Meniu
Prekių krepšelis

Patarimai RSS srautas

26 kov. Patarimas kaip nustatyti žiedo dydį
0 15905
Nežinote kaip nustatyti žiedo dydį neišeinant iš namų? Tinkamam žiedo dydžiui nustatyti patikimiausias būdas yra nuvykti pas juvelyrą arba į juvelyrin..
21 geg. Papuošalai moterims pagal Zodiako ženklą
anna 0 2364
    Jei bent minimaliai domėjotės astrologija, tai žinote, kad kiekvienam Zodiako ženklui būdingos unikalios savybės, charakterio bruožai, nulemiantys..
17 geg. Platinos kaina
0 4642
    Norite parduoti platiną ir domitės supirkimo kainomis? O gal domina sėkminga investicija? Ne paslaptis, investicija į tauriuosius metalus yra gana..
17 saus. Ką padovanoti broliui?
0 1523
Jei patiriate laimę turėti brolį, tuomet greičiausiai neprieštarausite, kad tai – vienas svarbiausių asmenų Jūsų gyvenime. O brangiems žmonėms renkame..
03 saus. Ką padovanoti vyrui?
0 1344
Prieš šventinis šurmulys į mūsų gyvenimą ir mintis atneša ne tik džiugaus ir nekantraus laukimo, pakilios nuotaikos, bet ir savotiško chaoso, kuris la..
03 saus. Ką padovanoti sūnui?
0 794
Visi tėvai, rinkdami dovaną savo sūnui, jaučia atsakomybę ir deda daug pastangų, kad dovana būtų apgalvota ir dovanos gavėjui labai patiktų. Sumąstyti..
13 vas. Ką dovanoti per Valentino dieną?
0 890
Kasmet vasario 14-ąją švenčiame Valentino dieną, dar vadinamą Meilės diena. O ar žinote, kodėl būtent Valentino vardu ji pavadinta? Teigiama, jog kada..
13 vas. Ką dovanoti merginai?
0 650
„Ką dovanoti merginai?“ – klausimas, kurį dažnai sprendžia vyriškos lyties atstovai, artėjant Meilės dienai, merginos gimtadieniui, pažinties sukaktuv..
13 vas. Geriausia dovana moteriai
0 871
Kai reikia rinkti dovaną moteriai, vyrai dažai susiskirsto į dvi stovyklas: pasak vienų, išrinkti moteriai dovaną – juokų darbas, nes pasirinkimų spek..
13 vas. Dovana merginai gimtadienio proga
0 856
Nupirkti banalią ir neapgalvotą dovaną, masinės gamybos, kokių pilnos prekybos centrų lentynos, – juokų darbas, bet štai išrinkti tokią, kuri turi ver..
23 saus. Kaip sužinoti žiedo dydį
0 1180
Dažnai susiduriame su klausimu, kaip išsiaiškinti būsimos sužadėtinės žiedo dydį taip, kad ji to nesužinotų. Pasidalinsime su Jumis keletu patarimų, k..
17 saus. Žiedo dydžio mažinimas
0 7039
Keisti žiedo dydį gali tekti dėl įvairių priežasčių. Pavyzdžiui, kai kuriems žiedo dydį gali tekti mažinti dėl sumažėjusio svorio, kuomet žiedas tampa..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)