Meniu
Prekių krepšelis

Žiedai su rubinais

Žiedai su rubinais – solidumu, prabanga spinduliuojantys juvelyriniai dirbiniai, išsiskiriantys raudonos spalvos brangakmeniu. Ar Jūsų mylimoji sėkmingai kopia karjeros laiptais, gali pasigirti didžiais pasiekimais gyvenime? Tuomet ilgai nesvarstykite, kokį papuošalą pirkti – žiedas su šiuo brangakmeniu jai idealiai tiks, mat rubinas yra valdžios akmuo. Jei tikėtume Rytų išmintimi, tai jis savininkui suteikia liūto jėgos, erelio drąsos ir gyvatės išminties.

Gamintojas: Fabjoro Modelis: RS0001
Žiedas "Arlet" su rubinu..Minimalistinis žiedo dizainas patiks klasikinį ir elegantišką stilių mėgstančiai moteriai.Tegul šis žiedas tampa nuostabios akimirkos bendrininku! Žiedui taikome vienkartinę nemokamą dydžio keitimo garantiją. Dirbinį supakuosime į prabangią dėžutę.    &..
275.00€
Be PVM:275.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: NI1001
Žiedas "Niksa" su princesės formos rubinu.Rubinas simbolizuoja valdžią ir galybę. Tai aistringos ir karštos meilės akmuo.Savo šeimininką jis apsaugo nuo negatyvių energijų ir pavydo. Teikia drąsos ir žvalumo, didina koncentraciją.Klasikinio stiliaus keturių laikiklių žiedo karūnėlė pagaminta taip, k..
599.00€
Be PVM:599.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 256790
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Žiedas "Niksa" su princesės formos rubinu.Rubinas simbolizuoja valdžią ir galybę. Tai aistringos ir karštos meilės akmuo.Savo šeimininką jis apsaugo nuo negatyvių energijų ir pavydo. Teikia drąsos ir žvalumo, didina koncentraciją.Klasikinio stilia..
669.00€
Be PVM:669.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: KP0013
Rankų darbo žiedas su rubinu "Lyra". Žiedas inkrustuotas 0,20 ct natūraliu rubinu.Rubinas simbolizuoja valdžią ir galybę. Tai aistringos ir karštos meilės akmuo.Savo šeimininką jis apsauga nuo negatyvių energijų ir pavydo, teikia drąsos ir žvalumo, didina koncentraciją.Tegul šis žiedas tampa nu..
755.00€
Be PVM:755.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: RV0054
Nuostabus žiedas su safyru ir briliantais "Rosin". Žiedas inkrustuotas apvalios formos 0,30 ct natūraliu rubinu ir 0,06 ct briliantais. Rubinas simbolizuoja valdžią ir galybę. Tai aistringos ir karštos meilės akmuo. Savo šeimininką jis apsauga nuo negatyvių energijų ir pavydo. Teikia drąso..
785.00€
Be PVM:785.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 257528
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Nuostabus žiedas su safyru ir briliantais "Rosin". Žiedas inkrustuotas apvalios formos 0,50 ct natūraliu rubinu ir 0,06 ct briliantais. Rubinas simbolizuoja valdžią ir galybę. Tai aistringos ir karštos meilės akmuo. Savo šeimininką jis ap..
839.00€
Be PVM:839.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: DR0004
Išskirtinio dizaino žiedas su rubinu ir briliantu "Lea-Rose". Žiedas inkrustuotas 0,45 ct natūraliu rubinu ir 0,05 ct briliantais. Rubinas simbolizuoja valdžią ir galybę. Tai aistringos ir karštos meilės akmuo.Savo šeimininką jis apsauga nuo negatyvių energijų ir pavydo. Teikia drąsos ir ž..
845.00€
Be PVM:845.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 223902
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Prabangus žiedas su rubinu ir briliantais "Palmer". Žiedas inkrustuotas 0,35 ct natūraliu rubinu ir 0,12 ct briliantais. Rubinas simbolizuoja valdžią ir galybę. Tai aistringos ir karštos meilės akmuo.Savo šeimininką jis apsauga nuo negat..
895.00€
Be PVM:895.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: RB2001
Rankų darbo žiedas su rubinu "Teodora". Žiedas inkrustuotas 0,50 ct natūraliu rubinu.Rubinas simbolizuoja valdžią ir galybę. Tai aistringos ir karštos meilės akmuo.Savo šeimininką jis apsauga nuo negatyvių energijų ir pavydo. Teikia drąsos ir žvalumo, didina koncentraciją.Tegul šis žiedas tampa..
929.00€
Be PVM:929.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: DR7785
Prabangus žiedas su rubinu ir briliantais "Palmer". Žiedas inkrustuotas 0,35 ct natūraliu rubinu ir 0,10 ct briliantais. Rubinas simbolizuoja valdžią ir galybę. Tai aistringos ir karštos meilės akmuo.Savo šeimininką jis apsauga nuo negatyvių energijų ir pavydo. Teikia drąsos ir žvalumo, di..
995.00€
Be PVM:995.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: RH0001
Magiško grožio žiedas su rubinais "Hera".Žiedas inkrustuotas natūraliais rubinais, kurių bendras karatų svoris 0.70 ct.Puikiai tiks moteriai vertinančiai prabangą ir išskirtinumą. Rubinas simbolizuoja valdžią ir galybę. Rubinai pripildo gyvenimą aistros, meilės, gyvybingumo ir džiaugsmo. Šis..
1,005.00€
Be PVM:1,005.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 280992
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Prabangus žiedas su rubinu ir briliantais "Sabrina". Žiedas inkrustuotas 0,50 ct natūraliu rubinu ir 0,15 ct briliantais. Rubinas simbolizuoja valdžią ir galybę. Tai aistringos ir karštos meilės akmuo.Savo šeimininką jis apsauga nuo nega..
1,290.00€
Be PVM:1,290.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: VT0001
Prabangus žiedas su rubinu ir briliantais "Mally". Žiedas inkrustuotas 0,80 ct natūraliu rubinu ir 0,16 ct briliantais. Rubinas simbolizuoja valdžią ir galybę. Tai aistringos ir karštos meilės akmuo.Savo šeimininką jis apsauga nuo negatyvių energijų ir pavydo. Teikia drąsos ir žvalumo, did..
1,589.00€
Be PVM:1,589.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 224236
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Prabangus žiedas su rubinu ir briliantais "Mally". Žiedas inkrustuotas 1,84 ct natūraliu rubinu ir 0,18 ct briliantais. Rubinas simbolizuoja valdžią ir galybę. Tai aistringos ir karštos meilės akmuo.Savo šeimininką jis apsauga nuo negaty..
1,973.00€
Be PVM:1,973.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 306589
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Moteriškas žiedas su Rubinais "River".Žiedas inkrustuotas nuostabiais Rubinais, kurių bendras svoris 1,84 ct.Puikiai tiks moteriai mėgstančiai prabangą ir turinčiai gerą skonį.          Informacija apie prekę:Žiedo ak..
2,295.00€
Be PVM:2,295.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)

Ką siūlome Jums?

Parduotuvė Auksomeistrai.lt – vieta, kurioje kiekvienas Jūsų yra laukiamas ir kur atrasite ypatingą papuošalą, padėsiantį atskleisti savo jausmus. Visi asortimente esantys juvelyriniai dirbiniai savyje turi dalelę meilės, atsidavimo, nes visi jie gaminami kruopščiai, nepriekaištingai, išpildant kiekvieną idėją. Tik darbui atsidavę ir profesionalūs juvelyrai gali sukurti tokius juvelyrinius dirbinius, tad didžiuojamės galėdami Jums pasiūlyti būtent tai. Negana to, savo gaminius siūlome labai patrauklia kaina, nes tikime, jog kiekvienas nusipelno turėti ypatingą papuošalą savo juvelyrinių dirbinių skrynutėje. Mūsų parduotuvė įsikūrusi Vilniuje, kur visi esate laukiami –  šiltai priimsime, pasiūlysime profesionalų pagalbą, atsakysite į kylančius klausimus bei padėsime išsirinkti norimą papuošalą. Jei Jūsų miestas ne Vilnius, o Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar bet koks kitas ir neturite galimybės atvykti, apsilankykite el. parduotuvėje Auksomeistrai.lt. Sekite mūsų asortimentą internetu, jei norite papuošalą įsigyti pigiau – neretai taikoma akcija leis sutaupyti ir pirkti gerokai mažesne kaina. Internetu priimtus užsakymus pristatome ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienyje.


Rubino savybės

Auksiniai žiedai su rubinais tiks visoms moterims, tačiau bene labiausiai rubino savybės atsiskleis Avino ženklo atstovės globoje. Aistringą, karštą meilę simbolizuojantis rubinas bus geriausias Jūsų jausmų įrodymas, tad nedvejodami savo damai įteikite šį papuošalą. Auksiniai žiedai su rubinais tinka įvairaus amžiaus moterims, ypač geras pasirinkimas bus tada, jei žiedą įteiksite valdingai iš prigimties moteriai ar tai, kuri užima vadovaujančias pareigas, mat rubinas simbolizuoja galybę ir valdžią. Valdingas moteris šis nuostabus akmuo kiek „prigesins“, leis subalansuoti savąjį moteriškumą su galia ir valdžia, kadangi jis drauge suteikia ir švelnumo.

Nuo seno tikima gydomosiomis rubino savybėmis: gebėjimu stabdyti kraujavimą, atgaivinti atmintį, padėti susitelkti, jis padeda gydant anginą, astmą, kankinant nemigai, depresijai, akių ar nervų sistemos ligoms. Maža to, rubinas padeda atsikratyti neigiamų minčių ir emocijų, blokuoja blogą energiją, saugo nuo pykčio, pavydo, suteikia stiprybės ginčų metu, todėl labai tiks nešioti moterims, kurios dažnai būna tokioje aplinkoje, pavyzdžiui, teisininkėms, advokatėms ir pan.

Auksiniai žiedai su rubinais taps moterų įvaizdžio akcentu. Subtilus žiedelis su nedideliu rubinu puikiai papildys klasikinį, oficialų, elegantišką įvaizdį, o prie prabangaus drabužių derinio, vakarinės suknelės tobulai derės žiedas su dideliu, masyviu rubinu arba kelių rubinų kompozicija. Auksomeistrai.lt parduotuvėje galite pasirinkti balto, geltono arba raudono aukso žiedus su rubinais.


DEIMANTŲ FORMA IR KARATŲ SVORIS

DEIMANTŲ ŠVARUMAS (SKAIDRUMAS)

DEIMANTŲ SPALVA

14K, tai 585 prabos auksas 18K, tai 750 prabos auksas Praba - tai santykinis tauriojo metalo kiekis lydinyje. Pavyzdžiui, žymėjimas aukso praba 585, parodo 58,5% gryno aukso, 750 - 75% gryno aukso, likusioji dalis - įvairios priemaišos. Kuo praba didesnė, tuo lydinyje daugiau aukso, todėl ir juvelyrinis dirbinys kainuoja daugiau. Brangiausia praba yra 999, nes tokiame lydinyje yra 99% aukso, tačiau papuošalai dažniausiai gaminami iš 585 ir 750 aukso prabos.
Mūsų el.parduotuvėje auksomeistrai.lt esantys gaminiai pagaminami per 5 -10 darbo dienų.
Žinoma, jog tiksliausiai atsakytų juvelyras :) Maloniai kviečiame atvykti pas mūsų juvelyrus, arba į juvelyrikos namus ir išsimatuoti dydį. Jeigu tokios galimybės neturite, pabandykite išsimatuoti namuose.