Kasmet vasario 14-ąją švenčiame Valentino dieną, dar vadinamą Meilės diena. O ar žinote, kodėl būtent Valentino vardu ji pavadinta? Teigiama, jog kadaise, II amžiuje, Romos vyskupu buvo Šv. Valentinas. O štai tuometinis Romos imperatorius uždraudė tuoktis, esą taip daugiau jaunų vyrų eis kariauti ir gins imperiją. Vyskupas netruko pastebėti įsimylėjėlių skausmą ir tuokdavo juos slaptomis. Bet Vyskupo Valentino elgesys neliko neišaiškintas – imperatorius tai sužinojo, uždarė vyskupą į kalėjimą, o būtent vasario 14 dieną nuteisė jį mirties bausme. Po kurio laiko vyskupas Valentinas buvo paskelbtas šventuoju, o jo mirties diena švenčiama kaip Meilės diena, pavadinta jo garbei. Kasmet artėjant vasario 14-ajai įsimylėjėliai sukrunta ieškoti dovanų, kuriomis parodytų savo meilę ir dėmesį – ką dovanoti per Valentino dieną? Jei norite dovanos, turinčios išliekamąją vertę, padarysiančios įspūdį, rinkitės papuošalus!


Dovana per Valentino dieną moteriai

Ką dovanoti per Valentino dieną merginai? Šį klausimą beveik kiekvienas vyras užduoda sau bent kartą artėjant Meilės dienai. Papuošalus vertina kone visos moterys ir nepaprastai apsidžiaugia gavusios tokią dovaną. Papuošalas neretai tampa ne tik įvaizdžio akcentu, bet ir talismanu, meilės simboliu, nuolat primenančiu apie dovanotoją.

Jei turite galimybių, išrinkite moteriai auksinį papuošalą su brangakmeniu. Tai gali būti auskarai, apyrankė, pakabukas, žiedas. Brangakmenį galite parinkti pagal Zodiako ženklą ar pagal labiausiai mėgiamą spalvą, pavyzdžiui, žaliai spalvai neabejingai merginai patiks papuošalas su smaragdais, o geltonos spalvos gerbėjai – su gintaru ir pan. Tikite brangakmenių energetinėmis savybėmis? Pavyzdžiui, smaragdai, tikima, saugo nuo pikto, jie neša meilė, santaiką, o safyrai suteikia ramybės, išminties. Kiekvienas akmuo turi jam būdingų savybių, todėl savo dovaną paverskite simboline.

Auskarai, žiedas ar pakabukas su briliantais moteriai leis pasijusti tikra karaliene. Papuošalai su briliantais išsiskiria subtilumu, tad idealiai derės tiek prie oficialaus stiliaus,tiek prie prabangios suknelės.

Jei sau galite leisti kiek mažiau kainuojančią dovaną – puikus pasirinkimas bus sidabrinis papuošalas su akmenuku ar be jo. Sidabras dėl savo spindesio ir elegancijos labai mėgiamas bei puikiai priderinamas prie įvairių drabužių stilių.

O gal priimsite rimtesnį sprendimą? Valentino diena – puiki proga pasipiršti merginai, todėl tai bus dviguba dovana!


Dovana per Valentino dieną vyrui

Savo išvaizda besirūpinančiam vyrui solidus papuošalas bus taip pat puiki dovana. Pavyzdžiui, juodo gintaro apyrankė yra idealus pasirinkimas – solidi, prabangi, universali: dovanos gavėjas ją lengvai priderins prie laisvalaikio, oficialaus stiliaus, ji sudaro puikų tandemą net su klasikiniu aprangos deriniu.