Kaip pasipiršti per Kalėdas?

Kaip pasipiršti per Kalėdas?


Sužadėtuvės – kupina meilės, žavesio ir laimės šventė. Taip jau yra, kad vyrai dažniau linkę pirštis esant kokiai nors gražiai progai, pavyzdžiui, per savo išrinktosios gimtadienį, kelionės metu, draugystės sukakties proga, ypač daug sužadėtuvių įvyksta per Meilės dieną. O gražiausios žiemos šventės – Kalėdos – taip pat puiki proga paprašyti savo išrinktosios rankos. Šios šventės dvelkia paslaptimi, jaukumu ir šiluma, tad ir pasipiršti norisi originaliai. Taigi, kaip pasipiršti per Kalėdas?


1. Kalėdų Senelio pasirodymas...

Gal banalu, o gal ir ne, bet be jokios abejonės šmaikštu ir žaisminga – persirenkite Kalėdų Seneliu ir pasipirškite savo išrinktajai. Toks pasipiršimas per Kalėdas išliks atmintyje ne tik Jūsų merginos, bet ir būrio kitų asmenų: artimųjų, draugų ir visų, kurie dalyvaus Kalėdų šventėje.


2. Mieste

Nuvykite drauge prie miesto eglės Šv. Kalėdų dieną ir priklaupęs ant kelio paprašykite savo išrinktosios rankos. Be abejo, tokiu atveju sulauksite daug dėmesio ir šio nuostabaus įvykio liudininkų plojimų bei sveikinimų.


3. Romantiška vakarienė

Pagaminkite šventinę vakarienę tik judviem, nepamirškite žvakių, suteikiančių romantikos, jaukumo ir šilumos. Toks dėmesys, juo labiau jei nesate linkęs šeimininkauti virtuvėje, ir sužadėtuvių žiedelio įteikimas labai maloniai nustebins Jūsų damą.


4. Žiedas – dovana

Pasipiršimas per Kalėdas gali tapti ir dar didesne staigmena. Žiedelį įpakuokite ir padėkite po eglute su visomis dovanomis. Drauge prie sužadėtuvių žiedo pridėkite ir dailų raštelį su klausimu „Ar tekėsi už manęs?“.


5. Piršlybos teatre ar koncerte

Kalėdų vakarą pakvieskite savo merginą į teatrą, koncertą, bet iš anksto sutarkite su rengėjais, kad jie leis Jums pasipiršti, pavyzdžiui, užrašys dideliame ekrane tą stebuklingą frazę „[Vardas], ar tekėsi už manęs?“


6. Flash mobas!

Jei Kalėdas švęsite dideliame būryje artimųjų ar draugų, paprašykite visų pagalbos ir padarykite tikrą „Pasipiršimo šou“. Pavyzdžiui, panaudokite flash mobą – šokite savo merginai su didžiuliu būriu draugų, o šokiui pasibaigus priklaupkite, įteikite žiedą ir paprašykite tapti Jūsų žmona. Toks įspūdingas pasirodymas neabejotinai atims žadą ir paliks labai gilų įspūdį.


7. Piršlybų klipas

Pasinaudokite naujausiomis technologijomis – įrašykite savo pasipiršimą, padarykite mini klipą ir nusiveskite savo išrinktąją Kalėdų vakarą į kiną. Iš anksto su atsakingais asmenimis kino teatre suderinkite, kad tarp reklamų ir anonsų prieš filmą didžiuliame ekrane parodys jūsų pasipiršimo klipą.


Nepamirškite, juk Kalėdos – stebuklų metas, tad padarykite stebuklą savo mylimajai ir paprašykite tapti Jūsų žmona. Kalėdinė dvasia tik sustiprins emociją ir paliks didžiulį įspūdį. Maža to, tikrai niekada nepamiršite sužadėtuvių datos 


Nuotrauka iš pinterest.com

Paskelbė Aukso meistrai