Meniu
Prekių krepšelis

Kiti brangakmeniai

Gamintojas: Fabjoro Modelis: AM001
Sertifikavimas Lietuvos Prabavimo Rūmuose 5-7 darbo dienos.Ametistas suteikia ramybę, pusiausvyrą, harmoniją.Skatina koncentraciją, budrumą, bet kartu veikia atpalaiduojančiai.Šis akmuo gali padėti priimti teisingus sprendimus versle, vedančius į sėkmę.         &nb..
230.00€
Be PVM:230.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kaip išsirinkti brangakmenį?

Salone turime dar didesnį akvamarinų, granatų, topazų, safyrų, rubinų, citrinų ir kt. Apsvarstykite biudžetą, akmens dydį, formą. Visi mūsų Brangakmeniai yra parduodami su Lietuvos prabavimo rūmų sertifikatu.

Kokia yra brangakmenių pristatymo trukmė?

Pristatymas Lietuvoje trunka 1-2 darbo dienas, užsienyje 2-3 darbo dienas.

DEIMANTŲ FORMA IR KARATŲ SVORIS

DEIMANTŲ ŠVARUMAS (SKAIDRUMAS)

DEIMANTŲ SPALVA

14K, tai 585 prabos auksas 18K, tai 750 prabos auksas Praba - tai santykinis tauriojo metalo kiekis lydinyje. Pavyzdžiui, žymėjimas aukso praba 585, parodo 58,5% gryno aukso, 750 - 75% gryno aukso, likusioji dalis - įvairios priemaišos. Kuo praba didesnė, tuo lydinyje daugiau aukso, todėl ir juvelyrinis dirbinys kainuoja daugiau. Brangiausia praba yra 999, nes tokiame lydinyje yra 99% aukso, tačiau papuošalai dažniausiai gaminami iš 585 ir 750 aukso prabos.
Mūsų el.parduotuvėje auksomeistrai.lt esantys gaminiai pagaminami per 5 -10 darbo dienų.
Žinoma, jog tiksliausiai atsakytų juvelyras :) Maloniai kviečiame atvykti pas mūsų juvelyrus, arba į juvelyrikos namus ir išsimatuoti dydį. Jeigu tokios galimybės neturite, pabandykite išsimatuoti namuose.