Masyvūs kaklo papuošalai

Masyvūs kaklo papuošalai

Masyvūs kaklo papuošalai: kas geriau vyrui – turėti MAŽĄ ar DIDELĮ papuošalą ant kaklo? Patarimai, kaip išsirinkti tinkamą aksesuaro dydį

    Kaklo papuošalai vyrams – vienas labiausiai mėgiamų stipriosios lyties atstovų aksesuarų: masyvūs kaklo papuošalai, minimalistiniai kaklo papuošalai, madingi kaklo papuošalai ir kt. Platus pasirinkimas juvelyrinių dirbinių rinkoje leidžia rinktis tai, kas labiausiai dera prie veido, kūno sudėjimo, drabužių stiliaus, progos. Tik ne visi žino, kaip pasirinkti tinkamo dydžio kaklo papuošalą, kada verta rinktis didelį, o kada mažą aksesuarą.

Kaip išsirinkti tinkamo dydžio kaklo papuošalą?

    Pirmiausia tai reikia paminėti tai, kad kaklo papuošalai vyrams bei moterims yra itin dėkingi dėl vieno aspekto – paprastai nesunkiai galima pakeisti jų ilgį į norimą. O ilgis labai svarbus...

  • 45 cm kaklo papuošalas tiks vyrams, turintiems mažesnės apimties kaklą, smulkaus sudėjimo vyrams, jaunuoliams.
  • 50 cm ilgio kaklo papuošalai vyrams yra populiariausi. Jis apjuosia kaklą, eina palei raktikaulį. Tiks prie daugelio drabužių, po jais arba ant jų.
  • 55 cm ilgio kaklo papuošalas bus kiek žemiau raktikaulio. Toks dydis populiarus komplektuoti su medalionais, kryželiais ar kitais pakabukais.
  • 60 cm ilgio kaklo papuošalas vyrams bus ant krūtinės, puikiai atrodo su pakabukais.
  • 76 cm kaklo papuošalas yra ilgiausias, jis – tobulas pasirinkimas prie laisvalaikio aprangos.

Svarstant, kokio ilgio kaklo papuošalas tinkamiausias Jums, geriausia yra atsistoti tiesiai, ištiesti kaklą ir išmatuoti jo apimtį. Turėdami šiuos duomenis neapsiriksite pirkdami papuošalą tiek fizinėje pardavimo vietoje, tiek internetu.

Kūno sudėjimas, ūgis ir kiti svarbūs aspektai

    Prigludusi prie kaklo grandinėlė puikiai tiks liekno, ilgo kaklo savininkui. Bet toks kaklo papuošalas ant trumpo kaklo netiks – jis padarys kaklą vizualiai platesnį, nei yra realiai. Nesirinkite tokio kaklo papuošalo trumpam ir plačiam kaklui. Tokiam reikėtų žvalgytis 50-60 cm ilgio kaklo papuošalą. Jei ant kaklo yra raukšlių, tai irgi venkite trumpų papuošalų, nes jei tik dar labiau išryškina kaklo raukšles ir verčia atkreipti į jas dėmesį. Plataus kaklo savininkams geriausiu pasirinkimu bus ilgesni vyriški kaklo papuošalai: vien grandinėlė arba su pakabuku.

Renkantis kaklo papuošalą dar verta atsižvelgti ir į ūgį – aukštiems vyrams labiau tiks ilgi kaklo papuošalai, o žemiems – trumpi.

Veido forma – dar vienas aspektas, į kurį reikia atsižvelgti, jei svarstote, kokie kaklo papuošalai Jums tinka labiausiai: masyvūs kaklo papuošalai ar ne, ilgi ar trumpi. Labiausiai gali džiaugtis ovalo veido formos savininkai – jiems tiks bet kokio ilgio ir storio kaklo papuošalas (žinoma, reikia atsižvelgti į ūgį bei sudėjimą – ką jau aptarėme). Prie apvalaus veido galite rinktis kiek ilgesnį kaklo papuošalą, kuris gali būti su medalionu, amuletu ar kitu pakabuku, bet geriausia, jei papuošalas sudarys „V“ raidę, kuri bus tarsi priešprieša veido apvalumui. Venkite apvalaus papuošalo, nes vizualiai Jūsų veidui suteiks dar daugiau apvalumo. Prie pailgo, stačiakampio formos veido puikiai tiks apvalus kaklo papuošalas.

Kas dar svarbu?

    Masyvūs kaklo papuošalai geriausiai atrodys tada, jei kitų aksesuarų neturėsite – tada dideli kaklo papuošalai tampa akcentu, įvaizdžio „vinimi“. Masyvūs kaklo papuošalai paprastai turi didelį pakabuką. Jis visada atkreips dėmesį, juo labiau jei yra blizgūs. Toks aksesuaras dar labiau kris į akis tada, jei dėvėsite vienspalvius drabužius. Nedidelis pakabukas atrodys subtiliai. Jis derės prie oficialaus, klasikinio įvaizdžio, elegancijos ir prabangos jam suteiks brangakmenis, įmantri forma. Tokiam pakabukui geriau rinktis ploną, lengvą grandinėlę.

Paskelbė Aukso meistrai