„Ką dovanoti merginai?“ – klausimas, kurį dažnai sprendžia vyriškos lyties atstovai, artėjant Meilės dienai, merginos gimtadieniui, pažinties sukaktuvėms ar tiesiog norintys nustebinti be progos. Renkant dovaną tikslinga atsižvelgti į merginos pomėgius, tai, ką ji vertina ir pan. Bet nė viena nepaneigs, kad geriausia dovana merginai yra papuošalai – jiems atsispirti gali reta moteris...


Auskarai

Jei mergina nešioja auskarus, tuomet dailūs auskarai su deimantais, briliantais ar kitais brangakmeniais neabejotinai bus tobula dovana. Negana to, tai gali virsti tikra šeimos relikvija, kurią giminės moterys perleis viena kitai. Auskarai su briliantais tiks bet kokio amžiaus moteriai, juos galima nešioti kasdien arba derinti prie puošnios, iškilmingos aprangos. Briliantų spindesys paryškins moters žavesį ir leis jai spindėti tiek išore, tiek vidumi.

Puikus sprendimas bus ir auskarai su kitokiais brangakmeniais, pavyzdžiui, safyrais, rubinais, smaragdais ir kt. Ar žinote, kad egzistuoja brangakmeniai, rekomenduojami nešioti pagal Zodiako ženklą? Pasidomėkite, kokie tinka merginai, kuriai skirta dovana, ir Jūsų dovana neabejotinai taps ne tik papuošalu, bet ir talismanu.


Pakabukai

Dailus pakabukas ant moters kaklo įvaizdžiui suteikia grakštumo, elegancijos, o briliantu puoštas pakabukas idealiai papildys prabangų ir puošnų moters stilių, oficialų drabužių derinį. Pakabukų su briliantais viena iš ypatingų savybių – subtilus dizainas, darantis pakabuką universalų, taigi, jis moters kaklą puoš ne tik prie vakarinės ar šventinės suknelės, bet derės ir prie kasdienio stiliaus. Papuošalai su briliantais ypač populiarūs vestuvių, vestuvių metinių proga, kuomet moterį norisi nustebinti ypatingai, leisti jai pasijusti tikra karaliene. Jei tai Jūsų siekis, tai jau žinote, ką dovanoti merginai.

Alternatyva pakabukui su briliantu – papuošalas su kitokiu brangakmeniu, pavyzdžiui, safyru, rubinu, smaragdu ir kt. Brangakmenį galite parinkti pagal Zodiako ženklą: Dvynių ženklo atstovei puikiai tiks agatas, gintaras, turkis, Vėžiukei – perlai, smaragdas, rubinai, gimusiai po Svarstyklių ženklu dovanokite pakabuką su safyrais, topazu, turkiu, o štai Žuviai puikiai tiks perlai, turkis, ametistas, opalas.


Žiedas

Spalvingas smaragdo, rubino, safyrų žaismas ant moters rankų tikrai bus geriausia dovana merginai. Žiedelis su brangakmeniu sužavės įvairaus amžiaus dailiosios lyties atstoves. Plati žiedų pasiūla leis pasirinkti tai, kas labiausiai atitiks dovanos gavėjos skonį: geltonas, baltas, raudonas auksas, plati brangakmenių spalvinė gama, prabangūs ar klasika dvelkiantys žiedeliai, tinkantys kasdienai ar ypatingoms progoms.


Spindintis papuošalas kiekvienos moters dieną pavers ypatinga, teiks pasitikėjimo savimi – tad ilgai negalvokite, ką dovanoti merginai.