Meniu
Prekių krepšelis

Sagė su perlu

Perlai skaičiuoja tūkstančius metų trunkančią istoriją, juos gaubia galybė mitų, apie juos kalbama legendose. Šiandien žavėjimasis perlais nė kiek nesumažėjęs – nesuklysime pasakę, jog tai kiekvienos moters svajonė.
Gamintojas: Fabjoro Modelis: PS1104
Auksinė sagė su baltu gėlavandeniu Perlu, 8-8,5 mm.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai yra meilės simbolis, tad sagė su perlu – tobula ..
355.00€
Be PVM:355.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: PS1102
Auksinė sagė  su Perlu ir granatu "Grata"Perlai– ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai yra meilės simbolis, tad sagė su perlu – tobula meilės, ..
390.00€
Be PVM:390.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: PS1103
Auksinė sagė  su Perlu ir topazu "Torra"Perlai– ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai yra meilės simbolis, tad sagė su perlu – tobula meilės, d..
390.00€
Be PVM:390.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: PS1101
Auksinė sagė su juodu Taičio perlu, 8-8,5 mm.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai yra meilės simbolis, tad sagė su perlu – tobula meilės..
419.00€
Be PVM:419.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

    Šie brangakmeniai pelno labai daug simpatijų ne tik dėl dailios išvaizdos, bet ir dėl universalumo – perlų auskarai, vėrinys ar apyrankė papuoš kiekvieną moterį ir derės prie įvairių drabužių derinių. Mūsų asortimente esančios sagės su perlais trykšta minimalizmu ir rafinuotumu. Subtilus, neperkrautas dizainas puikiai išryškina šių brangių akmenų privalumus. Galite rinktis tik su perlu arba perlo ir granato ar kito akmens tandemą. Taip pat yra galimybė pasirinkti aukso spalvą: geltonas, raudonas ar baltas pelnys Jūsų simpatijas?

    Sagė su perlais iš Auksomeistrai.lt bus išskirtinis, solidus įvaizdžio akcentas. Segėkite ją prie oficialios aprangos, stilingo megztuko, švarkelio, laisvo stiliaus palaidinės ar prabangios suknelės. Perlai visada stilingi!


Dažniausiai užduodami klausimai:

Kam naudojama sagė su perlu?

"Sagės naudojamos kaip aksesuaras segėkite ją prie oficialios aprangos, stilingo megztuko, švarkelio, laisvo stiliaus palaidinės ar prabangios suknelės. Perlai visada stilingi!

Su kokiais tauriais metalais gaminamos sagės su perlais?

Sagės su Perlais gaminami tik iš 585 ir 750 prabos aukso.

DEIMANTŲ FORMA IR KARATŲ SVORIS

DEIMANTŲ ŠVARUMAS (SKAIDRUMAS)

DEIMANTŲ SPALVA

14K, tai 585 prabos auksas 18K, tai 750 prabos auksas Praba - tai santykinis tauriojo metalo kiekis lydinyje. Pavyzdžiui, žymėjimas aukso praba 585, parodo 58,5% gryno aukso, 750 - 75% gryno aukso, likusioji dalis - įvairios priemaišos. Kuo praba didesnė, tuo lydinyje daugiau aukso, todėl ir juvelyrinis dirbinys kainuoja daugiau. Brangiausia praba yra 999, nes tokiame lydinyje yra 99% aukso, tačiau papuošalai dažniausiai gaminami iš 585 ir 750 aukso prabos.
Mūsų el.parduotuvėje auksomeistrai.lt esantys gaminiai pagaminami per 5 -10 darbo dienų.
Žinoma, jog tiksliausiai atsakytų juvelyras :) Maloniai kviečiame atvykti pas mūsų juvelyrus, arba į juvelyrikos namus ir išsimatuoti dydį. Jeigu tokios galimybės neturite, pabandykite išsimatuoti namuose.