būsimąja sužadėtine – išrinksite tikrai jai patinkantį sužadėtuvių žiedą. Bet kaip žinoti, koks žiedas patiks merginai, jei norite sužadėtuves paversti staigmena? Į pagalbą pasikvieskite jai artimą žmogų – gal tai sesuo, pusseserė, o gal geriausia draugė?


  • Nuspręskite, kokią sumą galite skirti sužadėtuvių žiedui. Žiedo pirkimas neturėtų tapti pirkiniu, pareikalausiančiu visų Jūsų santaupų, juo labiau nereikėtų skolintis. Racionaliai įvertinkite, kiek pinigų galite skirti žiedui pirkti. Atminkite, žiedo kaina tikrai neatspindi Jūsų meilės masto savo išrinktajai.


  • Metalas – jis labai svarbus, tad kokį sužadėtuvių žiedą pirkti? Dažniausiai sužadėtuvių žiedas yra auksinis arba pagamintas iš platinos. Jei vertinate patvarumą, tai vienareikšmiškai laimi platina. Maža to, ji tinka net labai jautriai odai ir alergiškiems žmonėms. Auksas irgi turi savų privalumų, pavyzdžiui, platesnė spalvų paletė: baltas, rausvas, geltonas, net žalsvas. O galbūt renkate sidabrinį žiedą? Pastarasis dažniau pasirenkamas dėl patrauklesnės kainos. Bet sidabras turi ir trūkumų – jis gali nesunkiai pakeisti formą, taip pat šis metalas linkęs juoduoti ir prarasti savo pirminę išvaizdą.


  • Galiausiai turite nuspręsti, ar sužadėtuvių žiedą puoš brangakmenis, o gal ir ne vienas... Jei taip, tai ar pasirinksite vieną masyvesnį, o gal daugiau smulkesnių?  Skaičius – ne vienintelis aspektas, kurį turite nuspręsti. Svarbu ir kokie konkrečiai brangakmeniai, kokios formos, spalvos. Nenustebkite, jei būtent šis dalykas bus sudėtingiausias. Bene populiariausi brangakmeniai sužadėtuvių žiedams yra deimantai, perlai, safyrai.


  • Na, ir dar vienas labai reikšmingas aspektas – sužadėtuvių žiedo dydis. Kaip išsirinkti tinkamo dydžio žiedą, jei sužadėtuvės bus staigmena ir Jūs negalite pamatuoti žiedelio ant išrinktosios rankos? Lengviausias kelias – paslapčiomis nugvelbti merginos žiedą ir pagal jį pirkti sužadėtuvių. Blogiausiu atveju pirkite kiek didesnį žiedą – tokį galėsite sumažinti.


Sužadėtuvių žiedo pasirinkimas – iššūkis nemenkas, todėl neatidėliokite jo „paskutinei minutei“. Pasinaudokite graviravimo paslauga – tai sužadėtuvių žiedui suteiks unikalumo, asmeniškumo.


Auskomeistrai.lt  nuotrauka.
Paskelbė Aukso meistrai