Jei bent minimaliai domėjotės astrologija, tai žinote, kad kiekvienam Zodiako ženklui būdingos unikalios savybės, charakterio bruožai, nulemiantys požiūrį į vienus ar kitus dalykus, skirtingas nuomones bei vertinimus. Ne išimtis ir papuošalai. Kiekvienas Zodiako ženklas turi jam geriausiai tinkančius ir patinkančius papuošalus. Ar žinote kokius?

Avino ženklo moterims būdinga dinamika, energingumas, jos turi tvirtą nuomonę, tad nenuostabu, jog šio ženklo atstovių nenustebinsite klasikiniu, kukliu papuošalu. Avino ženklo moterys žavisi ekstravagantiškais, išskirtiniais papuošalais, pavyzdžiui, jas sužavės masyvus papuošalai ant kaklo ar į akį krentantys auskarai, mėgsta papuošalus iš aukso.

Stiprioms ir užsispyrusioms Jaučio ženklo atstovėms tobulai tiks praktiškumo ir elegancijos tandemas, ypač dėmesys teikiamas kokybei. Prabangūs platinos, aukso papuošalai šio ženklo moterims visada patiks. Bene labiausiai jas masina kaklo papuošalai.

Komunikabilūs, rafinuoti ir nuotaikų kaita pasižymintys Dvyniai prioritetą teikia elegantiškiems, bet drauge patogiems papuošalams, o jei dar suderinamas ir originalumas – tuomet Dvynė moteris liks nepaprastai patenkinta.

Romantikai, švelnumui neabejingos Vėžiukės žavisi elegancija, jas pavergia papuošalai moterims, kurie turi bent menką senovės dvelksmą. Taip pat šio ženklo atstoves masina rankų darbo papuošalai. Vėžiukių papuošalų dėžutėse daugiau balto aukso papuošalų moterims.

Liūto ženklo atstovės vertina prabangą, išskirtinumą, todėl tinkančių papuošalų moterims galimybės labai plačios, svarbu, kad papuošalai skleistų prabangos įspūdį. Tai gali būti stilinga grandinėlė su pakabuku, žiedelis su briliantu, auskarai su brangakmeniais ir panašiai.

Jautrumu, dėmesingumu, praktiškumu pasižyminčios Mergelės ženklo atstovės puikiai jausis su minimalistinio stiliaus, subtiliais papuošalais, pavyzdžiui, nedideliais, bet dailiais auskarais, elegantišku žiedeliu su nedideliu brangakmeniu, grakštumo suteikiančiu plonu, stilingu kaklo papuošalu.

Švelnumo, teisingumo, gerumo nestokojančios Svarstyklės – joms tobulai derės elegantiški, žavūs, harmoningą įvaizdį padedantys kurti papuošalai.

Skorpionės emocionalios, puikią intuiciją turinčios, paslaptingos, neabejingos išskirtinai joms sukurtiems papuošalams, todėl rankų darbo papuošalai šio ženklo atstovėms nepaprastai tinka ir patinka. Šioms moterims papuošalas turi turėti reikšmę ir prasmę.

Šaulio ženklo moterims netrūksta energijos, aktyvumo, planų, idėjų, nuotykių, todėl nenuostabu, kad labiausiai joms tinka ryškūs, išskirtiniai, originalūs papuošalai. Šios moterys mėgsta kurti kontrastingus derinius, ir visada ieško kokybės, simbolikos, todėl jas sužavės ir senovinis žiedas ar elegantiška apyrankė.

Ožiaragės... Karjeristės, vertinančios savo statusą, bet papuošalams didelio dėmesio neteikiančios ir išsiskirti nemėgstančios. Todėl puikiai tiks dovanoti minimalistinio stiliaus papuošalus. 

O štai Vandenes traukia išsiskiriantys, ryškūs aksesuarai, neįprasti deriniai, jos mėgsta kontrastus arba pačios juos sukuria. Papuošalais moterims šio ženklo atstovės save reprezentuoja ir išreiškia savo unikalumą.

Jautrioms ir švelnioms Žuvims svarbu, kad papuošalas savyje derintų praktiškumą ir dailų dizainą, ypač dažnai mėgiami romantiški sprendimai.