Meniu
Prekių krepšelis

Vyriški papuošalai

Papuošalai vyrams

Norite nustebinti ir sužavėti brangų vyrą? Padovanokite ypatingą dovaną – papuošalą, kuris visada primins apie Jus ir neabejotinai taps sėkmę nešančiu talismanu. Auksiniai vyriški papuošalai – idealus sprendimas, kai galvojate, ką ypatinga proga, o gal be progos, pirkti mylimam vyrui, tėčiui, broliui, seneliui... Auksiniai vyriški papuošalai vyro įvaizdį papildo nepriekaištingai, suteikdami elegancijos, prabangos, solidumo. Auksomeistrai.lt parduotuvėje – apyrankės vyrams, vyriški auksiniai žiedai. Mūsų asortimente rasite ypatingo grožio vyriškas apyrankes, pagamintas iš sidabro ir juodojo gintaro. Juodasis gintaras – nepaprastai įspūdingas akmuo, tobulai tinkantis vyriškam įvaizdžiui: papildys klasikinį arba taps akcentu prie laisvesnio drabužių derinio. Apyrankės pagamintos ir taisyklingos apvalios formos natūralaus gintaro, kurio skersmuo – apie 10 mm. Apyrankės iš gintaro turi sidabrinį akcentą: vienos – kaukolę, kitos – Zodiako ženklą. Jei ieškote pirkti dovanos vyrui gimtadienio proga, tai apyrankė su Zodiako ženklu bus labai taiklus sprendimas. Maža to, galime išgraviruoti pageidaujamus inicialus. Tikima, jog gintaras ramina pyktį, nerimą, susierzinimą, jis dovanos vidinę ramybę ir teigiamas emocijas.

Gamintojas: Fabjoro Modelis: GF1598
Apyrankė "Skull" - stilingas papuošalas pagamintas iš juodo gintaro ir sidabro.Apyrankės ilgis - nuo 16 iki 25 cm.   Informacija apie prekę:Apyrankės akmens tipas: Juodas, matinis GintarasAkmens forma: ApvalusAkmens skersmuo: 10 mmAkmens spalva: JuodaSertifikatas: Lietuvos Prabavimo Rūmai ..
249.00€
Be PVM:249.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: SC1201
Šią apyrankę galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Apyrankė "Skull" - stilingas papuošalas pagamintas iš juodo gintaro ir sidabro.Apyrankės ilgis - 21 cm.   Informacija apie prekę:Apyrankės akmens tipas: Juodas, matinis GintarasAkmens forma: ApvalusAkmens skersmuo: 10 mmAkmens spalva..
249.00€
Be PVM:249.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: GF1498
Apyrankė "Zodiakas" tai stilingas papuošalas pagamintas iš juodo gintaro ir sidabro.Apyrankės ilgis - nuo 16 iki 25 cm. Zodiako ženklą galite pasirinkti užsakydami papuošalą. Dėdami prekę į krepšelį parašykite komentaruose.Jeigu pageidaujate, taip pat įrašykite ir kokius inicialus išgravir..
249.00€
Be PVM:249.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: RR0943
Vyriškas auksinis pakabukas.Šiam papuošalui Jūs galite suteikti išskirtinumą ir asmeniškumą. Prie užsakymo parašykite mums bet kokį tekstą ir mes išgraviruosime jį ant pakabuko. Jūs turėsite išskirtinę ir vertingą dovaną sau ar savo mylimam žmogui.Pakabuko parametrai: 30 mm x 22 mm.   ..
319.00€
Be PVM:319.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: RR0942
Vyriškas auksinis pakabukas.Šiam papuošalui Jūs galite suteikti išskirtinumą ir asmeniškumą. Prie užsakymo parašykite mums bet kokį tekstą ir mes išgraviruosime jį ant pakabuko. Jūs turėsite išskirtinę ir vertingą dovaną sau ar savo mylimam žmogui.Pakabuko parametrai: 32 mm x 25 mm.   ..
359.00€
Be PVM:359.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: GF1599
Apyrankė "Skull" - stilingas ir prabangus papuošalas pagamintas iš juodo gintaro ir aukso.Apyrankės ilgis - nuo 16 iki 25 cm.   Informacija apie prekę:Apyrankės akmens tipas: Juodas, matinis GintarasAkmens forma: ApvalusAkmens skersmuo: 10 mmAkmens spalva: JuodaSertifikatas: Lietuvos Praba..
495.00€
Be PVM:495.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: OM7773
Auksinis pakabukas "Marija"  - nuostabi dovana sau ar mylimam žmogui.Žodžiai ant pakabuko: O Marija, be gimtosios nuodėmės pradėtoji. Melski už mus, kurie šaukiamės tavo pagalbos. Pakabukas puikiai tinka dovanoti  krikštynų ir pirmosios Komunijos progomis. Pakabuko parametrai: 21..
499.00€
Be PVM:499.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: GF1499
Apyrankė "Zodiakas" tai stilingas papuošalas pagamintas iš juodo gintaro ir sidabro.Apyrankės ilgis - nuo 16 iki 25 cm. Zodiako ženklą galite pasirinkti užsakydami papuošalą. Dėdami prekę į krepšelį parašykite komentaruose.Jeigu pageidaujate, taip pat įrašykite ir kokius inicialus išgraviruoti...
550.00€
Be PVM:550.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: RR0945
Auksinis kryželis su juodu deimantu - nuostabi dovana sau ar mylimam žmogui.Pakabukas inkrustuotas juodos spalvos 0,05 ct deimantas. Tegul šis pakabukas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!Pakabuko parametrai: 39 mm x 18 mm (su kilpa)          Informacija ..
795.00€
Be PVM:795.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 300866
Šį pakabuką galime pristatyti Jums per 1-2 darbo dienas.Auksinis kryželis su juodu deimantu - nuostabi dovana sau ar mylimam žmogui.Pakabukas inkrustuotas juodos spalvos 0,05 ct deimantas. Tegul šis pakabukas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!Pakabuko parametrai: 39 mm x 18 mm (su kilpa) ..
795.00€
Be PVM:795.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: RR0944
Auksinis pakabukas "Forto"  - nuostabi dovana sau ar mylimam žmogui.Pakabukas inkrustuotas juodos spalvos 0,30 ct deimantu. Tegul šis pakabukas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!Pakabuko parametrai: 20 mm x 16 mm          Informacija apie prekę:Gami..
815.00€
Be PVM:815.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: MR0001
Apyrankė "Mrs" tai stilingas papuošalas pagamintas su juodais deimantaisApyrankės ilgis - universalus.Apyrankė puikiai dera prie laikrodžio. Puikiai tinka nešioti kasdien. Tai unikali dovana draugui, artimui arba sau.  Informacija apie prekę:Apyrankės akmens tipas: Juodas deimantasAkmens f..
929.00€
Be PVM:929.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: GTV00809
Šį pakabuką galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Auksinis pakabukas "Espero"  - nuostabi dovana sau ar mylimam žmogui.Pakabukas inkrustuotas natūraliais safyrais, kurių bendras svoris 0,60 ct.Safyrai atneša savo savininkui ramybę, džiaugsmą, meilę bei išmintį. Simbolizuoja ištikimybę ir ..
1,100.00€
Be PVM:1,100.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: GTV00808
Auksinis pakabukas "Espero"  - nuostabi dovana sau ar mylimam žmogui.Pakabukas inkrustuotas natūraliais safyrais, kurių bendras svoris 0,60 ct.Safyrai atneša savo savininkui ramybę, džiaugsmą, meilę bei išmintį. Simbolizuoja ištikimybę ir nuoširdumą. Padeda rasti geriausią sprendimą lemiamose s..
1,100.00€
Be PVM:1,100.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 298294
Šį žiedą galime jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Moteriškas žiedas su juodias deimantais "Kaya".Žiedo rėmelis inkrustuotas juodais deimantais, kurių bendras svoris 0,38 ct.Puikiai tiks moteriai mėgstančiai prabangą ir išskirtinumą.          Informacija apie prekę:Ži..
1,150.00€
Be PVM:1,150.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: AH0015
Auksinės sąsagos su safyrais "Dalmar". Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!Dirbinį supakuosime į prabangią dėžutę.          Informacija apie prekę:Gaminio akmens tipas: Natūralus SafyrasAkmens forma: ApvalusAkmens svoris: 1 ct kiek..
1,799.00€
Be PVM:1,799.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: AH0016
Auksinės sąsagos su smaragdais "Dalmar". Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!Dirbinį supakuosime į prabangią dėžutę.          Informacija apie prekę:Gaminio akmens tipas: Natūralus SmaragdasAkmens forma: ApvalusAkmens svoris: 1 ct ..
1,799.00€
Be PVM:1,799.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: TP0325
Vyriškas žiedas "Sfinks" - prabangus, išskirtinio dizaino žiedas su juodu 1,00 ct deimantu.Deimantas  įtvirtintas taip, kad atrodo tarsi kvadrato formos.          Informacija apie prekę:Žiedo akmens tipas: Natūralus deimantasŽiedo akmens forma: ApvalusCentrinio akm..
1,990.00€
Be PVM:1,990.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 239360
Šią apyrankę galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Prabangi apyrankė - stilingas papuošalas pagamintas su juodais deimantais.Apyrankė puikiai dera prie laikrodžio. Puikiai tinka nešioti kasdien. Tai unikali dovana draugui, artimui arba sau.  Informacija apie prekę:Apyrankės akmens ti..
2,340.00€
Be PVM:2,340.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: TP0326
Vyriškas žiedas "Giza" - prabangus, išskirtinio dizaino žiedas su juodu 1,00 ct deimantu.          Informacija apie prekę:Žiedo akmens tipas: Natūralus deimantasŽiedo akmens forma: ApvalusCentrinio akmens svoris : 1,00  ct Akmens spalva: JuodaSertifikatas: Lie..
2,599.00€
Be PVM:2,599.00€
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 20 (1 puslapių)

Platus vyriškų žiedų pasirinkimas

Norite įteikti brangiam vyrui kažką tikrai ypatingo ir labai prabangaus – auksinis žiedas su juoduoju briliantu bus būtent tai, ko Jums reikia. Platus, masyvus balto, geltono arba raudono aukso žiedas, tarsi stipriais gniaužtais laikantis nuostabaus grožio juodąjį briliantą – neapsakomo grožio juvelyrinis dirbinys. Išskirtinio dizaino, charakteringas žiedas su juoduoju deimantu labai solidus, jis neabejotinai taps esminiu įvaizdžio akcentu, talismanu. Vyriški papuošalai mūsų parduotuvė įvairių dizainų – rasite klasikinių, taip pat ir laisvesniam stiliui tinkančių, elegantiškų papuošalų, masyvių ar daugiau pabrėžiančių minimalistinį stilių. Rinkdami vyrišką papuošalą mylimam vyrui atsižvelkite į jo asmenybę, sudėjimą, mėgiamus drabužių derinius. Jei nuspręsti sunku, mūsų specialistai mielai padės, remdamiesi sava patirtimi. Parduotuvė Auksomeistrai.lt – vieta, kurioje išsirinksite ypatingą papuošalą, padėsiantį parodyti brangiam žmogui meilę, pagarbą, dėkingumą.


Pristatymas ir akcijos

Mūsų komandą sudaro tik profesionalūs juvelyrai, savo meile ir atsidavimu darbui kiekvienam papuošalui „įpučiantys“ ypatingos dvasios. Gamybos procese naudojamos sukauptos žinios bei patirties sąlygoti įgūdžiai, modernūs darbo įrankiai, o kruopštumas leidžia iki galo išpildyti kiekvieną detalę. Mūsų parduotuvė įsikūrusi Vilniuje, čia laukiame visų damų, norinčių nustebinti mylimą vyrą tobulu papuošalu. Užtikriname malonų ir profesionalų aptarnavimą, išsamią konsultaciją ir visokeriopą pagalbą renkantis vyriškus papuošalus. O jei Vilnius Jums ne pakeliui, ne problema – užsukite į mūsų parduotuvę internete – čia Jūsų laukia labai platus asortimentas. Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar bet koks kitas Lietuvos miestas, kuriame gyvenate, ne kliūtis pirkti tobulus papuošalus. Pirkdami internetu taupose savo laiką ir pinigus. Negana to, kad mūsų juvelyrinių dirbinių kaina ir taip viena konkurencingiausių rinkoje, suteikiame progą papuošalus įsigyti dar pigiau – viena ar kita akcija yra puiki galimybė juvelyrinius dirbinius įsigyti neįtikėtinai viliojančia kaina.

DEIMANTŲ FORMA IR KARATŲ SVORIS

DEIMANTŲ ŠVARUMAS (SKAIDRUMAS)

DEIMANTŲ SPALVA

14K, tai 585 prabos auksas 18K, tai 750 prabos auksas Praba - tai santykinis tauriojo metalo kiekis lydinyje. Pavyzdžiui, žymėjimas aukso praba 585, parodo 58,5% gryno aukso, 750 - 75% gryno aukso, likusioji dalis - įvairios priemaišos. Kuo praba didesnė, tuo lydinyje daugiau aukso, todėl ir juvelyrinis dirbinys kainuoja daugiau. Brangiausia praba yra 999, nes tokiame lydinyje yra 99% aukso, tačiau papuošalai dažniausiai gaminami iš 585 ir 750 aukso prabos.
Mūsų el.parduotuvėje auksomeistrai.lt esantys gaminiai pagaminami per 5 -10 darbo dienų.
Žinoma, jog tiksliausiai atsakytų juvelyras :) Maloniai kviečiame atvykti pas mūsų juvelyrus, arba į juvelyrikos namus ir išsimatuoti dydį. Jeigu tokios galimybės neturite, pabandykite išsimatuoti namuose.