Žiedo dydžio mažinimas

Žiedo dydžio mažinimas
Keisti žiedo dydį gali tekti dėl įvairių priežasčių. Pavyzdžiui, kai kuriems žiedo dydį gali tekti mažinti dėl sumažėjusio svorio, kuomet žiedas tampa per laisvas.

Kartais žiedo dydis mažinamas tuomet, kai norima pradėti žiedą nešioti ant kito piršto.

Dažniausiai yra mažinami sužadėtuvių žiedai. Juk beveik visuomet stengiamasi, kad apie būsimas sužadėtuves antroji pusė nieko neįtartų, todėl ir žiedo dydžio nustatymas tampa šiek tiek komplikuotas ir ne visuomet tikslus.

Vestuviniai žiedai mažinami kiek rečiau, nes būsimų jaunavedžių žiedų dydžiai yra nustatomi juvelyro, tiksliai išmatuojant pirštus.
Kad ir kokia priežastis bebūtų, nereikėtų nerimauti, nes žiedo dydžio mažinimas yra labai įprasta procedūra ir tai gali būti atlikta bet kokio tipo žiedui.

Tačiau prieš kreipiantis dėl žiedo dydžio mažinimo, derėtų įsitikinti, ar žiedas iš tiesų jums yra per didelis. Tinkamo dydžio žiedas turėtų lengvai užsimauti ant piršto, tačiau sunkiau nusimauti.

Gali prireikti keleto dienų, kad priprastumėte prie naujo žiedo. Per tą laiką turėtumėte suprasti, ar žiedas jums nėra per didelis.

 

Žiedo dydžio mažinimas

Žiedo dydžio mažinimas yra lengvesnis procesas palyginti su žiedo didinimu. Mažinant žiedą, juvelyras dažniausiai šiek tiek suspaudžia žiedą staklių dėka, o jeigu žiedą sumažinti reikia ženkliai, tuomet išpjauna mažą gabalėlį žiedo, sujungia jį atgal ir galiausiai nupoliruoja. Kuomet darbas baigtas, nelieka visiškai jokių žymių, kad žiedo dydis buvo koreguotas.

Paprasto dizaino, lygiu rėmeliu, žiedų mažinimas yra gana nesudėtingas, ir tai dažniausiai atliekama per vieną dieną. Tačiau įmantresnio dizaino žiedus, pavyzdžiui tokius, kurių rėmelis yra puoštas ornamentais, sumažinti yra sudėtingiau, ir tai gali užtrukti net iki kelių darbo dienų.

Auksinių žiedų mažinimas ir kitų metalų žiedų mažinimas savo specifika yra visiškai toks pats.

Žiedo mažinimo kaina ir žiedo mažinimo trukmė priklauso nuo darbo sudėtingumo. Kiekvienas žiedo dydžio mažinimas yra unikalus atvejis, todėl tikslią kainą ir trukmę sužinosite tik žiedą parodžius juvelyrui.

Sužadėtuvių žiedai ir vestuviniai žiedai įsigyti iš auksomeistrai.lt yra mažinami, o taip pat ir didinami, nemokamai.

Jeigu jaučiate, kad žiedas jums yra per didelis ir ieškote, kur galima sumažinti žiedą Vilniuje, maloniai prašome atvykti į auksomeistrai.lt saloną Vilniuje, Vingrių g. 13, kur juvelyras tiksliai nustatys reikiamą žiedo dydį ir žiedą sumažins.

Paskelbė Aukso meistrai