Meniu
Prekių krepšelis

Žiedai su Perlu

Perlų savybės

Auksiniai žiedai su perlais – dovana, kuri nustebins, sužavės ir taps neįkainojama. Įteikite tokią dovaną mylimai moteriai ir neabejokite, kad papuošalas taps mylimiausių jos papuošalų dėžutėje.

Perlas, kaip brangakmenis, simbolizuoja meilę, ją pritraukia, suteikia pasitikėjimo savimi, padeda mažinti įtampą ir stresą, kas itin aktualu šiuolaikiniams į darbus pasinėrusiems žmonėms. Žiedas su perlu taps puikiu sėkmės talismanu. Ir nors jis tiks bet kuriai moteriai, šie brangakmeniai ypač dera Vėžio, Žuvies, Ožiaragio ir Dvynių ženklų atstovėms.

Gamintojas: Fabjoro Modelis: RD0012
Minimalistinio dizaino žiedas su 8-8,5 mm natūraliu perlu "Loli".Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti.Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai yra meilės simbolis, tad žiedas su per..
239.00€
Be PVM:239.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: RD090
Minimalistinio dizaino žiedas su 8-8,5 mm natūraliu perlu "Luf".Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti.Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai yra meilės simbolis, tad žiedas su perl..
370.00€
Be PVM:370.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: KD0005
Klasikinio dizaino žiedas su 9 mm natūraliu perlu "Dafne".Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti.Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai yra meilės simbolis, tad žiedas su perlu – to..
449.00€
Be PVM:449.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 257680
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Klasikinio dizaino žiedas su 9,41 mm Taičio perlu "Dorte".Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti.Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabe..
495.00€
Be PVM:495.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: KD0004
Klasikinio dizaino žiedas su 8 mm Taičio perlu "Dorte".Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti.Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai yra meilės simbolis, tad žiedas su perlu – tobul..
497.00€
Be PVM:497.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: FM0007
Klasikinio dizaino žiedas su 9 mm Taičio perlu "Zoe".Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti.Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai yra meilės simbolis, tad žiedas su perlu – tobula ..
592.00€
Be PVM:592.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 317233
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Nuostabus žiedas su natūraliu gėlavandeniu perlu, 8,5 mm perlu "Nimfa".Žiedo rėmelį puošia 6 vnt. briliantai. Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, ..
675.00€
Be PVM:675.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 305878
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Nuostabus žiedas su natūraliu, 8,7 mm Taičio perlu "Elfa".Žiedo rėmelį puošia 6 vnt. nuostabūs briliantai. Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, lai..
697.00€
Be PVM:697.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: AG0012
Nuostabus žiedas su natūraliu, 8,5 mm Taičio perlu "Elfa".Žiedo rėmelį puošia 6 vnt. nuostabūs briliantai. Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perla..
697.00€
Be PVM:697.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: AP10002
Nuostabus žiedas su natūraliu, 9,5 mm perlu "Tera".Žiedo rėmelį puošia 24 vnt. briliantai. Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai y..
749.00€
Be PVM:749.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: TAH04
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Nuostabus žiedas su natūraliu, 8,7 mm Taičio perlu ir kvarcu.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas n..
755.00€
Be PVM:755.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: AG0011
Nuostabus žiedas su natūraliu, 8,5 mm perlu "Nimfa".Žiedo rėmelį puošia 6 vnt. briliantai. Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotinai y..
797.00€
Be PVM:797.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: KD0002
Subtilaus dizaino žiedas su natūraliu, 9 mm Taičio perlu "Daniela".Žiedo rėmelį puošia 20 vnt. briliantų.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabejotin..
979.00€
Be PVM:979.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 243624
Šį žiedą galime pristatyti Jums per 1-2 darbo dienas.Nuostabus žiedas su natūraliu Taičio perlu ir juodais deimantais "Triss". Žiedo rėmelį puošia 20 vnt. juodų deimantų. Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų..
990.00€
Be PVM:990.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 305696
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Nuostabus žiedas su natūraliu, ~10,3 mm upiniu perlu "Phantom".Žiedo rėmelį puošia 4 vnt. nuostabūs briliantai. Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, ..
1,100.00€
Be PVM:1,100.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: KD0003
Prabangus  žiedas su 10 mm Taičio perlu ir briliantais "Astoria".Žiedo rėmelį puošia 23 vnt. briliantai.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandien perlas neabej..
1,379.00€
Be PVM:1,379.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: KD0001
Prabangus ir išskirtinio dizaino žiedas su įspūdingu, net 12 mm, Taičio perlu "Naomi".Žiedo rėmelį puošia 44 vnt. briliantai.Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, laikyti turinčiais net gydomųjų galių. Šiandi..
1,526.00€
Be PVM:1,526.00€
Gamintojas: Fabjoro Modelis: 290357
Šį žiedą galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Nuostabus žiedas su natūraliu, 12,1 mm Taičio perlu "Phantom".Žiedo rėmelį puošia 4 vnt. nuostabūs briliantai. Perlai – ypatingi brangakmeniai, nuo seno itin vertinti. Jų istorija siekia tūkstančius metų, kuomet buvo garbinami didikų, ..
1,593.00€
Be PVM:1,593.00€
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 18 (1 puslapių)

Platus žiedų su perlais pasirinkimas

Auksomeistrai.lt juvelyrikos namuose – dailūs sidabriniai arba auksiniai žiedai su perlais. Platus perlų pasirinkimas leis atrasti idealiai Jūsų ir dovanos gavėjos skonį atitinkantį brangakmenį: klasikiniai balti ir ypatingi juodieji perlai, nuostabaus grožio Taičio perlai, taip pat jūriniai, upiniai ir gėlavandeniai perlai. Balto aukso žiedai su perlais bus nuostabus pasirinkimas sužadėtuvėms, jubiliejaus, vestuvių metinių proga ar tiesiog norint ypatingai nustebinti mylimą moterį.

Tiek sidabriniai, tiek auksiniai žiedai su perlais labai dailiai atrodys ir prie puošnios suknelės, ir prie klasikinio kostiumėlio, trumpos juodos suknutės ar kuklesnio drabužių derinio.

Auksomeistrai.lt – vieta, kurioje atrasite nepaprasto grožio juvelyrinių dirbinių, kuriais parodysite savo meilę, nuolankumą, atsidavimą, pagarbą. Čia dirbantys patyrę juvelyrai kiekvienam papuošalui suteikia krislą meilės, švelnumo, jie dirba su dideliu užsidegimu ir tobulumo siekiu.

Žiedai su perlais internetu – Auksomeistrai.lt yra el. parduotuvė, kurioje neabejotinai net išrankiausias ir aukščiausius kriterijus keliantis klientas atras tą Tobulą papuošalą. Pirkti internetu ypač patogu, jei gyvenate ne Vilniuje – vis vien turite galimybę pirkti iš pačių geriausių, nes mūsų parduotuvėje ne tik aukščiausios kokybės papuošalai, platus pasirinkimas, bet ir konkurencingos kainos bei akcijos, kuriomis pasinaudoti tikrai verta.


Dažniausiai užduodami klausimai:

Kuo žiedai su perlais yra ypatingi?

Žiedas su perlu taps puikiu sėkmės talismanu. Ir nors jis tiks bet kuriai moteriai, šie brangakmeniai ypač dera Vėžio, Žuvies, Ožiaragio ir Dvynių ženklų atstovėms.

Su kokiais tauriais metalais gaminami žiedai su perlais?

Žiedus su Perlais gaminami tik iš 585 ir 750 prabos aukso.

DEIMANTŲ FORMA IR KARATŲ SVORIS

DEIMANTŲ ŠVARUMAS (SKAIDRUMAS)

DEIMANTŲ SPALVA

14K, tai 585 prabos auksas 18K, tai 750 prabos auksas Praba - tai santykinis tauriojo metalo kiekis lydinyje. Pavyzdžiui, žymėjimas aukso praba 585, parodo 58,5% gryno aukso, 750 - 75% gryno aukso, likusioji dalis - įvairios priemaišos. Kuo praba didesnė, tuo lydinyje daugiau aukso, todėl ir juvelyrinis dirbinys kainuoja daugiau. Brangiausia praba yra 999, nes tokiame lydinyje yra 99% aukso, tačiau papuošalai dažniausiai gaminami iš 585 ir 750 aukso prabos.
Mūsų el.parduotuvėje auksomeistrai.lt esantys gaminiai pagaminami per 5 -10 darbo dienų.
Žinoma, jog tiksliausiai atsakytų juvelyras :) Maloniai kviečiame atvykti pas mūsų juvelyrus, arba į juvelyrikos namus ir išsimatuoti dydį. Jeigu tokios galimybės neturite, pabandykite išsimatuoti namuose.