Aksesuarai vyrams

Aksesuarai vyrams

Aksesuarai vyrams. Vyriškos apyrankės: auksinės, sidabrinės, odinės, bei gintaro karoliukų – ką pasirinkti?

    Drąsiai galime teigti, kad tokių plačių eksperimentavimo galimybių vyriškų papuošalų rinkoje – juo labiau apyrankių – dar nebuvo! Vyriškos apyrankės auksinės, sidabrinės, odinės, vyriškos apyrankės iš gintaro karoliukų ir kitų medžiagų – pirmyn renkantis tai, kas idealiausiai derės prie skirtingų drabužių derinių bei įvairioms progoms. Tiesa, nepamirškime, kad plačios galimybės drauge suponuoja ir didesnę atsakomybę. Kokią? Pasirinkti tai, kas tiks, gebėti suderinti ir atrodyti nepriekaištingai. Tad kokios esti pasirinkimo galimybės ir kaip teisingai derinti vyriškas apyrankes?

Vyriškos apyrankės iš metalo

    Vyriškos apyrankės sidabrinės ir vyriškos apyrankės auksinės – tai du populiariausi pasirinkimai. Sidabras labiau masina tuos, kurie jautrūs kainai, mėgsta estetiką, o auksas vertinamas dėl puikios išvaizdos, prabangos. Metalo apyrankių pasirinkimas dizaino, formų ir kitų sprendimų požiūriu yra itin platus: nuo klasikinių iki originalių, nuo minimalistinių iki masyvių. Puiku tai, kad vyriškos apyrankės sidabrinės ir auksinės tiks prie bet kokio įvaizdžio, svarbu, pasirinkti tinkamo dydžio ir dizaino aksesuarą. Pavyzdžiui, prie marškinių ilgomis rankovėmis, klasikinio, oficialaus stiliaus rinkitės elegantišką, ploną grandinėlę, o prie marškinėlių trumpomis rankovėmis, laisvalaikio stiliaus derės išraiškingas, originalus sprendimas, masyvus papuošalas. Metalo apyrankių blizgesys paprastai suteikia prabangos įspūdį. Vyriškos apyrankės sidabrinės ir auksinės geriausiai atrodo nederinamos su kitų medžiagų riešo papuošalais, bet visgi jei norite derinio, geru pasirinkimu bus metalo apyrankės ir gintaro karoliukų tandemas.

Odinės vyriškos apyrankės

    Vyriškos apyrankės odinės – solidus pasirinkimas, jei nenorite pernelyg į akis krentančio aksesuaro ant rankos riešo. Oda suteikia matinės elegancijos, kuri gali puikiai papildyti bet kokį aprangos derinį. Dailiai atrodo plona odinė pynė ar tolygi apyrankė, o norintiems originalumo tiks masyvesnis odinis papuošalas ant rankos. Jei norite odinę apyrankę derinti su kitais riešo aksesuarais, tai gera žinia ta, kad vyriškos apyrankės odinės tinka prie bet kokio laikrodžio, taip pat puikai dera su gintaro karoliukais.

Vyriškos apyrankės iš karoliukų

    Karoliukai, priklausomai nuo jų spalvos ir stiliaus, bus puikiu pasirinkimu prie bet kokio drabužių derinio. Vyriškos apyrankės iš karoliukų yra tiesiog neatsiejamos nuo laisvalaikio stiliaus – jos atrodo išraiškingai, žaismingai. Bet tokio tipo apyrankė puikiai tiks ir mėgstantiems klasiką ar dažniausiai dėvintiems oficialius drabužius. Pavyzdžiui, juodojo gintaro karoliukų apyrankė su auksinėmis ar sidabrinėmis detalėmis – tobulas pasirinkimas, nes juodos spalvos universalumas bei solidumas ją pavers tobulai derančiu akcentu.

Vyriškos apyrankės iš karoliukų gali būti su auksu ar sidabru, oda – medžiaga, ant kurios veriami karoliukai. Tokias apyrankes galima papildyti sidabriniais ar auksiniais akcentais, pavyzdžiui, Zodiako ženklu – tuomet aksesuaras įgaus kitokią prasmę, simboliką, bus originali dovana gimtadienio proga.

Svarstydami, kokią vyrišką apyrankę pasirinkti sau ar ieškodami dovanos artimam žmogui, įvertinkite, iš kokios medžiagos pagamintas aksesuaras labiausiai tiks. Pasirinkimas rinkoje maloniai nustebins, tad idealiausiai tinkančia vyrišką apyrankę ras net išrankiausias vyras arba tobulos dovanos ieškanti moteris.

Paskelbė Aukso meistrai

Susijusios prekės

Apyrankė iš gintaro ir sidabro "Skull"

Apyrankė iš gintaro ir sidabro "Skull"

190.00€ Ex Tax: 190.00€

Apyrankė iš gintaro ir aukso "Skull"

Apyrankė iš gintaro ir aukso "Skull"

365.00€ Ex Tax: 365.00€

Apyrankė iš gintaro ir sidabro "Zodiakas"

Apyrankė iš gintaro ir sidabro "Zodiakas"

190.00€ Ex Tax: 190.00€

Apyrankė iš gintaro ir aukso "Zodiakas"

Apyrankė iš gintaro ir aukso "Zodiakas"

365.00€ Ex Tax: 365.00€