Meniu
Prekių krepšelis

Vestuviniai žiedai iš platinos

    Vestuviniai žiedai yra tas aksesuaras, kuris ant Jūsų ir Jūsų antrosios pusės rankų bus visą gyvenimą. Nenuostabu, kad šis meilės ir amžinų santykių simbolis pasirenkamas labai atsakingai.


Gamintojas: Fabjoro Modelis: PL0002
Klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                 Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 2,00 mmŽiedo sto..
379.00€
Be PVM:379.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: PL0025
Klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                 Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 2,5 mmŽiedo stor..
475.00€
Be PVM:475.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: PL0003
Klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                 Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 3 mmŽiedo storis..
569.00€
Be PVM:569.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: PL0035
Klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                 Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 3,5 mmŽiedo stor..
665.00€
Be PVM:665.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: PL0004
Tradicinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                 Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 4 mmŽiedo storis..
777.00€
Be PVM:777.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: PL0045
Tradicinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                 Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 4,5 mmŽiedo stor..
856.00€
Be PVM:856.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: PL0005
Tradicinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 5 mmŽiedo storis: 1,60 mm&n..
949.00€
Be PVM:949.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: PL0055
Tradicinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 5,5 mmŽiedo storis: 1,60 mm..
1,059.00€
Be PVM:1,059.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: PL0006
Tradicinis rankų darbo vestuvinis žiedas iš platinos. Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                Informacija apie prekę:Žiedo plotis:  6 mmŽiedo storis: 1,6..
1,159.00€
Be PVM:1,159.00€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

    Vieni vestuvinius žiedus nešioja nuolat, kiti stengiasi pasaugoti ir tam tikromis aplinkybėmis nusiima. Jei priklausote pastarajai kategorijai, gal verta pagalvoti apie patvarius ir kur kas mažiau mechaniniam poveikiui imlius žiedus? Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu bus vestuviniai žiedai iš platinos. Platina – gana retas, bet jau itin seniai vertinamas taurusis metalas. Ir pelnytai, nes platina yra tvirta, nors gana tąsi ir kali, o iš jos pagaminti vestuviniai žiedai bus stiprūs, nepraras pirminės išvaizdos, pasižymės atsparumu korozijai ir net po ilgo nešiojimo žvilgės it nauji. Reikia paminėti ir tai, kad vestuviniai žiedai iš platinos tiks alergiškiems žmonėms, kurie sidabrinių ar auksinių žiedų nešioti negali.

    Platina – gana įnoringas metalas, su kuriuo dirbti ryžtasi retas juvelyras. Mūsų komandoje yra tikrų profesionalų, kurie net iš tokio karališko metalo kuria stebuklus. Siūlome prabangius ir išskirtinius platininius vestuvinius žiedus: įvairių dydžių, storio. Platina – brangus metalas, tad platininių žiedų kaina bus aukštesnė nei įprastų auksinių.

    Auksomeistrai.lt – čia kuriami ir parduodami juvelyriniai dirbiniai, kurių kūrybai pasitelkiama ilgametė patirtis ir atsidavimas darbui. Užsukite į mūsų parduotuvę Vilniuje ir išsirinkite patikusį vestuvinį žiedą iš platinos. Gyvenantys ne Vilniuje galimybių turi ne ką mažiau – pirkite internetu.


Dažniausiai užduodami klausimai:

Kuo vestuviniai žiedai su platina yra ypatingi?

Platina - karališkas metalas, su kuriuo ryžtasi dirbi ne kiekvienas juvelyras. Platininiai vestuviniai žiedai nepraras savo blizgesio netgi po daugelio metų nešiojimo, o net ir susibraižiusi platina atrodo nuostabiai ir prabangiai. Platininiai vestuviniai žiedai, kuriuose inkrustuoti deimantai galima sakyti yra amžini.

Kokia yra vestuvinių žiedų iš platinos pristatymo trukmė?

Platininių vestuvinių žiedų gamyba trunka ilgiau nei iš aukso, nes metalas reikalauja daugiau pastangų bei, žinoma, patirties. Klasikinio modelio platininiai vestuviniai žiedai gaminami 14 darbo dienų, modernaus dizaino ar puošti deimantais, gamyba trunka 1 mėnesį. Pristatymas Lietuvoje trunka 1-2 darbo dienas, užsienyje 2-3 darbo dienas.

DEIMANTŲ FORMA IR KARATŲ SVORIS

DEIMANTŲ ŠVARUMAS (SKAIDRUMAS)

DEIMANTŲ SPALVA

14K, tai 585 prabos auksas 18K, tai 750 prabos auksas Praba - tai santykinis tauriojo metalo kiekis lydinyje. Pavyzdžiui, žymėjimas aukso praba 585, parodo 58,5% gryno aukso, 750 - 75% gryno aukso, likusioji dalis - įvairios priemaišos. Kuo praba didesnė, tuo lydinyje daugiau aukso, todėl ir juvelyrinis dirbinys kainuoja daugiau. Brangiausia praba yra 999, nes tokiame lydinyje yra 99% aukso, tačiau papuošalai dažniausiai gaminami iš 585 ir 750 aukso prabos.
Mūsų el.parduotuvėje auksomeistrai.lt esantys gaminiai pagaminami per 5 -10 darbo dienų.
Žinoma, jog tiksliausiai atsakytų juvelyras :) Maloniai kviečiame atvykti pas mūsų juvelyrus, arba į juvelyrikos namus ir išsimatuoti dydį. Jeigu tokios galimybės neturite, pabandykite išsimatuoti namuose.