Meniu
Prekių krepšelis

Pakabukai su raide

Aksesuarų gausoje kaklo papuošalai išsiskiria kaip vienas iš populiariausių pasirinkimų tiek tarp moterų, tiek tarp vyrų. Jei norite labiau asmeniško, su jumis susijusio papuošalo, idealiai šį poreikį atitiks pakabukai su raide. Subtili grandinėlė ir dailus raidės formos pakabukas sudaro nepriekaištingą duetą ir tampa papuošalu, kuris prie jūsų įvaizdžio kūrimo prisidės ir puošiantis ypatingai progai, ir oficialiam susitikimui, o taip pat ir smagiam vakarėliui su bičiuliais ar tiesiog kasdienai, nes tai labai universalus papuošalas. Atraskite savo arba dovanos gavėjo (jei papuošalas taps dovana) raidę!

Gamintojas: Fabjoro Modelis: RD0005
Neradote savo raidės? Susisiekite su mumis!Lengvo  dizaino auksinė raidelė su briliantais 0,04 ct ir grandinėle.Puikiai tiks klasikinį stilių mėgstančiai moteriai.Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!          Informacija apie prekę:Gaminio a..
425.00€
Be PVM:425.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 298786
Šį pakabuką galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Lengvo  dizaino auksinė raidelė su briliantais 0,035 ct ir grandinėle.Puikiai tiks klasikinį stilių mėgstančiai moteriai.Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!          Informacija apie p..
425.00€
Be PVM:425.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: RD0003
Neradote savo raidės? Susisiekite su mumis!Lengvo  dizaino auksinė raidelė su briliantais 0,05 ct ir grandinėle.Puikiai tiks klasikinį stilių mėgstančiai moteriai.Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!          Informacija apie prekę:Gaminio a..
425.00€
Be PVM:425.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 298787
Šį pakabuką galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Lengvo  dizaino auksinė raidelė su briliantais 0,04 ct ir grandinėle.Puikiai tiks klasikinį stilių mėgstančiai moteriai.Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!          Informacija apie pr..
425.00€
Be PVM:425.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: RD0001
Neradote savo raidės? Susisiekite su mumis!Lengvo  dizaino auksinė raidelė su briliantais 0,04 ct ir grandinėle.Puikiai tiks klasikinį stilių mėgstančiai moteriai.Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!          Informacija apie prekę:Gaminio a..
429.00€
Be PVM:429.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: RD0004
Neradote savo raidės? Susisiekite su mumis!Lengvo  dizaino auksinė raidelė su briliantais 0,06 ct ir grandinėle.Puikiai tiks klasikinį stilių mėgstančiai moteriai.Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!          Informacija apie prekę:Gaminio a..
455.00€
Be PVM:455.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 254709
Šį pakabuką galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Lengvo  dizaino auksinė raidelė su briliantais 0,05 ct ir grandinėle.Puikiai tiks klasikinį stilių mėgstančiai moteriai.Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!          Informacija apie pr..
460.00€
Be PVM:460.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: RD0008
Neradote savo raidės? Susisiekite su mumis!Lengvo  dizaino auksinė raidelė su briliantais 0,05 ct ir grandinėle.Puikiai tiks klasikinį stilių mėgstančiai moteriai.Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!          Informacija apie prekę:Gaminio a..
469.00€
Be PVM:469.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 304930
Šį pakabuką galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas. Lengvo dizaino auksinė raidelė su briliantais 0,05 ct ir grandinėle. Puikiai tiks klasikinį stilių mėgstančiai moteriai. Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku! Informacija apie prekę: Gaminio akm..
469.00€
Be PVM:469.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: RD0002
Neradote savo raidės? Susisiekite su mumis!Lengvo  dizaino auksinė raidelė su briliantais 0,07 ct ir grandinėle.Puikiai tiks klasikinį stilių mėgstančiai moteriai.Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!          Informacija apie prekę:Gaminio a..
489.00€
Be PVM:489.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 254710
Šį pakabuką galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Lengvo  dizaino auksinė raidelė su briliantais 0,06 ct ir grandinėle.Puikiai tiks klasikinį stilių mėgstančiai moteriai.Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!          Informacija apie pr..
489.00€
Be PVM:489.00€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)

Pakabukas su raide: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Pirmiausia apsispręskite, kokią raidę rinksitės. Žinoma, dažniausias pasirinkimas yra pakabukas su pirmąja vardo raide. Tai labai gražus ir simboliškas pasirinkimas, kuris labai tiks ir tada, jei ieškote išskirtinės dovanos kitam asmeniui. Tačiau atminkite, kad šis pakabukas gali reikšti nebūtinai jūsų vardą – tai gali būti ir pavardės pirmoji raidė, jūsų vaiko vardo pirmoji raidė, galbūt net jūsų pravardės pirmoji raidė, o galbūt kažkuri raidė jums tiesiog kelia gražias asociacijas. Šiuo atveju vardas nėra vienintelis pasirinkimas, todėl galite rinktis, ką tik širdis geidžia.

Pakabukas su brangakmeniais ar be jų? Akmenukų neturintis papuošalas yra labai minimalistinis, subtilus, estetiškas. Jei tai atitinka jūsų įvaizdį ir kelia simpatijas, pirmyn rinktis! Jei norite prabangaus varianto, tai raidės formos pakabukas, nusagstytas briliantais, bus tobulas pasirinkimas. Labai solidus, prabangus, rafinuotas sprendimas, kuris nepriekaištingai atrodys ant kaklo ir laisvesniam stiliui suteiks išskirtinį prieskonį, o prie puošnaus rūbų derinio dar labiau sustiprins prabangą.

Svarbi ir aukso spalva. Baltas auksas moterims labai patinka, ypač jei mėgsta subtilumą, eleganciją. Balto aukso papuošalai labai tinka turintiems šalto tono veido odą. Jeigu jūsų veido odos tonas šiltas, labiau tiks geltono aukso papuošalai. Tai klasikų klasika, tad labai puikiai papildys oficialų, klasikinį aprangos derinį. Raudono aukso pakabukai irgi šaunus pasirinkimas, labai tiks prie pastelinių spalvų drabužių, o taip pat patiks tiems, kurie ieško kažko įdomesnio ir tarsi tarpinio varianto tarp geltono ir balto aukso.


Pakabukai su raide mūsų asortimente

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų pasirinkimą kiekvienam iš jūsų, kad net patys išrankiausi turėtų, iš ko rinktis.

Jei aktualūs dailūs ir kokybiški kaklo papuošalai su vardo raide, tai šioje prekių kategorijoje tikrai išsirinksite. Rinkitės A, V, E, M, R ir kitų raidžių kaklo pakabukus.

Pakabukai parduodami su grandinėle – „du zuikiai vienu šūviu“, nes įsigijus tik pakabuką, paprastai dar skiriama laiko tinkamos grandinėlės paieškoms. Šiuo atveju to daryti nereikės, nes turėsite pilną papuošalą.

Mūsų pakabukai su raide papuošti nedideliais briliantais, aksesuarui suteikiančiais rafinuotumo, išskirtinio spindesio, prabangos. Neabejojame, kad toks papuošalas labai tiks prie daugelio jūsų įvaizdžių, o taip pat bus puikus pasirinkimas dovanai, kai ieškote ypatingo daikto brangiam žmogui.

Mūsų e. parduotuvėje prie patikusio pakabuko galite pasirinkti, ar norite papuošalo iš geltono, balto ar iš raudono aukso.


Kaklo pakabukas su raide internetu – patogu ir greita pirkti

Pakabukus su raide mūsų pasiūloje rinksitės labai patogiai. Visi jie turi iliustruojančias nuotraukas, aprašymus, matysite ir galimus pasirinkimus (pavyzdžiui, aukso spalva). Pakabukai su vardo raide patvarūs, kokybiški, labai dailūs, kiekvienas iš jų pagamintas itin skrupulingai.

Pakabukas su vardo raide bus šaunus pasirinkimas dovanai: gimtadieniui, Kalėdoms, idealiai tiks su vardadieniu, ypač jei dovanojama vardo pirma raidė.

DEIMANTŲ FORMA IR KARATŲ SVORIS

DEIMANTŲ ŠVARUMAS (SKAIDRUMAS)

DEIMANTŲ SPALVA

14K, tai 585 prabos auksas 18K, tai 750 prabos auksas Praba - tai santykinis tauriojo metalo kiekis lydinyje. Pavyzdžiui, žymėjimas aukso praba 585, parodo 58,5% gryno aukso, 750 - 75% gryno aukso, likusioji dalis - įvairios priemaišos. Kuo praba didesnė, tuo lydinyje daugiau aukso, todėl ir juvelyrinis dirbinys kainuoja daugiau. Brangiausia praba yra 999, nes tokiame lydinyje yra 99% aukso, tačiau papuošalai dažniausiai gaminami iš 585 ir 750 aukso prabos.
Mūsų el.parduotuvėje auksomeistrai.lt esantys gaminiai pagaminami per 5 -10 darbo dienų.
Žinoma, jog tiksliausiai atsakytų juvelyras :) Maloniai kviečiame atvykti pas mūsų juvelyrus, arba į juvelyrikos namus ir išsimatuoti dydį. Jeigu tokios galimybės neturite, pabandykite išsimatuoti namuose.