Meniu
Prekių krepšelis

Vestuviniai auskarai

Vestuvių dienai daugelis nuotakų ruošiasi itin skrupulingai ir preciziškai suderina visus savo įvaizdžio akcentus.
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 267679
Šiuos auskarus galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas. Auskarai "Aura" su baltais perlais, 8,73 mm.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai y..
369.00€
Be PVM:369.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: RD0808
Auskarai "Aura" su baltais perlais, 8,5-9 mm.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai yra meilės simbolis, tad auskarai su perlais – tobula meilės, d..
369.00€
Be PVM:369.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: UPI002
Šiuos auskarus galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas. Auskarai "Bioko" su baltais perlais, ~8,5 mm.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai ..
462.00€
Be PVM:462.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: BIOK01
Šiuos auskarus galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas. Auskarai "Bioko" su baltais perlais, ~8,2 mm.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai ..
462.00€
Be PVM:462.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: LB0007
Auskarai su upiniais perlais 8 - 8,5 mm ir safyrais.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai yra meilės simbolis, tad auskarai su perlais – tobula me..
565.00€
Be PVM:565.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 305877
Šiuos auskarus galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Auskarai "Everly" su briliantais 0,10 ct ir upiniais perlais, 8,5 mm. Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. ..
585.00€
Be PVM:585.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: LB0009
Auskarai su upiniais perlais 8 - 8,5 mm ir smaragdais.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai yra meilės simbolis, tad auskarai su perlais – tobula ..
589.00€
Be PVM:589.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: LB0006
Auskarai su upiniais perlais 8 - 8,5 mm ir rubinais.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai yra meilės simbolis, tad auskarai su perlais – tobula me..
595.00€
Be PVM:595.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: SU5923
Prabangūs rankų darbo auskarai su granatais ir briliantais "Afrodite". Auskarai inkrustuoti 2,00 ct natūraliais granatais ir briliantais, kurių bendras svoris 0,10 ct.Granatas - aistros simbolis. Dar jie vadinami gyvybės akmeniu, nes savo šeimininkui suteikia energijos ir jėgų.Tai tikras talism..
599.00€
Be PVM:599.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 271976
Šiuos auskarus galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Auskarai "Ivy" su briliantais 0,12 ct ir upiniais perlais 8,6 mm.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perl..
620.00€
Be PVM:620.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: DP0011
Auskarai "Elena" su briliantais 0,10 ct ir upiniais perlais, 8 - 8,5 mm.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai yra meilės simbolis, tad auskarai su..
635.00€
Be PVM:635.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: SU5924
Prabangūs rankų darbo auskarai su granatais ir briliantais "Afrodite". Auskarai inkrustuoti 2,00 ct natūraliais granatais ir briliantais, kurių bendras svoris 0,10 ct.Granatas - aistros simbolis. Dar jie vadinami gyvybės akmeniu, nes savo šeimininkui suteikia energijos ir jėgų.Tai tikras talism..
690.00€
Be PVM:690.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: DP0011
Auskarai "Elena" su briliantais 0,10 ct ir jūriniais perlais, 8 - 8,5 mm.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai yra meilės simbolis, tad auskarai s..
929.00€
Be PVM:929.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: OK0013
Prabangūs auskarai su briliantais "Paula", taps reikšminga Jūsų įvaizdžio detale. "Paula" - išskirtiniai auskarai su patogiu ir saugiu anglišku užsegimu, inkrustuoti 0,42 ct briliantais.Puikiai tiks vestuvių ar jubiliejaus proga. Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!&n..
1,099.00€
Be PVM:1,099.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: DA0017
Auskarai su briliantais "Magnetic".Klasikinio stiliaus auskarai su anglišku užsegimu. Puikiai tiks prabangą mėgstančiai moteriai.Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!           Informacija apie prekę:Gaminio akmens tipas: Natūr..
1,289.00€
Be PVM:1,289.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: DA0018
Auskarai su briliantais "Magnetic".Klasikinio stiliaus auskarai su anglišku užsegimu. Puikiai tiks prabangą mėgstančiai moteriai.Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!           Informacija apie prekę:Gaminio akmens tipas: Natūr..
2,290.00€
Be PVM:2,290.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: OK0012
Prabangūs auskarai su briliantais "Tilly", taps reikšminga Jūsų įvaizdžio detale. "Tilly" - išskirtiniai auskarai su patogiu ir saugiu anglišku užsegimu, inkrustuoti 1,16 ct briliantais.Puikiai tiks vestuvių ar jubiliejaus proga. Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!&n..
2,545.00€
Be PVM:2,545.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: OK0011
Prabangūs auskarai su briliantais "Tora", taps reikšminga Jūsų įvaizdžio detale. "Tora" - išskirtiniai auskarai su patogiu ir saugiu anglišku užsegimu, inkrustuoti 1,15 ct briliantais.Puikiai tiks vestuvių ar jubiliejaus proga. Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!&nbs..
2,589.00€
Be PVM:2,589.00€
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 18 (1 puslapių)

    Nors daugiausia laiko ir pastangų pareikalauja vestuvinių žiedų paieška ir įsigijimas, visgi nereikėtų pamiršti ir kitų aksesuarų svarbos. Greičiausiai nė viena auskarus nešiojanti dama neprieštaraus, kad vestuviniai auskarai – nepaprastai reikšminga nuotakos įvaizdžio detalė. Vienos nuotakos auskarais pasirūpina pačios, o kitoms – kaip dovaną įteikia būsimas vyras arba tėvai. Paprastai nuotakoms auskarai dovanojami su perlais ar kitais brangakmeniais, suteikiančiais nepriekaištingos elegancijos ir rafinuotumo.

Kaip išsirinkti vestuvinius auskarus


    Svarstant, kokius vestuvinius auskarus rinktis, tikslinga įvertinti būsimos nuotakos šukuoseną, kitus aksesuarus ir veido formą. Jei nuotaka segės masyvius, efektingus plaukų aksesuarus, tuomet prioritetą reikėtų teikti kukliems, subtiliems auskarams, pavyzdžiui, mažoms akutėms su perlais ar nedideliems kabantiems auskarams su brangakmeniais. Ir atvirkščiai, jei plaukų ar kaklo aksesuarai kuklūs, auskarus, esant poreikiui, galima rinktis masyvesnius, ryškius ar net ekstravagantiškus – priklauso ir nuo suknelės bei bendro nuotakos įvaizdžio. Norinčioms daugiau spalvų ir ryškumo verta pasižvalgyti po vestuvinių auskarų su brangakmeniais asortimentą: gal sužavės rubino raudonis, o gal sodri smaragdo žaluma ar safyrų mėlis? Norinčioms sukurti romantikos, švelnumo ir elegancijos dvelksmą, idealiai tiks vestuviniai auskarai su briliantais – neblėstanti klasika ir žavesys. Tiesa, ne mažiau reikšminga atsižvelgti ir į veido formą. Pastaroji labai svarbi, nes netinkantys prie veido formos auskarai gali pakišti koją viso įvaizdžio koncepcijai. Pavyzdžiui, jei Jūsų veidas pailgas, žvalgykitės apvalių, trumpesnių auskarų asortimente, o apvalaus veido savininkėms tiks kabantys, ilgi ir veidą kiek vizualiai pailginantys vestuviniai auskarai.

Ką siūlome Jums?


    Auksomeistrai.lt – juvelyrikos namai, turintys itin platų vestuvinių auskarų pasirinkimą, kur kiekviena nuotaka atras jai tinkamiausius tiek pagal veido formą, tiek pagal šukuoseną ar kitus kriterijus. Visi juvelyriniai dirbiniai čia gaminami su didele meile ir atsidavimu – juvelyrų rankų darbo sukurti papuošalai yra tikrų tikriausi meno kūriniai, nuotakas paversiantys šventės karalienėmis. Rinkitės auksinius vestuvinius auskarus su perlais ar kitais brangakmeniais ir būkite kerinti svarbiausią savo gyvenimo dieną.
    Pristatymas ir nuolaidos Auksomeistrai.lt juvelyrinių dirbinių salonas būsimų nuotakų laukia Vilniuje, bet ne bėda, jei Jūsų miestas yra Kaunas, Klaipėda ar bet kuris kitas, nes galite pirkti internetu. El. parduotuvėje rinkitės iš labai plataus asortimento, kur visi papuošalai yra konkurencinga kaina ir nepriekaištingos kokybės.
    Norintys mokėti pigiau turėtų sekti mūsų svetainėje esančią informaciją ir sužinoti, kada gaminiams pritaikoma patraukli akcija.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kaip išsirinkti vestuvinius auskarus?

Vestuviniai auskarai - tai tarsi nuotakos kraitis. Dažnai vestuvinius auskarus nuotakai dovanoja tėvai. Vestuviniai auskarai su briliantais - yra praktiškiausi ir dažnai nešiojami po vestuvių, esant kokiai nors ypatingai progai.

Su kokiais brangakmeniais galima užsakyti vestuvinius auskarus?

Salone turime itin didelį brangakmenių pasirinkimą. Galime pagaminti auskarus su Safyrais, Smaragdais, Rubinais, Granatais, Akvamarinais, Topazais, Perlais ir kt.

DEIMANTŲ FORMA IR KARATŲ SVORIS

DEIMANTŲ ŠVARUMAS (SKAIDRUMAS)

DEIMANTŲ SPALVA

14K, tai 585 prabos auksas 18K, tai 750 prabos auksas Praba - tai santykinis tauriojo metalo kiekis lydinyje. Pavyzdžiui, žymėjimas aukso praba 585, parodo 58,5% gryno aukso, 750 - 75% gryno aukso, likusioji dalis - įvairios priemaišos. Kuo praba didesnė, tuo lydinyje daugiau aukso, todėl ir juvelyrinis dirbinys kainuoja daugiau. Brangiausia praba yra 999, nes tokiame lydinyje yra 99% aukso, tačiau papuošalai dažniausiai gaminami iš 585 ir 750 aukso prabos.
Mūsų el.parduotuvėje auksomeistrai.lt esantys gaminiai pagaminami per 5 -10 darbo dienų.
Žinoma, jog tiksliausiai atsakytų juvelyras :) Maloniai kviečiame atvykti pas mūsų juvelyrus, arba į juvelyrikos namus ir išsimatuoti dydį. Jeigu tokios galimybės neturite, pabandykite išsimatuoti namuose.