Vestuvinių žiedų plotis

Vestuvinių žiedų plotis

       


 Vestuvinių žiedų plotis


Vestuviniai žiedai – tai ir simbolis, ir aksesuaras, kurį Jūs, greičiausiai, nešiosite nuolat, todėl žiedų pasirinkimas ir tampa gana sudėtingu procesu. Renkantis įvertinama nemažai kriterijų: dizainas, spalva, metalas, dydis, plotis. Štai plotis yra vienas tų aspektų, apie kurį kartais renkantis nė nesusimąstoma. Kuo jis reikšmingas ir kokio pločio vestuvinius žiedus rinktis?

Dažniausiai vyrauja tokie vestuvinių žiedų pločiai:

  •     moteriškų žiedų – 3.5 – 7 mm;
  •     vyriškų žiedų – 4.5 – 12 mm.

Nemaža dalis būsimų jaunavedžių renkasi klasikinius – 3–6 mm pločio – vestuvinius žiedus. Kita dalis ieško originalesnių, įmantresnių ar tiesiog kitokių nei klasika sprendimų.

Atsižvelgiant į vizualinį aspektą, tai ant plonų, smulkių pirštų gražiau atrodys plonesni žiedai, o štai storesni, masyvesni labiau tiks storesniems pirštams. Jei Jūsų pirštai ilgi ir ploni, tuomet geras pasirinkimas bus plonytis ar vidutinio platumo žiedas. O jei turite ilgus, bet storesnius pirštus, tada verta žvalgytis platesnio – 7–9 mm – žiedo. Jei pirštai trumpi, nepriklausomai nuo to, ar ploni, ar stambesni, gražiausiai atrodys siauras žiedelis. Jei Jūsų pirštus galima priskirti vidutinio ilgio ir storio kategorijai, tada žvalgykitės optimaliausio pločio žiedo – maždaug 5–6 mm.

Kartais žiedo pasirinkimą koreguoja ne paties piršto plonumas, bet ir sąnarys. O problema iškyla tada, jei per sąnarį pirštas platesnis nei toje vietoje, kur būna žiedas. Tokiu atveju, jei rinksitės siauresnį žiedą, jis turi kuo sunkiau praslysti pro sąnario vietą, kad ant piršto laikytųsi kiek įmanoma standžiau ir nesisukiotų, nesmukinėtų. O štai platesnių sąnarių savininkai pasirinkę platesnį žiedą didelio diskomforto dėl žiedo laisvumo nejus – jis neblogai laikysis savo vietoje.

Ką dar reikėtų žinoti, sprendžiant, koks vestuvinių žiedų plotis domina? Apsvarstykite aspektą, kad platūs žiedai, nors ir atrodo įspūdingai, yra gerokai imlesni įbrėžimams, juos reikia kruopščiau prižiūrėti. Dar svarbu ir tai, kad, ne paslaptis, piršto apimtis gali kisti, pavyzdžiui, nėštumo laikotarpiu, tiesiog priaugus svorio. Plonesnis žiedas, padidėjus piršto apimčiai, nekels tokio diskomforto, koks bus juntamas mūvint platų žiedą.

Jei vestuvinius žiedus derinate prie sužadėtuvių žiedo, kad galėtumėte juos nešioti kartu, tuomet vestuvinių žiedų plotis taip pat labai reikšmingas – bendras abiejų žiedų (sužadėtuvių ir vestuvinio) plotis turi atrodyti dailiai.

Paskelbė Aukso meistrai

Susijusios prekės

2 mm klasikinių žiedų pora

2 mm klasikinių žiedų pora

249.00€ Ex Tax: 249.00€

3 mm klasikinių žiedų pora

3 mm klasikinių žiedų pora

355.00€ Ex Tax: 355.00€

4 mm klasikinių žiedų pora

4 mm klasikinių žiedų pora

429.00€ Ex Tax: 429.00€

5 mm klasikinių žiedų pora

5 mm klasikinių žiedų pora

529.00€ Ex Tax: 529.00€