Kai reikia rinkti dovaną moteriai, vyrai dažai susiskirsto į dvi stovyklas: pasak vienų, išrinkti moteriai dovaną – juokų darbas, nes pasirinkimų spektras itin platus, o štai kitų pozicija priešinga –išrinkti dovaną moteriai – sunkus uždavinys, juo labiau jei nori nustebinti, sužavėti ir padovanoti kažką ne banalaus, o ypatingo. Taigi, ką dovanoti moteriai?


Platus pasirinkimas

Dovanų moterims pasirinkimas išties labai platus, bet tai tikrai nereiškia, kad išrinkti lengva. Anaiptol, kuo daugiau galimybių, tuo sudėtingesnis sprendimo priėmimas.

Renkant dovaną tikslinga atsižvelgti į moters pomėgius. Jei Jūsų dovanos gavėja yra tikra ekstremalė, tuomet neabejotinai liks sužavėta kažkokia atrakcija, pavyzdžiui, šuoliu parašiutu, šuoliu su guma, ekstremalaus vairavimo pamoka ir pan. Romantikėms patiks vakarienė žvakių šviesoje, bilietai į teatrą ir kt. Apsipirkimo „maniakėms“ dovanokite drabužių parduotuvės čekį, o neatsispiriančioms ramiam vakarui su knyga – arbatos rinkinį ir knygą. Bet jei nežinote, kas patinka moteriai, ką ji mėgsta veikti, jei norite padovanoti prabangią ir išliekamąją vertę turinčią dovaną, tuomet geriausia dovana moteriai bus papuošalas.


Papuošalai: ką dovanoti moteriai?

Auskarai, žiedas, apyrankė, grandinėlė, grandinėlė su pakabuku – tokios dovanos maloniai nustebins kiekvieną moterį ir bus puikiai įvertintos. Klasikinio stiliaus gerbėjoms dovanokite subtilius, bet itin dailius papuošalus be brangakmenių arba su briliantais. Pastarieji suteiks moteriai dar daugiau pasitikėjimo savimi, briliantų spindesys tobulai derės prie puošnaus įvaizdžio.

Papuošalas su kitokiu brangakmeniu gali tapti ir damos talismanu – juk akmenukai turi simbolines prasmes. Pavyzdžiui, sodriai žali smaragdai yra jaunystės, vilties simbolis, jie į namus atneša laimę, meilę, supratimą. Raudoniu žavintys rubinai simbolizuoja aistrą, meilę, valdžią, jie suteikia drąsos ir pasitikėjimo savimi, efektyviai saugo nuo pykčio, pavydo. O štai žėrintys safyrai tinka dovanoti, jei linkite meilės, džiaugsmo, išminties. Kiekvieną damą neabejotinai nudžiugintų perlai – jie traukte traukia meilę, pinigus, laimę, padeda pasirinkti teisingą kelią.

Brangakmenių spindesys sodriomis, ryškiomis spalvomis – raudona, žalia, mėlyna, žydra, geltona – moters įvaizdžiui suteikia išskirtinį akcentą, pasitikėjimo savimi, leidžia jaustis aristokratiška, apdovanoja neišsenkama elegancija ir rafinuotumu.

Papuošalas bus geriausia dovana moteriai: mylimajai, mamai, sesei, močiutei ir kt.


Prabangi dovana – ypatingas dovanos įteikimas

Jei prabangų papuošalą įteiksite mylimajai, verta pagalvoti ir apie tokios dovanos įteikimą – atitinkama aplinka suteiks dar daugiau žavesio ir sukurs reikiamą atmosferą. Pakvieskite ją romantiškos vakarienės arba tokią paruoškite namuose, nusivežkite į judviem brangią vietą. Ypatinga aplinka sustiprins įspūdį ir dovanos nepamirštamas emocijas.
Geriausia dovana slypi mažoje dėžutėje...