Ką padovanoti sūnui?

Ką padovanoti sūnui?
Visi tėvai, rinkdami dovaną savo sūnui, jaučia atsakomybę ir deda daug pastangų, kad dovana būtų apgalvota ir dovanos gavėjui labai patiktų. Sumąstyti, ką padovanoti sūnui, kol jis mažas, kur kas lengviau – dažniausiai užtenka pasižvalgyti po žaislų skyrius parduotuvėse. Bet štai paaugliui ar suaugusiam sūnui išrinkti dovaną sudėtinga. Siekdami palengvinti sprendimo priėmimą, pateikiame kelias idėjas.

Juvelyriniai dirbiniai

    Padovanoję juvelyrinį dirbinį niekada neprašausite pro šalį, nes tokia dovana turės išliekamąją vertę. Savo išvaizda besirūpinančiam jaunuoliui ar suaugusiam vyrui papuošalai sudaro puikias galimybes sustiprinti savo įvaizdį, suteikti jam išskirtinį, prabangų, stilingą akcentą. Tiesa, renkantis juvelyrinį dirbinį svarbiausia atsižvelgti į dovanos gavėjo asmenybę, aprangos stilių.
    Jei svarstote, ką padovanoti sūnui paaugliui, puikiu sprendimu gali būti juodų gintarinių karoliukų apyrankė. Ji nepaprastai tinka prie laisvesnio stiliaus, kurį itin mėgsta paaugliai. Ne mažiau tiktų ir grandinėlė su pakabuku. Tiesa, pastaroji dovana labai tiks ir jau suaugusiam sūnui dovanoti. Taip pat verta apsvarstyti ir žiedo variantą – vyriški auksiniai žiedai įvaizdžiui suteikia solidumo ir rafinuotumo, puikiai dera ir prie laisvalaikio, ir oficialios aprangos derinių.
    Suaugusiam sūnui puikia dovana bus sąsagos (jei jo drabužinėje vyrauja klasikiniai, oficialūs drabužiai). Sąsagos yra išskirtinė įvaizdžio detalė, nors ir maža, bet pastebima ir labai reikšminga. Tad tokia dovana tikrai bus įvertinta.

Kelionė

    Tai, kad šiais laikais turime labai plačias galimybes keliauti, o už keliones mokėti itin patrauklią kainą, leidžia mylimus žmones nudžiuginti ir suteikti progą aplankyti svajonių šalį ar miestą. Jei Jūsų sūnus vis užsimena, kaip norėtų aplankyti vieną ar kitą vietovę, galbūt padovanokite kelialapį?

Pramogos

    Šiandieninėje laisvalaikio dovanų rinkoje pasiūla yra milžiniška, o dovanoti įspūdžius ir pačias geriausias emocijas yra sveikintinas sprendimas. Todėl jei galvojate, ką padovanoti sūnui, apsvarstykite jo aistras, pomėgius ir tai, kaip jis mėgsta leisti laisvalaikį, bei padovanokite kuponą šauniai pramogai.

Tai kelios universalios dovanų idėjos, tiksiančios nepriklausomai nuo to, kokio amžiaus jūsų sūnus (nekalbame apie mažamečius).
Paskelbė Aukso meistrai

Susijusios prekės

Apyrankė iš gintaro ir sidabro "Skull"

Apyrankė iš gintaro ir sidabro "Skull"

190.00€ Ex Tax: 190.00€

Apyrankė iš gintaro ir aukso "Skull"

Apyrankė iš gintaro ir aukso "Skull"

365.00€ Ex Tax: 365.00€

Apyrankė iš gintaro ir aukso "Zodiakas"

Apyrankė iš gintaro ir aukso "Zodiakas"

365.00€ Ex Tax: 365.00€

"Sfinks" vyriškas žiedas su juodu briliantu

"Sfinks" vyriškas žiedas su juodu briliantu

1,390.00€ Ex Tax: 1,390.00€

Vyriškas auksinis pakabukas Nr. 1

Vyriškas auksinis pakabukas Nr. 1

259.00€ Ex Tax: 259.00€

Vyriškas auksinis pakabukas Nr. 2

Vyriškas auksinis pakabukas Nr. 2

219.00€ Ex Tax: 219.00€

Auksinis pakabukas su deimantu "Forto"

Auksinis pakabukas su deimantu "Forto"

590.00€ Ex Tax: 590.00€