Vyriškos apyrankės

Vyriškos apyrankės
Vyriškos apyrankės: mados tendencijos bei medžiagos – kurias pasirinkti ir prie ko derinti?
Stilingiems vyrams apyrankių pasirinkimas labai platus: nuo odos iki pintų apyrankių, nuo gintaro karoliukų iki metalo ir t.t. Tiek vyriškos, tiek moteriškos apyrankės yra stilingo žmogaus papuošalų dėžutės dalis. Kokios formos ir medžiagos vyrauja bei ką ir kada geriau pasirinkti?
    Auksinės grandinėlės – tai populiariausios vyriškos apyrankės, o populiarumą, galima teigti, suponuoja jų paprastumas, tvirtumas ir universalumas. Auksinių apyrankių dizaino sprendimų, formų gausa, aukso spalva lemia, jog pasirinkimas rinkoje yra labai platus. Šio tipo apyrankės visada tiks prie oficialaus stiliaus, masyvesnės, storesnės derės prie laisvalaikio drabužių derinių.
    Odinės apyrankės vyrams, kaip ir iš metalo pagamintos, irgi tiks prie įvairių stilių, tik svarbu pasirinkti tinkamą apyrankės dizainą. Minimalistiniam, klasikiniam stiliui labiau derės daili plona pynė, o štai prie laisvo drabužių derinio, sportinio stiliaus puikiu pasirinkimu bus vientisa odinė vyriška apyrankė, aplink riešą apvyniojama kartą ar du.
    Gintaro karoliukų apyrankės vyrams nesitraukia iš populiariausiųjų sąrašo. Regis, dar visai neseniai apyrankių karoliukai būdavo iš medžio, o šiandien turime plačias galimybes rinktis ir kitas medžiagas: prabangus krištolas, stiklas, kaulas, gintaras ir kt. Vyrams itin tinka stilingos juodojo gintaro vyriškos apyrankės – juodos spalvos universalumas ir apyrankės dizainas leis ją priderinti bet kokiai progai ir prie skirtingų drabužių derinių. Ji sudarys šaunų tandemą su oficialia ar laisvalaikio apranga.
    Apyrankės vyrams turi būti tinkamai parinktos ir derėti bendroje įvaizdžio koncepcijoje. Teigiama, kad jos neturi tapti esminiu akcentu, bet turi būti pastebimos ir atkreipti dėmesį. Jei Jūsų drabužinėje vyrauja klasikiniai kostiumai, kelnių ir švarko deriniai, t. y. formalumas, tada geriausiu pasirinkimu bus tauriųjų metalų – sidabro, aukso, platinos – vyriškos apyrankės. Bet jei drabužių spintą „valdo“ laisvalaikio kelnės, marškinėliai ir kita neformali apranga, tada rinkitės odą, gintaro karoliukus, austas apyrankes ir kt.
    Tiesa, dėl to, kad ne visada apyrankė bus geras pasirinkimas prie oficialios aprangos, marškinių ilgomis rankovėmis, jos populiaresnės vasarą. Bet tinkamai priderintos idealiai tiks ir prie ilgų rankovių – juk laikrodžiai tinka? Tokie marškiniai apyrankę paprastai uždengia, tad nereikėtų rinktis masyvios, geresnis sprendimas bus klasikinė, elegantiška grandinėlė. Nusprendę derinti kelias apyrankes pirmiausia atsižvelkite į medžiagas – skirtingų medžiagų apyrankės turi derėti. Tinkamu pasirinkimu bus kelios elegantiškos, minimalistinio stiliaus vyriškos apyrankės, o štai kelių masyvių, storų mauti ant vienos rankos nereikėtų. Juo labiau jei jos skirtingų stilių. Prie laikrodžio irgi nereikėtų derinti didelių, plačių ir į akis labai krentančių apyrankių – labiau tiks plonesnės, dailios. Lygiai kaip ir ant vieno riešo kelios didelės, masyvios metalinės vyriškos apyrankės bus ne koks pasirinkimas.

Dar vienas patarimas – gražiau atrodys, jei vienas riešas bus laisvas ir be apyrankių.
Paskelbė Aukso meistrai

Susijusios prekės

Apyrankė iš gintaro ir sidabro "Skull"

Apyrankė iš gintaro ir sidabro "Skull"

190.00€ Ex Tax: 190.00€

Apyrankė iš gintaro ir aukso "Skull"

Apyrankė iš gintaro ir aukso "Skull"

365.00€ Ex Tax: 365.00€

Apyrankė iš gintaro ir sidabro "Zodiakas"

Apyrankė iš gintaro ir sidabro "Zodiakas"

190.00€ Ex Tax: 190.00€

Apyrankė iš gintaro ir aukso "Zodiakas"

Apyrankė iš gintaro ir aukso "Zodiakas"

365.00€ Ex Tax: 365.00€