Madingi vyriški kaklo papuošalai

Madingi vyriški kaklo papuošalai

    2019 mados apžvalga: vyriški kaklo papuošalai – elementas, kurį privalo turėti kiekvienas stilingas vyras.

    Ateinančių metų mados tendencijos diktuoja, jog vyriški kaklo papuošalai yra aksesuaras, privalomas turėti kiekvienam vyrui. Nenuostabu – pasižvalgius po mūsų šalies ar užsienio madų leidinius, žvaigždžių vakarėlius, oficialius renginius, retai kada išvystume vyriškos lyties atstovą, kurio kaklo nepuošia masyvus ar minimalistinis kaklo papuošalas. Tad kokios gi tendencijos vyraus 2019 metais?

Brangakmeniai

    Tendencijos atskleidžia, jog ateinančiais metais būsite itin madingi, jei Jūsų papuošalų dėžutėje atsidurs vyriški kaklo papuošalai su juodaisiais deimantais ar mėlynaisiais safyrais, medaliono tipo pakabukais.

Gana ryški ir pozicija, jog tarp vyriškų ir moteriškų juvelyrinių dirbinių riba tampa vis mažiau matoma. Tad ir vyriški papuošalai ant kaklo neretai sužimba brangakmeniais, prabangaus metalo blizgesiu, originalumo ir įvairovės vyriškiems kaklo papuošalams suteikia įmantresnės formos. Jau praėjo laikas, kai vyriškų papuošalų rinka buvo gana siaura, vienoda. Šiandien vyrai turi ne mažiau plačias galimybes rinktis.

Masyvumas

    Dar viena tendencija 2019 metais – dideli, masyvūs vyriški kaklo papuošalai. Konkrečiai – grandinėlės. Jei dar neseniai toks pasirinkimas buvo tinkamas gatvės stiliui, laisvalaikio drabužių deriniui papildyti, tai naujausios tendencijos šaukte šaukia, kad stora grandinėlė ant kaklo bus puikiu pasirinkimu ir madai neabejingam oficialaus stiliaus gerbėjui. Ne išimtis ir masyvūs pakabukai, kurių vyriški papuošalai ant kaklo gali turėti net ne vieną.

90-ieji

    Ateinančių metų mados tendencijos rodo, jog grįžta 90-ųjų žavesys – vyriški papuošalai ant kaklo, keliantys aliuzijas su tuo laikmečiu, dabar dizainerių įvertinti, o stilingų vyrų trokštami.

Tai ne vienintelis žvilgsnis į senesnius laikus... Ar pamenate, kažkada buvo mados „banga“ (o gal daugiau praktiškumo?), kai raktai nuo namų buvo nešiojami pakabinti ant kaklo? Ši mada grįžta ir 2019 metais būsite madingi, jei namų, automobilio raktus, korteles nešiosite pasikabinę ant kaklo – tam tiks ir grandinėlės, ir dirželiai.

Keistenybės

    Sunkios, keistos grandinėlės ir pakabukai – madingi, ekstravagantiški, iššaukiantys ir tikrai atkreipiantys dėmesį. Tai irgi ateinančių metų vyriškų kaklo papuošalų mados iššūkis!

Kaukolės

    Vyriški papuošalai ant kaklo su kaukolių motyvais – taip, tai dar viena kitų metų vyriškų papuošalų mados tendencija. Daug simbolių turinti kaukolė bus puikus pasirinkimas ne tik baikeriams, rokeriams, odinių drabužių gerbėjams – vyriški kaklo papuošalai su kaukolėmis ateinančiais metais gali puikuotis ant kiekvieno madai neabejingo vyro kaklo!

Trumpa vyriškų kaklo papuošalų tendencijų 2019 metams apžvalga leidžia pagrįstai teigti, jog vyrai turės labai plačias galimybes atskleisti savo fantaziją, unikalumą, būti ryškūs ir žavingi. Ieškantys originalių, klasikinių, stilingų kaklo papuošalų turėtų pasižvalgyti po „Aukso meistrų“ asortimentą.

Paskelbė Aukso meistrai

Susijusios prekės

Auksinis pakabukas su safyrais "Espero"

Auksinis pakabukas su safyrais "Espero"

590.00€ Ex Tax: 590.00€

Vyriškas auksinis pakabukas Nr. 1

Vyriškas auksinis pakabukas Nr. 1

259.00€ Ex Tax: 259.00€

Auksinis pakabukas su deimantu "Forto"

Auksinis pakabukas su deimantu "Forto"

590.00€ Ex Tax: 590.00€