Vestuvinių žiedų prietarai

Vestuvinių žiedų prietarai


Prietarai – toks įdomus dalykas, nes vieni jais tiki, kiti – ne, bet paskaityti apie juos smalsu net tiems, kurie dievagojasi visiškai tokiais dalykais netikintys. Kalbant vestuvių tematika galima išgirsti pačių įvairiausių prietarų: apie vestuvinę suknelę, avalynę, vestuvių kalendorinę ar savaitės dieną... taip pat ir apie žiedus.


Vestuvinių žiedų prietarai: kokie jie?


Vienas labiausiai paplitusių prietarų apie vestuvinius žiedus yra šis – reikėtų rinktis lygius, paprastus, vieno metalo žiedus, nes tuomet ir santuokinis gyvenimas bus tolygus, be kliūčių ir šiandien taip „madingų“ krizių. Sakoma, kad reikėtų atsiakyti graviravimo, brangakmenių, įmantrių dizainų, kadangi toks žiedas gali prišaukti į gyvenimą kliūtis, vargą. 

Anot prietarų, vestuvinio žiedo nereikėtų dėtis ant viduriniojo piršto, nes šitaip sklis bloga energetika, nusisuks laimės paukštė.

Kartais jaunavedžiai neperka naujų žiedų, bet perima tėvų vestuvinius žiedus. Kai kam tai gali pasirodyti labai šilta ir šeimyniška tradicija, bet prietarai „sako“ ką kitą – tuoktis su tėvų vestuviniais žiedais, tai reiškia perimti jų likimą ir šeimos modelį. Dėl tos pačios priežasties nepatartina žiedų gamintis ir sulydytų papuošalų, nes į gyvenimą pritrauksite tų papuošalų savininkų likimus.

Jei matuojantis vestuvinį žiedą pastarasis dar nespėjus pasimatuoti nukrenta, tai negeras ženklas – santuokinis gyvenimas nebus rožėmis klotas.

Jei vestuvinis žiedas bet kuriam iš jaunavedžių iškrenta iš rankų tuoktuvių metu, tai – negeras ženklas, pranašaujantis, kad santuoka bus trumpalaikė.

Anot prietarų, negalima duoti savo vestuvinio žiedo matuotis kam nors kitam – šitaip atiduosite savąją šeimos laimę.

Jei pasirinkote vestuvinius žiedus su vienu brangakmeniu, gerai pagalvokite – teigiama, kad su vienu brangakmeniu žiedelis pranašauja vienišą gyvenimą.

Anot prietarų, vestuvinius žiedus reikia nešioti visada ir jų nenusimauti, kadangi jie sutuoktinius saugo nuo ligų, pavydo, nerimo, streso, kliūčių gyvenimo kelyje.

Norėdami gero, laimingo ir harmoningo santuokinio gyvenimo vestuvinių žiedų pirkimą patikėkite jaunikiui. Tai pranašauja laimingą šeimyninio gyvenimo pradžią.

Kai įsigysite vestuvinius žiedus, iki pat tuoktuvių laikykite juos drauge – vieną šalia kito.

Užmovus vienas kitam žiedus nė vienam iš sutuoktinių nevalia imti į rankas tuščios žiedų dėžutės – tai blogas ženklas.


Kad ir kokie būtų vestuvinių žiedų prietarai, atsitikus vienam ar kitam įvykiui nereikėtų savęs „užprogramuoti“, kad išsipildys blogos pranašystės. Geriau į prietarus žvelkite per optimizmo, humoro prizmę ir nepriimkite to rimtai, nes tik nuo judviejų priklauso santykių harmonija ir šeimyninė laimė.

Paskelbė Aukso meistrai