Vestuvinių žiedų didinimas

Vestuvinių žiedų didinimas

Kuomet būsimi jaunavedžiai kreipiasi dėl vestuvinių žiedų gamybos, juvelyras nustato žiedų dydžius ir tuomet vestuviniai žiedai gaminami pagal individualius matmenis. Tačiau nutinka taip, kad kartais jaunieji kreipiasi dėl vestuvinių žiedų didinimo, o tai gali lemti įvairios priežastys.


Pavyzdžiui, svorio pokyčiai, nėštumas, noras žiedą nešioti ant kito piršto ar kitos rankos piršto. Priežasčių gali būti įvairių, tačiau žiedo didinimas yra įprasta procedūra ir dėl to nereikėtų nerimauti.


Vestuvinių žiedų didinimas


Priklausomai nuo to kiek reikia padidinti žiedą, egzistuoja du žiedų didinimo metodai. Jeigu vestuvinį žiedą reikia padidinti tik truputį, žiedo tempimas tam yra geriausias būdas.


Tempimo apribojimai yra tie, kad priklausomai nuo žiedo metalo ir dizaino, žiedą maksimaliai galima padidinti tik per pusę dydžio. Vestuvinių žiedų didinimas daugiau nei per pusę dydžio reikalauja kito metodo - žiedą reikia perpjauti ir įterpti papildomą metalo gabalėlį.


Vestuvinių žiedų didinimas gali būti kiek sudėtingesnis, jeigu žiedus puošia ornamentai. Jeigu vestuvinis žiedas yra inkrustuotas briliantais ar kitais brangakmeniais (pavyzdžiui, eternity stiliaus žiedas), brangakmenius gali tekti inkrustuoti iš naujo, taip pat gali tekti inkrustuoti ir papildomų brangakmenių, tam, kad būtų išlaikytos proporcijos ir žiedo dizainas.


Gali tekti briliantus ar kitus brangakmenius perkelti, kad būtų išlaikytas balansas ir žiedo grožis.


Priklausomai nuo žiedo dizaino, vestuvinių žiedų didinimas gali trukti iki vienos dienos, o kartais ir iki kelių darbo dienų. Kiekvienas vestuvinių žiedų didinimas yra unikalus atvejis, todėl dėl žiedo dydžio keitimo trukmės, o taip pat ir dėl žiedo didinimo kainos, galite sužinoti tik parodžius žiedą juvelyrui.


Sužadėtuvių žiedai ir vestuviniai žiedai įsigyti iš auksomeistrai.lt yra didinami, taip pat ir mažinami, nemokamai.

Jeigu jaučiate, kad žiedas jums yra per mažas ir ieškote, kur galima padidinti žiedą Vilniuje, maloniai prašome atvykti į auksomeistrai.lt saloną Vilniuje, Vingrių g. 13, kur juvelyras tiksliai nustatys reikiamą žiedo dydį ir žiedą padidins.

Paskelbė Aukso meistrai