Sužadėtuvių žiedo įteikimas

Sužadėtuvių žiedo įteikimas

Įvairūs forumai ir juose verdančios diskusijos virtualioje erdvėje tik patvirtina, jog šiuolaikiniai vyrai sužadėtuvėms ruošiasi itin atsakingai ir ieško patarimų bei idėjų, kaip originaliai pasipiršti savo išrinktajai. Sužadėtuvių žiedo įteikimas daugeliui labai reikšmingas – siekiama, kad moteriai padarytų įspūdį ne tik pats žiedelis, bet ir pasipiršimas, kad tai taptų malonia staigmena, paliksiančia šilčiausius prisiminimus.

Sužadėtuvių žiedo įteikimas turi kelti tik teigiamas emocijas abiems. Vadinasi, Jūs, vyrai, turėtumėte pirštis tik tuomet, kai visiškai neabejojate savo pasirinkimu ir tvirtai esate nusprendę, kad trokštate, jog būtent ši moteris taptų Jūsų antrąja puse. Kad teigiamos emocijos neapleistų ir moters, planuojant sužadėtuves tikslinga atsižvelgti į išrinktosios būdą, charakterio savybes. Kodėl tai svarbu? Pavyzdžiui, kad ir kaip įspūdingai atrodytų piršlybos prabangiame restorane, grojant gyvai muzikai, stebint pulkui kitų restorano lankytojų, kurie laukia Jūsų išrinktosios atsakymo, ši akimirka nesužavės merginos, jei ji yra drovi ir nemėgsta būti dėmesio centre. Tokio būdo merginai verčiau pirškitės ten, kur būsite tik judu. Galbūt pajūryje šviečiant mėnesienai? O gal Jūsų pirmojo pasimatymo vietoje? Jei tai šiltasis metų laikas, išplaukite valtele ar jachta – labai romantiška. Kad ir ką pasirinksite, ten neturėtų būti pašalinių akių, kurie trikdytų Jūsų išrinktąją. Sukurkite jai komfortišką aplinką. Jei mergina, atvirkščiai, yra tikra kompanijos siela ir mėgsta būti dėmesio centre, tuomet tiks ir prabangus restoranas, ir miesto aikštė, taip pat šeimos ar draugų šventės, susibūrimai, piršlybos varžybų ar koncerto metu, piršlybos kino teatro ekrane...

Jei judu esate užkietėję keliautojai, tuomet įteikti sužadėtuvių žiedelio traukite į svečią šalį. Gal tai Jūsų merginos svajonių šalis ar miestas? O gal Jūsų pirmosios bendros kelionės vieta?

Sužadėtuvių žiedo įteikimas paprastai yra lydimas klausimo, pavyzdžiui, „Ar tekėsi už manęs?“, „Ar sutinki tapti mano žmona?“, „Ar norėtum su manimi praleisti visą gyvenimą?“, „Ar tapsi mano oficialia antrąja puse?“ ir pan.

Nors įprasta manyti, kad įteikiant sužadėtuvių žiedą reikia priklaupti, visgi taisyklės tokios nėra. Galite stovėti, galite sėdėti (žinoma, jei sėdite abu tuo metu), galite ir priklaupti – tai suteiks daugiau romantikos ir įspūdžio. Vyrauja nuomonė, kad priklaupti reikėtų ant kairiojo kelio.

Bet prisiminkite, jei Jūsų jausmai tikri, tai ne sužadėtuvių žiedo kaina ar sužadėtuvių aplinkos prabanga ir joms išleista pinigų suma yra svarbiausia, o judviejų jausmai ir harmoningas ryšys.

Paskelbė Aukso meistrai

Susijusios prekės

Žiedas "Vivi" su briliantu

Žiedas "Vivi" su briliantu

369.00€ Ex Tax: 369.00€

Žiedas su briliantais "Aria"

Žiedas su briliantais "Aria"

589.00€ Ex Tax: 589.00€

Sužadėtuvių žiedas "Amelia"

Sužadėtuvių žiedas "Amelia"

605.00€ Ex Tax: 605.00€

Žiedas "Dior" su briliantu

Žiedas "Dior" su briliantu

470.00€ Ex Tax: 470.00€

Žiedas  "Agnesa" su briliantu

Žiedas "Agnesa" su briliantu

690.00€ Ex Tax: 690.00€

Sužadėtuvių žiedas "Cesarina"

Sužadėtuvių žiedas "Cesarina"

650.00€ Ex Tax: 650.00€

Sužadėtuvių žiedas "Arnika"

Sužadėtuvių žiedas "Arnika"

629.00€ Ex Tax: 629.00€