Meniu
Prekių krepšelis

Žiedai su smaragdais

Žiedai su smaragdais – nepaprasto grožio juvelyriniai dirbiniai, moters rankoms suteikiantys ypatingą akcentą. Ar norite nustebinti mylimąją, o gal kitą brangią moterį: mamą, sesę, padovanodami šį tą išties įspūdingo? Tuomet žiedas su sodriai žaliu smaragdu bus tobulas pasirinkimas.

Gamintojas: Fabjoro Modelis: AJ10222
Minimalistinis žiedas "Arlet" su apvalios formos smaragdu. Šio žiedo dizainas dvelkia švelnumu. Puikiai tiks minimalistinio stiliaus mėgėjai. Tegul šis žiedas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!          Informacija apie prekę:Žiedo akmens t..
279.00€
Be PVM:279.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: MAMA03
Auksinis žiedas "Mama" su smaragdu 0,03 ct. Minimalistinis žiedo dizainas patiks klasikinį ir elegantišką stilių mėgstančiai moteriai. Tegul šis žiedas tampa nuostabios akimirkos bendrininku! Žiedui taikome vienkartinę nemokamą dydžio keitimo garantiją. Dirbinį supakuosime į prabangią dėžutę. ..
545.00€
Be PVM:545.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: MU1101
Rankų darbo žiedas su smaragdu "Muza". Žiedas inkrustuotas 0,15 ct natūraliu smaragdu.Smaragdas saugo šeimos židinį, neša į namus meilę, turtus, sėkmę ir laimę, skatina vaisingumą.Smaragdai padeda įveikti emocines žaizdas, suteikia gyvybinės energijos ir tonizuoja organizmą.Tegul šis žiedas tam..
673.00€
Be PVM:673.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: DR0002
Išskirtinio dizaino žiedas su smaragdu ir briliantu  "Marilou". Žiedas inkrustuotas 0,20 ct natūraliu smaragdu ir 0,05 ct nuostabiai žėrinčiu briliantu.Smaragdas simbolizuoja jaunystę. Saugo šeimos židinį, neša į namus meilę, turtus, sėkmę ir laimę, skatina vaisingumą.Smaragdai padeda įvei..
679.00€
Be PVM:679.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: KP0011
Rankų darbo žiedas su smaragdu "Lyra". Žiedas inkrustuotas 0,20 ct natūraliu smaragdu.Smaragdas saugo šeimos židinį, neša į namus meilę, turtus, sėkmę ir laimę, skatina vaisingumą.Smaragdai padeda įveikti emocines žaizdas, suteikia gyvybinės energijos ir tonizuoja organizmą.Tegul šis žiedas tam..
719.00€
Be PVM:719.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: SM2001
Rankų darbo žiedas su smaragdu "Teodora". Žiedas inkrustuotas 0,50 ct natūraliu smaragdu.Smaragdas simbolizuoja jaunystę. Saugo šeimos židinį, neša į namus meilę, turtus, sėkmę ir laimę, skatina vaisingumą.Smaragdai padeda įveikti emocines žaizdas, suteikia gyvybinės energijos ir tonizuoja orga..
795.00€
Be PVM:795.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 304059
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Prabangus žiedas su smaragdu ir briliantais "Palmer". Žiedas inkrustuotas 0,20 ct natūraliu smaragdu ir 0,12 ct briliantais. Smaragdai atneša savo savininkui ramybę, džiaugsmą, meilę bei išmintį. Simbolizuoja ištikimybę ir nuoširdumą. Pade..
895.00€
Be PVM:895.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 258409
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Rankų darbo žiedas su smaragdu ir briliantais "Olivia". Žiedas inkrustuotas 0,25 ct natūraliu safyru ir 0,06 ct briliantais.Smaragdas simbolizuoja jaunystę. Saugo šeimos židinį, neša į namus meilę, turtus, sėkmę ir laimę, skatina vaising..
900.00€
Be PVM:900.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 277076
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas. Prabangus žiedas su smaragdu ir briliantais "Kera". Žiedas inkrustuotas 0,70 ct natūraliu smaragdu ir 0,09 ct briliantais Smaragdas simbolizuoja jaunystę. Saugo šeimos židinį, neša į namus meilę, turtus, sėkmę ir laimę, skatina vaisingumą..
1,390.00€
Be PVM:1,390.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: VT0003
Išskirtinis žiedas su smaragdu "Matilda". Žiedas inkrustuotas 0,70 ct natūraliu smaragdu.Smaragdas simbolizuoja jaunystę. Saugo šeimos židinį, neša į namus meilę, turtus, sėkmę ir laimę, skatina vaisingumą.Smaragdai padeda įveikti emocines žaizdas, suteikia gyvybinės energijos ir tonizuoja orga..
1,489.00€
Be PVM:1,489.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 280448
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas. Prabangus žiedas su smaragdu ir briliantais "Aleksa". Žiedas inkrustuotas 0,65 ct natūraliu smaragdu ir 0,24 ct briliantais Smaragdas simbolizuoja jaunystę. Saugo šeimos židinį, neša į namus meilę, turtus, sėkmę ir laimę, skatina vaisingu..
1,579.00€
Be PVM:1,579.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 283369
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Išskirtinis žiedas su smaragdu "Matilda". Žiedas inkrustuotas 0,65 ct natūraliu smaragdu.Smaragdas simbolizuoja jaunystę. Saugo šeimos židinį, neša į namus meilę, turtus, sėkmę ir laimę, skatina vaisingumą.Smaragdai padeda įveikti emocines ža..
1,590.00€
Be PVM:1,590.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 272441
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Moteriškas žiedas su smaragdais "River".Žiedas inkrustuotas nuostabiais Smaragdais, kurių bendras svoris 1,35 ct.Puikiai tiks moteriai mėgstančiai prabangą ir turinčiai gerą skonį.          Informacija apie prekę:Žied..
1,690.00€
Be PVM:1,690.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 288612
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Rankų darbo žiedas su smaragdu ir deimantais.Žiedas inkrustuotas 1,50 ct natūraliu smaragdu ir 0,40 ct natūraliais deimantais.Smaragdas saugo šeimos židinį, neša į namus meilę, turtus, sėkmę ir laimę, skatina vaisingumą.Smaragdai padeda įveikti em..
4,369.00€
Be PVM:4,369.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 250651
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Rankų darbo žiedas su smaragdu ir deimantais "Trilliant". Žiedas inkrustuotas 2,46 ct natūraliu smaragdu ir 0,62 ct natūraliais deimantais.Smaragdas saugo šeimos židinį, neša į namus meilę, turtus, sėkmę ir laimę, skatina vaisingumą.Smaragdai..
11,000.00€
Be PVM:11,000.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)

Ką Jums siūlome?

Auksomeistrai.lt – čia rasite tai, kas padės atskleisti Jūsų jausmus, pavyzdžiui, žiedų su smaragdais. Visi juvelyriniai dirbiniai gaminami darbui atsidavusių meistrų, todėl kiekviename papuošale įdėta dalelė meilės ir šilumos. Siekdami savo klientų lojalumo ir didžiausios naudos jiems, gaminius siūlome itin konkurencinga kaina. O jei norite tobulą papuošalą įsigyti dar pigiau, pasinaudokite taikoma akcija – sekite mūsų asortimentą bei kainodaros pokyčius internetu ir netruksite pastebėti, kada Jūsų svajonių papuošalo kaina bus sumažinta. Visų Jūsų laukiame parduotuvėje Vilniuje, kur šiltai sutiksime, patarsime, atsakysime į rūpimus klausimus ir padėsime pasirinkti. Jei neturite galimybės atvykti, taupote brangų savo laiką, ar parduotuvė nedirba Jums reikiamu metu, pirkite internetu – tokiu atveju visai nesvarbu, kuris Jūsų miestas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar bet koks kitas, nes užsakymus pristatome visoje Lietuvoje ir užsienio šalyse.


Smaragdų savybės

Smaragdo, kadaise buvusio vienu mėgstamiausių deivių akmenų, pavadinimas kildinamas iš graikų kalbos žodžio smaragdos, reiškiančio „žalias akmuo“. Visiškai savo pavadinimą pateisinantis brangakmenis gali būti ryškiai žalios, žalios su melsvu atspalviu arba žalios su labai neryškiu gelsvu atspalviu spalvos. Auksiniai žiedai su smaragdais ypatingai tiks Jaučio, Avino ir Dvynių ženklo atstovėms – šių Zodiako ženklų skleidžiama energija tik sustiprins smaragdo galias, o jų akmuo tikrai nestokoja. Smaragdai simbolizuoja atgimimą, viltį ir jaunystę, todėl žiedelis su šiuo brangakmeniu puikiai tiks merginai, pavyzdžiui, 18 gimtadienio proga, taip pat moteriai, verčiančiai naują gyvenimo lapą. Auksiniai žiedai su smaragdais yra labai sveikintinas pasirinkimas sužadėtuvių, šeimos sukūrimo proga, mat smaragdas – šeimos židinio saugotojas, šis akmuo į namus traukia meilę, laimę, sėkmę. Tikima, jog smaragdas gali skatinti vaisingumą, todėl žiedelis su smaragdu bus labai puiki dovana moteriai, kuriai nesiseka pastoti. Negana to, smaragdai žinomi kaip tikri pagalbininkai komunikuojant, todėl auksiniai žiedai su smaragdais idealiai tiks uždaro būdo moterims, taip pat toms, kurios dažnai turi kalbėti viešai. Ne paslaptis ir platus gydomųjų smaragdo savybių spektras – šis akmuo ramina alergijas, tokias odos ligas kaip egzema, padeda gydyti hormoninius sutrikimus, gerina regėjimą.

Auksinio žiedo ratile įkurdintas ryškus smaragdas visada patrauks dėmesį, tokį žiedą nešiojanti moteris neliks nepastebėta. Pasitikėjimo ir ryžto teikiantis juvelyrinis dirbinys damai leis pasijusti tikra karaliene. Balto, geltono arba raudono aukso žiedai su smaragdais tobulai papildys oficialų, klasikinį moterų stilių, nepriekaištingai derės prie puošnios suknelės ir aukštakulnių. Jei nežinote, kokio aukso žiedą pirkti, apžvelkite moters papuošalų dėžutę – kokios spalvos auksas joje dominuoja?

DEIMANTŲ FORMA IR KARATŲ SVORIS

DEIMANTŲ ŠVARUMAS (SKAIDRUMAS)

DEIMANTŲ SPALVA

14K, tai 585 prabos auksas 18K, tai 750 prabos auksas Praba - tai santykinis tauriojo metalo kiekis lydinyje. Pavyzdžiui, žymėjimas aukso praba 585, parodo 58,5% gryno aukso, 750 - 75% gryno aukso, likusioji dalis - įvairios priemaišos. Kuo praba didesnė, tuo lydinyje daugiau aukso, todėl ir juvelyrinis dirbinys kainuoja daugiau. Brangiausia praba yra 999, nes tokiame lydinyje yra 99% aukso, tačiau papuošalai dažniausiai gaminami iš 585 ir 750 aukso prabos.
Mūsų el.parduotuvėje auksomeistrai.lt esantys gaminiai pagaminami per 5 -10 darbo dienų.
Žinoma, jog tiksliausiai atsakytų juvelyras :) Maloniai kviečiame atvykti pas mūsų juvelyrus, arba į juvelyrikos namus ir išsimatuoti dydį. Jeigu tokios galimybės neturite, pabandykite išsimatuoti namuose.