Meniu
Prekių krepšelis

Siūlo apyrankės

Jau kuris laikas gana dažnai ant kieno nors rankų vis pastebime raudono siūlo apyrankes, tiesa? Ir jei seniau atsirasdavo daugiau tų, kurie nežinojo tokios apyrankės reikšmės bei žvelgė į jas skeptiškai, tai šiandien šių apyrankių populiarumas yra šoktelėjęs į aukštumas ir daugeliui ne paslaptis, kad tai – sėkmės apyrankė. Jei ir Jūs norite įsigyti tokio tipo aksesuarą sau arba padovanoti brangiams žmogui, Auksomeistrai.lt pasiūloje turėsite puikų pasirinkimą. Raudono siūlo apyrankės su minimalizmo ir prabangos duetą demonstruojančiais brangakmeniais atrodo išties įspūdingai. Tad nesivaržykite – palepinkite save nauju aksesuaru!

Gamintojas: Fabjoro Modelis: TENIS01
Šią apyrankę galime Jums pristatyti per 1-2 darbo dienas.Juodo siūlo apyrankė su teniso rakete - nuostabi dovana mylimam žmogui.Apyrankės ilgis: universalus.Informacija apie prekę:Sertifikatas: Lietuvos Prabavimo Rūmai (LPR)Gaminio metalas: 14K (585 prabos)Gaminio spalva: GeltonaGaminio svoris:..
492.00€
Be PVM:492.00€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Kokia raudono siūlo apyrankių reikšmė?

Kai kurie žvilgtelėję į šias apyrankes tik nusistebi jų minimalizmu, kuklumu, tačiau jų prasmė kur kas gilesnė. Raudono siūlo apyrankės traktuojamos kaip sėkmės apyrankės, kurios daugeliui jų nešiotojų tampa talismanu ir sėkmę nešančiu akcentu.

Tiesa, vienas įdomesnių ir tikrai gražių su šiomis apyrankėmis susijusių aspektų – jų nereikia nusiimti, nes jos nešiojamos, kol pačios nukrenta. Tikima, kad tokiu atveju išsipildys sugalvotas noras.

O kodėl būtent raudonos? Ne paslaptis, kad raudona spalva asocijuojasi su aistra, jėga, gyvybe, saulės energija ir kitais teigiamai veikiančiais apsektais. Negana to, ši spalva, kaip tikima, galimai saugo nuo blogos energetikos ir nesėkmių. Taigi spalva tikrai pasirinkta neatsitiktinai.

 

Ant kurios rankos nešioti raudono siūlo apyrankes?

Kai kuriuos nustebina tai, kad šias apyrankes rekomenduojama nešioti būtent ant kairės rankos riešo. Kodėl? Kairioji ranka siejama su anapusinėmis jėgomis, negatyviais dalykais, tad turi būti itin kruopščiai saugoma.


Raudono siūlo apyrankė - universalus papuošalas

Raudono siūlo apyrankės demonstruoja universalumą, kadangi yra tobulai tinkančios tiek moterims, tiek ir vyrams. Taip pat jas gali nešioti suaugusieji, bet tokios apyrankės puikiai tinka ir vaikams. Negana to, siūlo apyrankės tobulai dera poroms – viena apyrankė Jai, kita apyrankė Jam ir toks papuošalų duetas tampa vienijančiu akcentu.

Tiesa, siūlo apyrankių universalumas pastebimas ir jų dydžio kontekste – labai lengva reguliuoti ilgį, todėl patogiai ir paprastai ją sumažinsite arba padidinsite pagal nešiotojo riešo apimtį.

 

Ką siūlome Jums?

Mūsų pasiūloje išsirinksite stilingą, subtilia prabanga alsuojančią raudono siūlo apyrankę su auksu, taip pat su perlu (su deimantu) arba su briliantu. Abu variantai yra tobuli, tiesiog šių akmenukų energetika skirtinga, todėl jei tikite, jog brangakmeniai turi kur kas daugiau nei tik dailią išvaizdą, atsižvelkite į tai. Perlai traktuojami kaip simbolizuojantys meilę bei dėkingumą, tačiau drauge ir turintys gydomųjų savybių. Negana to, balto perlo ir raudono siūlo kuriamas kontrastas yra išties įstabus ir lengvai priderinamas prie daugelio aprangos derinių.

Briliantai pozicionuojami kaip vieni iš populiariausių ir moterų itin mėgiamų brangakmenių. Nedidelis, estetiškai ir drauge prabangiai atrodantis briliantas palaiko tobulą draugystę su raudono siūlo apyranke bei kuria savitą žavesį, papildytą solidumu. Tai bus tobula dovana brangiai damai.

 

Siūlo apyrankes pirkite internetu

Pirkti mūsų pasiūloje – saugu, patogu bei efektyvu laiko taupymo kontekste. Rinkitės labai patogiai, prie visų prekių rasite pasirinkimus (ilgis, spalva, praba), nurodyta tiksli kaina ir prekės informacija. Užsisakykite ir jau netrukus puoškitės nauju aksesuaru, kuris neabejotinai taps talismanu.


Dažniausiai užduodami klausimai:

Koks siūlo apyrankės ilgis?

Apyrankės ilgis universalus - jis reguliuojasi. Jeigu abejojate dėl apyrankės dydžio, mes mielai padėsime išsirinkti. Skambinkite mums +370 682 27779, arba rašykite info@auksomeistrai.lt

Ar siūlo apyrankės gali būti tik su deimantu?

Mes galime pasiūlyti rinktis siūlo apyrankes su baltais briliantais, juodais deimantais, safyrais, smaragdais. Jei nežinote kurį išsirinkti, mes mielai padėsime. Skambinkite mums +370 682 27779, arba rašykite info@auksomeistrai.lt

DEIMANTŲ FORMA IR KARATŲ SVORIS

DEIMANTŲ ŠVARUMAS (SKAIDRUMAS)

DEIMANTŲ SPALVA

14K, tai 585 prabos auksas 18K, tai 750 prabos auksas Praba - tai santykinis tauriojo metalo kiekis lydinyje. Pavyzdžiui, žymėjimas aukso praba 585, parodo 58,5% gryno aukso, 750 - 75% gryno aukso, likusioji dalis - įvairios priemaišos. Kuo praba didesnė, tuo lydinyje daugiau aukso, todėl ir juvelyrinis dirbinys kainuoja daugiau. Brangiausia praba yra 999, nes tokiame lydinyje yra 99% aukso, tačiau papuošalai dažniausiai gaminami iš 585 ir 750 aukso prabos.
Mūsų el.parduotuvėje auksomeistrai.lt esantys gaminiai pagaminami per 5 -10 darbo dienų.
Žinoma, jog tiksliausiai atsakytų juvelyras :) Maloniai kviečiame atvykti pas mūsų juvelyrus, arba į juvelyrikos namus ir išsimatuoti dydį. Jeigu tokios galimybės neturite, pabandykite išsimatuoti namuose.