Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?


Planuojant vestuves sudaromas labai ilgas darbų sąrašas. Vienas esminių tame sąraše – įsigyti vestuvinius žiedus. Ne paslaptis, užduotis ne iš lengvųjų – juk tai nebus eilinis žiedas Jūsų papuošalų dėžutėje. Vestuvinis žiedas bus nešiojamas nuolat, kiekvieną dieną, o kai kurie jo išvis niekada nenusiima. Taigi, kaip išsirinkti vestuvinį žiedą?


Namų darbai...

Kad juvelyrinių dirbinių parduotuvėse užtruktumėte trumpiau, kai kuriuos namų darbus galite atlikti iš anksto. Pavyzdžiui, drauge su antrąja puse nuspręskite, kokios spalvos – balto ar geltono aukso – vestuvinių žiedų norite. Jei vienam iš Jūsų patinka geltonas auksas, o kitam – baltas, verta rasti kompromisą – puikiai tiks abiejų spalvų aukso žiedai. Kitas aspektas, kurį galite nuspręsti dar prieš keliaudami į parduotuves – ar norite paprastų klasikinių žiedų, ar kažko įmantraus, originalaus, neįprasto? Ir trečias dalykas – ar norite vestuvinių žiedų su brangakmeniais ar be jų?


Biudžetas

Spręsdami, kaip išsirinkti vestuvinius žiedus, turite nustatyti ir biudžetą – kokią sumą galite sau leisti. Pačių pigiausių vestuvinių žiedų kainos prasideda maždaug nuo 200 eurų už vieną žiedą. Jei nusprendėte pirkti vestuvinius žiedus su brangakmeniais, pasidomėkite jų kaina ir paskaičiuokite, kiek deimantų ar kitų brangakmenių norėtumėte. O gal pasirinksite ir graviravimą? Paprastai vestuviniame žiede galima išgraviruoti iki 30 simbolių, todėl irgi galite paskaičiuoti, kad neviršytumėte savo numatyto biudžeto.


Vestuvinių žiedų pirkimas – kuo anksčiau

Vestuvinių žiedų pirkimas neturėtų būti vienas iš paskutinių darbų prieš vestuves. Anaiptol, paieškas pradėkite kuo anksčiau, net jei norite visiškai paprastų žiedelių. Kodėl tai svarbu? Pasirinkimas gali užtrukti dėl tokių priežasčių: net jei žinote, ko norit, norai gali pasikeisti pradėjus žiedus matuotis; verta apsilankyti keliuose salonuose, o ne viename; individualių žiedų gamyba gali užtrukti iki mėnesio, o kartais ir ilgiau; jei norite papildomų paslaugų, pavyzdžiui, graviravimo, tam irgi reikės papildomo laiko.


Vestuvinių žiedų pasirinkimas: galvokite praktiškai

Rinkdamiesi vestuvinius žiedus įvertinkite ir savo gyvenimo būdą. Jei planuojate žiedą nešioti visada, atkreipkite dėmesį, kad brangakmeniai būtų įsodinti kokybiškai ir nekliūtų už, pavyzdžiui, drabužių.

Taip pat nevenkite paieškoti informacijos internete apie salonus, į kuriuos planuojate eiti. Klientų atsiliepimai yra labai puikus dalykas, padedantis įvertinti situaciją ir apsisaugoti nuo neteisingo pasirinkimo.


          Svarbu!

  • Žiedo viduje turi būti nurodyta praba.
  • Jei žiedas su deimantais, Jums turi būti išduotas sertifikatas.
  • Būtinai paimkite kasos čekį.

Paskelbė Aukso meistrai