Meniu
Prekių krepšelis

Vyriškos sąsagos

    Stilingo vyro aksesuarų dėžutėje puikuojasi ne viena sąsagų pora marškiniams. Vyriškos sąsagos – išskirtinai vyriška įvaizdžio detalė, suteikianti solidumo, prabangos, elegancijos. Jei ieškote vyrui, tėčiui, broliui ar draugui brandžios bei išskirtinės dovanos, tai vyriškos sąsagos bus tobulas pasirinkimas.

Gamintojas: Fabjoro Modelis: AH0015
Auksinės sąsagos su safyrais "Dalmar". Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!Dirbinį supakuosime į prabangią dėžutę.          Informacija apie prekę:Gaminio akmens tipas: Natūralus SafyrasAkmens forma: ApvalusAkmens svoris: 1 ct kiek..
1,799.00€
Be PVM:1,799.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: AH0016
Auksinės sąsagos su smaragdais "Dalmar". Tegul šis papuošalas tampa nuostabios akimirkos bendrininku!Dirbinį supakuosime į prabangią dėžutę.          Informacija apie prekę:Gaminio akmens tipas: Natūralus SmaragdasAkmens forma: ApvalusAkmens svoris: 1 ct ..
1,799.00€
Be PVM:1,799.00€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Platus vyriškų sąsagų pasirinkimas

Auksomeistrai.lt parduotuvėje rinkitės iš plataus sąsagų asortimento – net išrankiausia dama ras ypatingą dovaną brangiam vyrui, taip pat ir kiekvienas vyras atras idealiai jo poreikius ir stilių atitinkantį aksesuarą. Dažniausiai segimos prie oficialaus stiliaus drabužių derinio sąsagos jį puikiai papildo ir tampa puošmena ir ypatingomis progomis, ir kiekvieną dieną. Vestuvinės rankogalių sąsagos – būtinas aksesuaras jaunikiui.

Vyriškos sąsagos skiriasi savo dizainu. Mūsų parduotuvėje galite rinktis asortimente esančias arba personalizuotas sąsagas. Pastarosios išsiskiria kažkokia tik jų savininkui būdinga detale, pavyzdžiui, tai gali būti vardinės sąsagos su inicialais arba tik vardo ar pavardės raide. Auksinės graviruotos sąsagos bus labai puiki dovana bet kokia proga brangiam vyrui. Pagal užsakymą pagamintos auksinės sąsagos bus ypatingos ir skirtos tik tam vienam žmogui, kuris jomis puošis.


Išskirtinės vyriškos sąsagos su brangakmeniais

Auksomeistrai.lt parduotuvėje turėsite platų vyriškų sąsagų su briliantais, juodaisiais perlais ir kitais brangakmeniais pasirinkimą. Tai prabangios auksinės vyriškos sąsagos, kurios bus ne tik naudojamos pagal savo paskirtį, bet ir taps šeimos relikvija. Sąsagas su brangakmeniais vyras galės perduoti savo atžaloms – sąsagos tikrai nebus praradusios pirminės išvaizdos bei vertės. Ne paslaptis, kad kiekvienas brangakmenis turi unikalią energetiką, kurią spinduliuoja, todėl toks aksesuaras gali būti laimės talismanas, apsauga nuo blogio, ramybės šaltinis, pasitikėjimo savimi simbolis ir t.t.

Mūsų parduotuvėje rinkitės auksines (geltono, balto aukso) arba sidabrines sąsagas.

Juvelyrinių dirbinių parduotuvė Auksomeistrai.lt – tai prabangi, išraiškinga juvelyrika, padėsianti Jums atskleisti savo jausmus, padėką ir tapsianti neatsiejama įvaizdžio detale. Itin kruopščiai gaminami aukščiausios kokybės papuošalai – profesionalių juvelyrų kūriniai.

Laukiame mūsų parduotuvėje Auksomeistrai Vilniuje visų savo stiliumi besirūpinančių vyrų ir tobulos dovanos vyriškajai lyčiai ieškančių moterų. Įsigysite ne tik ypatingas vyriškas sąsagas, bet ir pasinaudosite viena ar kita akcija, Jus nustebins konkurencingos kainos. Ieškote, kur pirkti sąsagas ne Vilniuje? Ne problema, nes labai patogiai ir greitai pirkti galite internetu. Mūsų el. parduotuvėje naudokitės visais pirkimo internetu privalumais ir rinkitės iš labai plataus sortimento.

DEIMANTŲ FORMA IR KARATŲ SVORIS

DEIMANTŲ ŠVARUMAS (SKAIDRUMAS)

DEIMANTŲ SPALVA

14K, tai 585 prabos auksas 18K, tai 750 prabos auksas Praba - tai santykinis tauriojo metalo kiekis lydinyje. Pavyzdžiui, žymėjimas aukso praba 585, parodo 58,5% gryno aukso, 750 - 75% gryno aukso, likusioji dalis - įvairios priemaišos. Kuo praba didesnė, tuo lydinyje daugiau aukso, todėl ir juvelyrinis dirbinys kainuoja daugiau. Brangiausia praba yra 999, nes tokiame lydinyje yra 99% aukso, tačiau papuošalai dažniausiai gaminami iš 585 ir 750 aukso prabos.
Mūsų el.parduotuvėje auksomeistrai.lt esantys gaminiai pagaminami per 5 -10 darbo dienų.
Žinoma, jog tiksliausiai atsakytų juvelyras :) Maloniai kviečiame atvykti pas mūsų juvelyrus, arba į juvelyrikos namus ir išsimatuoti dydį. Jeigu tokios galimybės neturite, pabandykite išsimatuoti namuose.