Kaip sužinoti žiedo dydį

Kaip sužinoti žiedo dydį


Dažnai susiduriame su klausimu, kaip išsiaiškinti būsimos sužadėtinės žiedo dydį taip, kad ji to nesužinotų. Pasidalinsime su Jumis keletu patarimų, kurie, tikimės, padės Jums išsiaiškinti žiedo dydį.

Paklauskite jos draugių

Vienas geresnių būdų išsiaiškinti jos žiedo dydį yra paklausti jos draugių. Jeigu draugės ir nežinos, tačiau galėtų padėti tai išsiaiškinti. Pavyzdžiui, galėtų pasikviesti Jūsų būsimą sužadėtinę padėti išsirinkti žiedą. Tuo pačiu ir Jūsų mylimajai pasiūlytų pasimatuoti keletą žiedų ir taip išsiaiškintų jos žiedo dydį.

Pasiimkite vieną iš jos žiedų

Kitas būdas - pasiimti jos nenešiojamą žiedą. Tačiau turite įsitikinti, kad šį žiedą Jūsų būsima sužadėtine mūvi būtent ant bevardžio piršto. Iš tiesų apie jos bevardžio piršto dydį galima spręsti ir iš žiedų, nešiojamų ant kitų pirštų, bet turite žinoti ant kurio piršto žiedas yra nešiojamas. 

Apsibrėžkite jos žiedą

Dar vienas variantas - pasiimkite jos žiedą ir apibrėžkite žiedą iš vidinės žiedo pusės. Iš to galima nustatyti žiedo diametrą.

Palyginkite savo ir jos pirštus

Šis būdas yra kiek sudėtingesnis, tačiau, jeigu negalite pasinaudoti aukščiau paminėtais patarimais, siūlome šį. Kuomet laikote jos rankas, atkreipkite dėmesį, ar jos pirštas nėra panašaus dydžio į kurį nors iš Jūsų pirštų. Pavyzdžiui, jos bevardis pirštas gali būti tokio pat dydžio kaip ir Jūsų mažasis pirštas. Šis būdas nėra itin tikslus, tačiau tokia informacija tikrai pagelbės renkant žiedo dydį.

Tiesiog paklauskite jos dydžio!

Jeigu abu jau esate diskutavę apie vestuves, abu nemėgstate kalbėti užuolankomis, tuomet paklauskite savo būsimosios sužadėtinės jos žiedo dydžio. Siurprizo momentas vis tiek išliks - juk ji vis tiek nežino kada ir kaip jai pasipiršite! 


Turėkite galvoje, kad pats tiksliausias būdas yra išmatuoti Jūsų būsimos sužadėtinės pirštą, atvykstant pas mus - auksomeistrai.lt ar pas bet kurį kitą juvelyrą. Naudojant vieną ar keletą iš aukščiau išvardytų būdų gali tikrai pagelbėti norint nustatyti jos žiedo dydį, tačiau visuomet išliks riziką, kad žiedas bus per mažas ar per didelis. Žinoma, jeigu abejojate, visuomet rekomenduojame rinktis šiek tiek didesnį žiedo dydį.

Keletas įdomių faktų apie žiedo dydį:


  • Dominuojanti ranka visuomet yra šiek tiek didesnė, todėl atkreipkite dėmesį, kurios rankos pirštą matuojate.
  • Dažniausiai pasitaikantis moters žiedo dydis yra 16,5.

Sėkmės!
kaip_suzinoti_ziedo_dydi_auksomeistrai.jpg

Paskelbė Aukso meistrai