Jei patiriate laimę turėti brolį, tuomet greičiausiai neprieštarausite, kad tai – vienas svarbiausių asmenų Jūsų gyvenime. O brangiems žmonėms renkame apgalvotas dovanas. Artėjant gražiausioms žiemos šventėms, gimtadieniui ar kitai progai tenka kaip reikiant „pamiklinti“ savo išradingumą – ką padovanoti broliui?

Juvelyriniai dirbiniai


    Tai bus tobulas pasirinkimas, jei norite, kad dovana ilgai išlaikytų savo vertę ir tiktų broliui ne tik dabar, bet ir po kelerių ar net kelių dešimčių metų. Jei manote, kad papuošalai yra labiau moteriai tinkanti dovana – vykite šią mintį šalin, nes vyriškų juvelyrinių dirbinių pasiūla yra puikus įrodymas, kad vyriškų papuošalų rinka pavydėtinai išplėtota. Papuošalas bus tokia dovana, kuri turės vertę ir bus nešiojama kiekvienu metų laiku, vyraujant bet kokiai madai, neretai tiks ir bet kuriai progai. Auksiniai vyriški papuošalai – detalė, galinti visiškai pakeisti įvaizdį arba suteikti jam norimą įspūdį.
    Norite šio to, kas puikiai tiks prie įvairių aprangos derinių? Rinkitės juodojo gintaro apyrankę. Dailūs karoliukai atrodo solidžiai, bet prie laisvesnio stiliaus aprangos derinio jie gali tapti žaismingu aksesuaru. Juoda spalva universali, todėl nereikės ilgai sukti galvos, prie kokių drabužių tokia apyrankė derės. Nepriklausomai nuo to, kokio amžiaus Jūsų brolis ir kokius drabužius dažniausiai dėvi, juodojo gintaro karoliukų apyrankė bus idealus sprendimas.
    Jei svarstote, ką padovanoti broliui, kuris dažniausiai dėvi klasikinius drabužius, rinkitės elegantišką grandinėlę, dailias sąsagas ar prabangų auksinį žiedą su brangakmeniu. Pavyzdžiui, masyvus balto, geltono ar raudono aukso žiedas su juoduoju briliantu – ypatinga dovana. Sąsagos – jas įvertins kiekvienas, kuriam oficiali, elegantiška apranga yra kasdienybė. Jei galvojate, ką padovanoti broliui, neabejingam laisvalaikio stiliui, rinkitės storesnes, masyvesnes grandinėles, kryželio formos pakabukus ar medalionus, puikiai tiks ir jau minėtas auksinis žiedas su juoduoju briliantu.
    Išskirtiniai, charakteringi vyriški papuošalai bus įvertinti tų, kurie pasižymi drąsa, nevengia išsiskirti ir trokšta būti pastebėti.

Knyga


    Knygas pelnytai galime vadinti nesenstančia klasika. Tokia dovana labai tiks, jei Jūsų brolis jaučia sentimentus popieriniams knygų variantams ir „pasinėręs“ į skaitmeninę literatūrą. Rinkdami knygą atsižvelkite į dovanos gavėjo pomėgius, aistras, gyvenimo būdą. Galbūt brolis yra aistringas keliautojas? Praktiška dovana bus naujausias kelionių vadovas. O gal svarstote, ką padovanoti broliui, itin mėgstančiam sukiotis virtuvėje? Jam įteikite pripažintų šefų patarimų ar receptų knygą.

Pramogos


    Jei laikotės pozicijos, kad geriausia dovana – nepamirštamas laikas ir nepakartojamos emocijos, tuomet Jūsų Kalėdų Senelis broliui lai atneša pramogų dovanų kuponą. O jų pasirinkimas laisvalaikio pramogų rinkoje yra neįtikėtinai didelis: ekstremalios pramogos, vandens pramogos, oro pramogos, romantiškas poilsis, auto / moto pramogos ir daugybė kitų. Savo brolį neabejotinai pažįstate puikai, tad netruksite išrinkti tai, kas jam patiks labiausiai.

Išmanioji dovana


    Išmaniųjų prekių rinkoje atrasite dovanų, tiksiančių įvairaus amžiaus asmenims. Jei Jūsų brolis yra aistringas išmaniųjų technologijų gerbėjas, tuomet dovana neabejotinai bus įvertinta. O pasirinkimas taip pat platus: išmaniosios apyrankės, išmanieji laikrodžiai, dronai, virtualios realybės akiniai ir kt. Tokia dovana ne tik įdomi, bet ir naudinga bei praktiška. Tiesa, šioje dovanų kategorijoje neabejotinai plačią pasiūlą turės ir tie, kurie svarsto, ką padovanoti mažamečiui broliui.

Šmaikščios dovanos


    Originalios, linksmos, personalizuotos dovanos (pakabukai, puodeliai, marškinėliai, kepuraitės ir pan.) irgi bus geras pasirinkimas, jei su broliu nestokojate humoro jausmo.

Nepamirškite, kad ne kaina yra svarbiausia, o idėja, apgalvojimas ir geriausi linkėjimai dovanojant!