Prieš šventinis šurmulys į mūsų gyvenimą ir mintis atneša ne tik džiugaus ir nekantraus laukimo, pakilios nuotaikos, bet ir savotiško chaoso, kuris labiausiai pasireiškia ieškant dovanų patiems artimiausiems. Moteris, paprastai viską skrupulingai planuojančias, dažnokai iš vėžių išmuša dovanos paieška savo antrajai pusei. Taigi, siūlome pagalbą ir patariame, ką padovanoti vyrui.

Juvelyriniai dirbiniai – prabangi ir išliekamąją vertę turinti dovana

    Nors kai kurie juvelyrinius dirbinius dar sieja išskirtinai su moterimis, turime pasakyti, kad pozicija klaidinga – vyriškų juvelyrinių dirbinių rinka puikiai išplėtota, o asortimentas maloniai stebina. Stipriosios lyties atstovai turi ne mažiau plačias galimybes rinktis iš daugybės įvairių kolekcijų ir papuošalus derinti prie savo stiliaus. Vyriški papuošalai, palyginti su moteriškais, išsiskiria savo subtilumu, solidumu, jie kur kas mažiau blizgūs. Bet turi ir panašumų – net kukliam drabužių deriniui gali suteikti reikiamos elegancijos ir sustiprinti įspūdį. Tad norinčios sužavėti mylimą vyrą moterys dovanos turėtų žvalgytis juvelyrinių dirbinių salone.
    Vyriški kaklo papuošalai – jų stilių įvairovė leis išrinkti labiausiai tinkantį bet kokio amžiaus ir stiliaus vyrui. Vyriška grandinėlė bus labai geras pasirinkimas – svarbu išrinkti tinkamiausią jos storį, ilgį. Jei vyras daugiau dėvi klasikinius drabužius ar jam būdingas minimalistinis stilius, nesirinkite masyvaus kaklo papuošalo – geriausiai tiks plona, daili, elegantiška grandinėlė su pakabuku. Laisvalaikio stiliaus gerbėjams tinkamesnė bus stora grandinėlė, kadangi plona viso įvaizdžio kontekste „paskęs“, ji nebus akcentas. Auksinė grandinėlė – dovana, turinti išliekamąją vertę. Siūlome pridėti ir pakabuką, pavyzdžiui, plokštelę, ant kurios galite išgraviruoti norimą tekstą. Populiarus pasirinkimas vyrams – grandinėlė su kryželio formos pakabuku, daugiau tinkama laisvesnio aprangos stiliaus mėgėjams. Jei norite dar didesnio įspūdžio, rinkitės juoduoju deimantu ar kitais brangakmeniais inkrustuotą pakabuką.
    Vyriškos apyrankės – dažniau manoma, kad jos tinkamesnės sportinio, laisvalaikio ir panašių stilių propaguotojams, bet būtina pasakyti, jog viskas priklauso nuo juvelyrinio dirbinio. Pavyzdžiui, seniau buvusios populiarios medinių karoliukų apyrankės tikrai labiau tiko laisvesnio stiliaus mėgėjams, bet išskirtinės juodojo gintaro karoliukų apyrankės tobulai atrodys prie bet kokio drabužių derinio. Universalumo suteikianti juoda spalva patinka dažnam vyrui – ji solidi ir suteikianti pasitikėjimo savimi. Negana to, priimta derinti laikrodžio ar kitų rankų aksesuarų spalvą su apyrankės spalva, todėl juoda bus labai geras pasirinkimas, nes su visomis spalvomis sudaro stilingą tandemą.
    Moterys, svarstančios, ką padovanoti vyrui, turėtų žinoti, jog vyriški žiedai irgi bus labai sveikintinas variantas. Daugelis vyrų turi bent po vieną žiedą, kuriuos sėkmingai derina prie savo aprangos. Bet jei norite nustebinti ypatingu ir išskirtiniu, rinkitės auksinį vyrišką žiedą su juoduoju briliantus. Šis aksesuaras – nepaprastas prabangos, rafinuotumo ir klasikos derinys.

Sąsagos

    Jei ieškote, ką padovanoti vyrui, užimančiam svarbias, aukštas pareigas, vyrui, kurio drabužinėje vyrauja klasikiniai, oficialūs apdarai, siūlome įteikti sąsagas. Tai kiekvieno rafinuoto vyro įvaizdžio akcentas. Vyriškos sąsagos – ypatinga dovana, o platus jų asortimentas leis išrinkti idealiausiai tinkančias. Jei norite labiau asmeniškos, artimos dovanos, pasinaudokite graviravimo paslauga ir ant sąsagų išgraviruokite ką nors brangaus ir tik judu siejančio. O auksinės vyriškos sąsagos su briliantais ar kitais brangakmeniais turės išliekamąją vertę ir galbūt net taps šeimos relikvija, bus perduodamos iš kartos į kartą.

Laikrodis

    Greičiausiai nesuklysime pasakę, kad laikrodžiai metų metus yra viena populiariausių vyriškų dovanų, bet tai toli gražu nereiškia banalumo, kadangi šis vyriškas aksesuaras stiliui suteikia prabangos, kuria įspūdį ir dažnai tampa esminiu akcentu. Drauge tai praktiška dovana. Rinkoje laikrodžių pasirinkimas labai platus. Nebūtina rinktis paties brangiausio – svarbiausia, kad jis būtų kokybiškas, stilingas ir atitiktų vyro, kuriam dovanosite, įvaizdį. Jei asmuo dažniau dėvi laisvo stiliaus drabužius, jam idealiau tiks įmantraus dizaino, gal net žaismingas, bet drauge skoningas laikrodis, o oficialią aprangą dažniausiai dėvinčiam vyrui – rafinuotas, solidus aksesuaras. Pasinaudokite graviravimo paslauga ir ant laikrodžio išgraviruokite ką nors brangaus ir tik judu siejančio.

Leidinio prenumerata

    Sparčiai skaitytojų simpatijas užkariaujant elektroninei žiniasklaidai, rankose laikyti spausdintą leidinį yra labai gera. Tad leidinio prenumerata bus tobulas pasirinkimas, jei ieškote dovanos žmogui, neabejingam skaitymui, vertinančiam klasiką, besidominčiam tam tikra sritimi. Leidinių pasiūla labai plati, tad svarstydamos, ką padovanoti vyrui, neabejotinai išsirinksite tinkamiausią. Ar Jūsų antroji pusė dievina žvejybą? Tuomet sprendimas – leidinys žvejams. Jūsų vyras labiau už viską mėgsta keliauti? Žurnalas apie keliones bus labai taikli dovana. Ieškote dovanos solidžiam, į verslo pasaulį panirusiam vyrui? Tuomet rinkitės iš verslo srities leidinių.

Aksesuarai

    Prabangus kokybiškas diržas, ištaiginga skrybėlė, kaklaraištis ar peteliškė – tai yra aksesuarai, kurie puikiai tiks dovanoti vyrui. Žinoma, svarbu atsižvelgti į dovanos gavėjo skonį, dažniausius drabužių derinius.

Tai tik kelios idėjos, padėsiančios, jei svarstote, ką padovanoti vyrui. Kad ir ką pasirinktumėte, ne kaina ir prekės ženklas lems dovanos vertę, o tai, kad ji bus dovanojama su meile, šiluma ir geriausiais linkėjimais.