Meniu
Prekių krepšelis

Vestuvinis žiedas Jam ir Jai

    Šioje kategorijoje – klasikiniai vestuviniai žiedai, kurie parduodami ne poroje, kaip įprastai, bet po vieną. Kad ir kaip saugotume šį santuokos simbolį, gyvenime pasitaiko įvairių situacijų, kai vienas iš partnerių vestuvinį žiedą pameta. Tokiu atveju, kad nereikėtų išlaidauti ir pirkti žiedų poros, įsigysite tik vieną vestuvinį žiedą. Tai aktualu ir tada, kai vienas iš būsimų jaunavedžių nori geltono aukso žiedo, o kitas, pavyzdžiui, balto – vestuviniai žiedai Jam ir Jai leidžia suderinti skirtingus jaunavedžių norus.

Gamintojas: Fabjoro Modelis: DS0002
Klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas.Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                 Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 2,00 mmŽiedo storis: 1,6 mmSertifi..
200.00€
Be PVM:200.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: DS0003
Klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas.Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                 Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 2,50 mmŽiedo storis: 1,6 mmSertifi..
255.00€
Be PVM:255.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: DS0004
Klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas.Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                 Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 3 mmŽiedo storis: 1,6 mmSertifikat..
300.00€
Be PVM:300.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: DS0005
Klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas.Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                 Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 3,5 mmŽiedo storis: 1,6 mmSertifik..
350.00€
Be PVM:350.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: DS0006
Klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas.Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                 Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 4 mmŽiedo storis: 1,6 mmSertifikat..
399.00€
Be PVM:399.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: DS0007
Klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas.Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                 Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 4,50 mmŽiedo storis: 1,6 mmSertifi..
455.00€
Be PVM:455.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: DS0008
Klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas.Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                 Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 5 mmŽiedo storis: 1,6 mmSertifikat..
500.00€
Be PVM:500.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: DS0009
Klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas.Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                 Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 6 mmŽiedo storis: 1,6 mmSertifikat..
600.00€
Be PVM:600.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: DS0010
Klasikinis rankų darbo vestuvinis žiedas.Žiedas pagamintas taip, kad būtų maksimaliai patogus nešioti kasdien. Vidinė pusė su "komforto zona".                 Informacija apie prekę:Žiedo plotis: 7 mmSertifikatas: Lietuvos Prabavi..
700.00€
Be PVM:700.00€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)

    Klasikiniai auksiniai vestuviniai žiedai visada populiarūs, atrodo itin elegantiškai, solidžiai. Jie nesitraukia iš aukščiausių pozicijų ir išlieka visada madingi. Klasikinio stiliaus žiedas puikiai derės tiek prie laisvalaikio stiliaus, tiek prie prabangios, puošnios suknelės ar smokingo.

    Vestuvinį žiedą Jam arba Jai galite išsirinkti norimo pločio ir spalvos: balto, geltono ar raudono aukso.

Auksomeistrai.lt – tai emocijas žadinanti juvelyrika. Kiekvieno vestuvinio žiedo gamyboje įdedama meilės ir atsidavimo savo darbui, visuomet atsižvelgiama į klientų poreikius ir norus. Kokybiški vestuviniai žiedai atrodys reprezentatyviai, elegantiškai. Vestuvinį žiedą Jam arba Jai galite įsigyti internetu už itin konkurencingą kainą, tad neabejojame, kad džiaugsitės pasitikėję mumis. Taip pat visada esate laukiami mūsų dirbtuvėse Vilniuje, kur maloniai padėsime Jums išsirinkti gražiausius žiedus svarbiausiai Jūsų gyvenimo akimirkai.


Dažniausiai užduodami klausimai:

Kokio tauraus metalo žiedai JAM ir JAI yra populiariausi?

Populiariausias pasirinkimas - auksas.

Per kiek laiko pristatomi vestuviniai žiedai JAM ir JAI?

Nesvarbu, jog žiedus užsakysite skirtingo pločio ar skirtingų aukso spalvų, gamyba truks nuo 5-10 darbo dienų, o pristatymas Lietuvoje trunka tik 1-2 darbo dienas.

DEIMANTŲ FORMA IR KARATŲ SVORIS

DEIMANTŲ ŠVARUMAS (SKAIDRUMAS)

DEIMANTŲ SPALVA

14K, tai 585 prabos auksas 18K, tai 750 prabos auksas Praba - tai santykinis tauriojo metalo kiekis lydinyje. Pavyzdžiui, žymėjimas aukso praba 585, parodo 58,5% gryno aukso, 750 - 75% gryno aukso, likusioji dalis - įvairios priemaišos. Kuo praba didesnė, tuo lydinyje daugiau aukso, todėl ir juvelyrinis dirbinys kainuoja daugiau. Brangiausia praba yra 999, nes tokiame lydinyje yra 99% aukso, tačiau papuošalai dažniausiai gaminami iš 585 ir 750 aukso prabos.
Mūsų el.parduotuvėje auksomeistrai.lt esantys gaminiai pagaminami per 5 -10 darbo dienų.
Žinoma, jog tiksliausiai atsakytų juvelyras :) Maloniai kviečiame atvykti pas mūsų juvelyrus, arba į juvelyrikos namus ir išsimatuoti dydį. Jeigu tokios galimybės neturite, pabandykite išsimatuoti namuose.